All-Time Lists / Tabele najlepszych w historii

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 23.07.2017 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

100 m
10.00    1s1 Woronin Marian          560813 Legia Warszawa    09.06.84 Warszawa       2.0
10.15    1   Balcerzak Piotr         750625 Skra Warszawa     02.07.99 Kraków         0.1
10.15    1   Kuć Dariusz             860424 Zawisza Bydgoszcz 12.06.11 Kraków         1.2
10.20    1A  Chyła Łukasz            810331 SKLA Sopot        13.06.04 Warszawa       0.7
10.21    1e1 Nowak Marcin            770802 AZS-AWF Kraków    04.08.00 Kraków         0.4
10.21    1e2 Olszewski Remigiusz     920920 AZS Poznań        05.06.16 Bydgoszcz      1.8
10.22    1   Licznerski Zenon        541127 Górnik Zabrze     25.06.76 Bydgoszcz      0.3
10.23    1   Krzywański Marcin       750829 Browar Schöller N.26.06.98 Wrocław       -0.9
10.25    1   Zalewski Karol          930807 AZS-UWM Olsztyn   29.06.13 Bydgoszcz      0.9
10.26    1   Dunecki Leszek          561002 Start Lublin      22.06.84 Lublin         1.4

10.26    5ć3 Pilarczyk Ryszard       751105 Olimpia Poznań    02.08.97 Ateny          1.2
10.26    1s3 Jędrusiński Marcin      810928 Śląsk Wrocław     31.05.08 Chorzów        1.0
10.27    7p1 Słowikowski Przemysław  931120 Flota Gdynia      07.07.16 Amsterdam      1.5
10.28    2   Świerczyński Andrzej    521025 Warszawianka      25.06.76 Bydgoszcz      0.30
10.29    4   Janiak Arkadiusz        631003 Legia Warszawa    17.08.84 Moskwa        -0.39
10.29    1   Kaniecki Jarosław       670511 AZS-AWF Gdańsk    12.07.91 Kielce         0.0
10.30    1e2 Urbaś Marcin            760917 AZS-AWF Kraków    02.07.99 Kraków         0.7
10.30    1s1 Stempel Paweł           870806 AZS-AWF Biała P.  10.06.10 Siedlce        1.4
10.31    1   Paruzel Olaf            880714 AZS-AWF Katowice  23.08.09 Częstochowa    1.6
10.31    1   Pluta Mateusz           871217 AZS-AWF Kraków    30.05.10 Kraków         0.9

10.31    1   Zimniewicz Grzegorz     911013 Achilles Leszno   07.06.13 Łódź           0.8

wind / z wiatrem
10.07    1   Jędrusiński Marcin      810928 Olimpia Poznań    05.07.03 Bielsko-Biała  3.4
10.12    1   Zalewski Marek          700727 Start Resursa Z.W.23.07.93 Kielce         3.7
10.15    2p1 Maniak Wiesław          380522 Pogoń Szczecin    15.10.64 Tokio          5.3
10.15    1   Kubaczyk Robert         860804 AZS Poznań        13.09.08 Grudziądz      3.6
10.18    1e2 Lewański Mikołaj        860831 MKL Szczecin      13.09.08 Grudziądz      2.8
10.20    2   Krzywański Marcin       750829 Skra Warszawa     05.07.03 Bielsko-Biała  3.4
10.21    2p1 Pilarczyk Ryszard       751105 Olimpia Poznań    29.08.97 Catania        3.9
10.21    1   Masztak Kamil           840716 AZS-AWF Poznań    10.06.07 Bydgoszcz      2.1
10.23    2   Rogowski Przemysław     800209 AZS Poznań        10.06.07 Bydgoszcz      2.1
10.24    1   Janiak Arkadiusz        631003 Legia Warszawa    25.08.84 Bydgoszcz      3.2

10.24    1e3 Zalewski Karol          930807 AZS-UWM Olsztyn   19.07.13 Toruń          2.4
10.28    1   Kopeć Dominik           950305 Agros Zamość      30.07.16 Jelenia Góra   2.1
10.28    1   Czykier Damian          920810 Podlasie Białystok26.05.17 Łódź           3.9
10.29    3B  Pawłowski Adam          920322 Olimpia Poznań    16.05.15 Clermont       3.1
10.30    1   Nowosz Zenon            440206 Legia Warszawa    05.07.69 Paryż          3.0

manual timing - wind / pomiar ręczny - z wiatrem
10.0     1   Maniak Wiesław          380522 Pogoń Szczecin    24.06.67 Poznań         2.8

200 m
19.98    2p2 Urbaś Marcin            760917 AZS-AWF Kraków    25.08.99 Sewilla        1.7
20.24    2   Dunecki Leszek          561002 AZS Warszawa      12.09.79 Meksyk         1.8
20.26    1   Zalewski Karol          930807 AZS-UWM Olsztyn   28.07.16 Sopot         -0.3
20.31    5   Jędrusiński Marcin      810928 Olimpia Poznań    09.08.02 Monachium     -0.5
20.49    1   Woronin Marian          560813 Legia Warszawa    01.06.80 Warszawa       1.5
20.51    2   Nowak Marcin            770802 AZS-AWF Kraków    06.08.00 Kraków         0.1
20.56    1e1 Kryński Kamil           870512 Podlasie Biał.    16.06.12 Bielsko-Biała  1.3
20.59    2   Kuć Dariusz             860424 Zawisza Bydgoszcz 17.06.12 Bielsko-Biała -0.1
20.61    4ć3 Maćkowiak Robert        700513 Śląsk Wrocław     31.07.96 Atlanta        0.9
20.61    3s1 Plawgo Marek            810225 Warszawianka      25.05.02 Biała Podlaska 1.1

20.63    3s1 Licznerski Zenon        541127 Legia Warszawa    19.06.78 Warszawa       1.7
20.69    1s1 Pilarczyk Ryszard       751105 Olimpia Poznań    17.08.97 Kraków         0.7
20.70    2   Prądzynski Czesław      600824 Bałtyk Gdynia     23.06.84 Lublin         1.7
20.72    3   Balcerzak Piotr         750625 Skra Warszawa     01.08.99 Pátra          0.0
20.74    1s3 Dąbrowski Daniel        830923 AZS Łódź          09.09.06 Łódź           1.7
20.75    2s1 Janiak Arkadiusz        631003 Legia Warszawa    05.08.84 Sopot          1.9
20.75    2   Chyła Łukasz            810331 SKLA Sopot        10.09.04 Königs Wuster. 0.0
20.76    2s1 Zaczek Artur            890228 AZS Poznań        06.06.15 Gdańsk         0.9
20.78    1   Kaniecki Jarosław       670511 AZS AWF Gdańsk    14.07.91 Kielce         0.1
20.78    3s1 Słowikowski Przemysław  931120 Flota Gdynia      06.06.15 Gdańsk         0.9

wind / z wiatrem
20.14    2e6 Jędrusiński Marcin      810928 AZS Poznań        09.08.05 Helsinki       4.3
20.43    3   Woronin Marian          560813 Legia Warszawa    05.08.79 Turyn          2.2
20.46    1   Kuć Dariusz             860424 AZS-AWF Kraków    02.08.09 Bydgoszcz      2.3
20.61    1s1 Omelko Rafał            890116 AZS-AWF Wrocław   21.05.17 Łódź           2.7
20.66    1s4 Wiaderek Piotr          840205 AZS-AWFiS Gdańsk  18.06.10 Słubice        3.1

doubtful timing / pomiar wadliwy
20.50    1   Nowak Marcin            770802 AZS-AWF Kraków    21.07.07 Kielce         0.4
20.78    1s2 Podlas Ryszard          530417 Śląsk Wrocław     21.05.82 Spała

manual timing / pomiar ręczny
20.4     1   Werner Jan              460725 Gwardia Warszawa  03.06.67 Warszawa
20.5     2   Prądzyński Czesław      600824 Bałtyk Gdynia     10.07.82 Kijów

400 m
44.62    6p1 Czubak Tomasz           731216 Skra Warszawa     24.08.99 Sewilla
44.84    2p3 Maćkowiak Robert        700513 Śląsk Wrocław     05.08.01 Edmonton
45.11    1   Krzewina Jakub          891010 Śląsk Wrocław     14.07.14 Wrocław
45.14    3p2 Omelko Rafał            890116 AZS-AWF Wrocław   07.07.16 Amsterdam
45.24    3p2 Kozłowski Kacper        861207 AZS-UWM Olsztyn   28.07.10 Barcelona
45.27    4ć1 Jędrusik Tomasz         690203 AZS AWF Warszawa  25.09.88 Seul
45.27    1   Marciniszyn Marcin      820907 Śląsk Wrocław     12.08.11 Bydgoszcz
45.33    1   Dąbrowski Daniel        830923 AZS Łódź          01.07.07 Poznań
45.35    3   Plawgo Marek            810225 Warszawianka      22.06.02 Annecy
45.36    3   Podlas Ryszard          530417 Śląsk Wrocław     21.08.77 Sofia

45.42    6=  Badeński Andrzej        430510 Legia Warszawa    18.10.68 Meksyk
45.43    2ć1 Haczek Piotr            770126 MKS Żywiec        23.09.00 Sydney
45.44    4p2 Werner Jan              460725 Gwardia Warszawa  28.07.76 Montreal
45.46    1A  Wiaderek Piotr          840205 AZS-AWFiS Gdańsk  16.06.12 Bielsko-Biała
45.54    3ć1 Rysiukiewicz Piotr      740714 Śląsk Wrocław     23.08.99 Sewilla
45.56    3p2 Wieruszewski Rafał      810224 Orkan Wlkp.Poznań 08.08.06 Göteborg
45.60    1   Klimczak Piotr          800118 AZS-AWF Kraków    31.07.05 Poznań
45.65    5p2 Pietrzyk Jerzy          550417 Górnik Zabrze     28.07.76 Montreal
45.65    2   Krawczuk Łukasz         890615 Śląsk Wrocław     30.07.14 Szczecin
45.67    3   Długosielski Piotr      770404 AZS-AWF Warszawa  30.06.01 Bydgoszcz

800 m
1:43.22  5A  Czapiewski Paweł        780330 Lubusz Słubice    17.08.01 Zurych
1:43.30  2A  Kszczot Adam            890902 RKS Łódź          10.09.11 Rieti
1:43.72  6   Lewandowski Marcin      870613 Zawisza Bydgoszcz 17.07.15 Monako
1:44.38  1   Ostrowski Ryszard       610206 AZS Poznań        04.09.85 Kobe
1:44.82  1   Ostrowski Artur         880710 Olimpia Poznań    09.09.11 Königs Wusterhausen
1:44.89  2   Kuciapski Artur         931226 AZS-AWF Warszawa  15.08.14 Zurych
1:45.20  1s2 Piekarski Piotr         640410 Zawisza Bydgoszcz 09.09.90 Rieti
1:45.4   2   Gęsicki Marian          530519 Zawisza Bydgoszcz 30.07.75 Oslo
1:45.56  2s2 Kałdowski Wojciech      760416 Lechia Gdańsk     06.08.99 Sopot
1:45.70  1   Rozmys Michał           950313 Barnim Goleniów   22.07.17 Białystok

1:45.97  3   Krzosek Grzegorz        760110 Dami-ZTE Radom    15.06.01 Bydgoszcz
1:46.26  1   Formela Mirosław        781031 Sporting Międzyz. 01.07.06 Warszawa
1:46.3   1   Kupczyk Andrzej         481026 Górnik Wałbrzych  04.07.72 Oslo
1:46.49  1s1 Jerzy Rafał             660427 Legia Warszawa    22.08.87 Sopot
1:46.5   2   Lewandowski Stefan      300530 AZS Szczecin      20.09.59 Kolonia
1:46.6   1   Szordykowski Henryk     440603 Wawel Kraków      30.07.68 Grosseto
1:46.6   2   Wardak Kazimierz        470304 Zawisza Bydgoszcz 28.06.71 Warszawa
1:46.7   1   Makomaski Zbigniew      310711 Sparta Warszawa   02.08.58 Warszawa
1:46.7   1   Wasilewski Henryk       531219 Orkan Poznań      28.08.74 Spała
1:46.7   2   Linkowski Krzysztof     491016 Olimpia Poznań    28.08.74 Spała

1000 m
2:14.30  5   Lewandowski Marcin      870613 Zawisza Bydgoszcz 25.08.16 Lozanna
2:15.72  1   Kszczot Adam            890902 RKS Łódź          05.09.14 Bruksela
2:17.22  1   Czapiewski Paweł        780330 Lubusz Słubice    22.09.02 Kraków
2:18.41  4   Ostrowski Ryszard       610206 AZS Poznań        13.08.90 Grosseto
2:18.56  1   Rozmys Michał           950313 Barnim Goleniów   27.08.16 Goleniów
2:18.6   1   Skowronek Michał        490927 Wawel Kraków      03.07.75 Bydgoszcz
2:18.7   1   Kupczyk Andrzej         481026 Górnik Wałbrzych  22.07.73 Wałcz
2:18.8   2   Orywał Zbigniew         300405 Warta Poznań      19.09.58 Turku
2:18.8   1   Linkowski Krzysztof     491016 Olimpia Poznań    20.08.74 Spała
2:19.0   2   Lewandowski Stefan      300530 AZS Szczecin      10.08.59 Gävle

2:19.0   2   Wasilewski Henryk       531219 Orkan Poznań      20.08.74 Spała
2:19.1   1   Szordykowski Henryk     440603 Wawel Kraków      18.07.67 Wałcz
2:19.18h 4   Kałdowski Wojciech      760416 Lechia Gdańsk     03.02.99 Erfurt
2:19.2   2   Frąckowiak Eugeniusz    491223 Gwardia Olsztyn   03.07.75 Bydgoszcz
2:19.3   1   Żerkowski Mirosław      560820 ROW Rybnik        08.09.81 Białystok
2:19.4   2   Żelazny Eryk            431202 Zawisza Bydgoszcz 18.07.67 Wałcz
2:19.4   3   Dyś Janusz              500213 Start Lublin      20.08.74 Spała
2:19.4   2   Rzeźniczak Stanisław    541113 Lechia Tomaszów   08.09.81 Białystok
2:19.70  2   Zblewski Leszek         731225 Warszawianka      03.09.00 Grudziądz
2:19.8   3   Zając Lesław            501010 Górnik Wałbrzych  03.07.75 Bydgoszcz

no curb / bieżnia bez krawężnika
2:18.0   1   Ostrowski Ryszard       610206 Olimpia Poznań    12.05.84 Poznań
2:19.48  1   Ostrowski Artur         880710 Olimpia Poznań    01.09.11 Warszawa
2:19.72  2   Nowicki Bartosz         840226 Śląsk Wrocław     01.09.11 Warszawa
2:19.76  3   Demczyszak Mateusz      860118 Śląsk Wrocław     01.09.11 Warszawa

1500 m
3:34.04  8   Lewandowski Marcin      870613 Zawisza Bydgoszcz 21.07.17 Monako
3:34.45  6   Ostrowski Artur         880710 Olimpia Poznań    13.09.11 Zagrzeb
3:35.07  7   Żebrowski Krzysztof     900709 UOLKA Ostrów Maz. 08.09.13 Rieti
3:35.62  7   Rostkowski Piotr        720108 Gwardia Olsztyn   13.07.97 Stuttgart
3:36.15  6   Demczyszak Mateusz      860118 Śląsk Wrocław     07.06.12 Huelva
3:36.19  3   Żerkowski Mirosław      560820 Łódź              09.06.80 Warszawa
3:36.37  9   Rozmys Michał           950313 Barnim Goleniów   05.06.17 Praga
3:36.68  5A  Nowicki Bartosz         840226 Śląsk Wrocław     13.06.11 Rehlingen
3:36.93  1s4 Kurek Piotr             610519 Oleśniczanka      06.08.83 Sopot
3:37.09  8   Graczyk Zbigniew        780704 AZS-AWF Gorzów    14.06.03 Ostrawa

3:37.3   2s2 Wasilewski Henryk       531219 Orkan Poznań      13.07.77 Warszawa
3:37.42  1   Malinowski Bronisław    510604 Olimpia Grudziądz 13.08.78 Warszawa
3:37.83  3   Zblewski Leszek         731225 Warszawianka TOP  17.06.01 Norymberga
3:38.08  6   Kalicki Jerzy           550404 Oleśniczanka      09.06.80 Warszawa
3:38.09  4   Krawczyk Szymon         881229 Gwda Piła         25.06.11 Szczecin
3:38.18  11  Dudij Karol             700824 AZS AWF Gdańsk    05.08.91 Malmö
3:38.2   1   Szordykowski Henryk     440603 Wawel Kraków      29.08.69 Warszawa
3:38.21  3   Bartoszak Michał        700621 Olimpia Poznań    04.09.91 New Delhi
3:38.23  3   Kalinowski Grzegorz     900922 MKL Toruń         27.06.15 Sopot
3:38.28  2s4 Adamski Marek           610130 AZS Olsztyn       05.08.84 Sopot

short distance / krótki dystans
3:36.2   1   Szordykowski Henryk     440603 Wawel Kraków      27.08.69 Olsztyn (1493m)

3000 m
7:42.4   3   Malinowski Bronisław    510604 Olimpia Grudziądz 04.07.74 Oslo
7:46.96  6   Kowol Jerzy             510215 Górnik Zabrze     01.09.76 Kolonia
7:47.12  3   Mamiński Bogusław       551228 Legia Warszawa    10.07.85 Lozanna
7:47.54  1   Bartoszak Michał        700621 Olimpia Poznań    15.06.96 Sopot
7:48.30  10  Demczyszak Mateusz      860118 Śląsk Wrocław     25.05.12 Ostrawa
7:48.93  2   Żerkowski Mirosław      560820 ROW Rybnik        08.08.90 Rhede
7:49.26h 1s1 Parszczyński Łukasz     850504 Podlasie Białystok23.02.14 Sopot
7:50.2   1   Szordykowski Henryk     440603 Wawel Kraów       22.06.76 Bydgoszcz
7:50.67  3   Mojżysz Czesław         580803 ROW Rybnik        02.06.84 Turyn
7:51.58  2   Majusiak Sławomir       640530 Stal Ostrów Wlkp. 16.09.90 Sheffield

7:52.2   5   Drozd Aleksander        521202 Start Lublin      22.06.76 Bydgoszcz
7:52.21  1   Kunicki Maciej          560926 Śląsk Wrocław     01.06.79 Warszawa
7:52.58  2s1 Bebło Leszek            660708 Oleśniczanka      18.06.89 Warszawa
7:52.89  3   Kopijasz Ryszard        520208 Górnik Brzeszcze  01.06.79 Warszawa
7:53.16  1   Wesołowski Krzysztof    561209 Śląsk Wrocław     20.05.84 Zabrze
7:53.4   2   Jańczuk Daniel          520603 Śląsk Wrocław     07.09.79 Bratysława
7:53.78  3   Draczyński Adam         760103 Oleśniczanka      12.06.99 Warszawa
7:53.8   1   Kondzior Jan            480102 MKS AZS Warszawa  22.06.72 Warszawa
7:53.92  5   Czaja Jakub             800912 SKLA Sopot        13.06.04 Warszawa
7:54.0   6   Wasilewski Henryk       531219 Orkan Poznań      24.06.79 Brema

5000 m
13:17.69 5   Malinowski Bronisław    510604 Olimpia Grudziądz 05.07.76 Sztokholm
13:22.92 3   Majusiak Sławomir       640530 Stal Ostrów Wlkp. 01.09.90 Split
13:26.09 4   Mamiński Bogusław       551218 Oleśniczanka      17.08.80 Nicea
13:26.70 6   Kowol Jerzy             510215 Górnik Zabrze     16.08.78 Zurych
13:29.72 1s2 Bartoszak Michał        700621 Olimpia Poznań    03.06.92 Victoria
13:33.58 2   Szordykowski Henryk     440603 Wawel Kraków      20.08.75 Zurych
13:34.24 1   Żerkowski Mirosław      560820 ROW Rybnik        24.06.89 Saarijärvi
13:34.30 2   Bebło Leszek            660708 Oleśniczanka      24.06.89 Saarijärvi
13:34.63 1s1 Huruk Jan               600127 Gryf Słupsk       30.07.88 Sopot
13:35.40 1s1 Psujek Bogusław         561122 Oleśniczanka      02.08.86 Sopot

13:35.70 4   Kopijasz Ryszard        520208 Górnik Brzeszcze  18.06.79 Warszawa
13:36.50 2   Gładki Piotr            720208 Lechia Gdańsk     29.05.94 Arnsberg
13:38.19 5   Parszczyński Łukasz     850504 Podlasie Białystok03.06.13 Montreuil
13:38.8  4   Mleczko Edward          481115 Cracovia          30.06.74 Warszawa
13:39.02 2s1 Zdunek Stanisław        560112 LZS Skierniewice  02.08.86 Sopot
13:39.1  3   Dębski Jan              520609 Oleśniczanka      31.07.77 Bydgoszcz
13:39.2  6   Hapel Ludwik            550104 Zagłębie Lubin    19.06.77 Bydgoszcz
13:39.35 3   Jańczuk Daniel          520603 Śląsk Wrocław     24.06.81 Londyn
13:39.40 2   Bałdyga Krzysztof       720112 Oleśniczanka      23.07.94 Sopot
13:40.14 4   Pierzynka Zbigniew      511021 Wisła Kraków      22.08.76 Warszawa

10 000 m
27:53.61 10  Kowol Jerzy             510215 Górnik Zabrze     29.08.78 Praga
27:56.06 4   Kopijasz Ryszard        520208 Górnik Zabrze     03.07.78 Sztokholm
28:11.50 4   Majusiak Sławomir       640530 Stal Ostrów Wlkp. 10.08.90 Bruksela
28:18.42 1s1 Huruk Jan               600127 Gryf Słupsk       20.06.89 Grudziądz
28:20.46 3s1 Dołęga Karol            630719 Oleśniczanka      20.06.89 Grudziądz
28:21.4  5   Niemczak Antoni         551117 Śląsk Wrocław     23.04.89 Walnut
28:25.19 1   Malinowski Bronisław    510604 Olimpia Grudziądz 13.07.74 Augsburg
28:26.92 7   Kuś Bogumił             570610 Oleśniczanka      09.06.84 Soczi
28:27.2  1   Mleczko Edward          481115 Cracovia          27.06.75 Bydgoszcz
28:27.2  2   Nogala Henryk           481213 Oleśniczanka      27.06.75 Bydgoszcz

28:27.59 1   Chabowski Marcin        860628 Flota Gdynia      02.05.09 Kędzierzyn-Koźle
28:28.03 1   Dzienisik Mirosław      590215 AZS Warszawa      29.07.84 Sopot
28:28.53 1   Psujek Bogusław         561122 Oleśniczanka      24.08.86 Sopot
28:30.15 2   Kąpiński Sławomir       660414 Gwardia Olsztyn   11.06.94 Walencja
28:31.88 3   Perszke Wiesław         600218 Zawisza Bydgoszcz 29.07.84 Sopot
28:31.90 2   Szost Henryk            820120 Grunwald Poznań   02.05.09 Kędzierzyn-Koźle
28:33.26 4   Skarżyński Jerzy        560113 Budowlani Szczec. 29.07.84 Sopot
28:33.63 1   Białk Jan               690904 Gryf Wejherowo    20.06.97 Bydgoszcz
28:33.83 5   Ławicki Tadeusz         560101 Zagłębie Lubin    29.07.84 Sopot
28:34.47 9   Bebło Leszek            660708 Oleśniczanka      10.08.90 Bruksela

Half Marathon / Półmaraton
61.35    4   Gładki Piotr            720208 Lechia Gdańsk     25.03.00 Haga
61.56    3   Bebło Leszek            660708 Oleśniczanka      07.04.90 Mediolan
62.17    2   Huruk Jan               600127 Gryf Słupsk       23.03.91 Haga
62.24    5   Gajdus Grzegorz         670116 Oleśniczanka      26.09.99 Grevenmacher
62:26    2   Chabowski Marcin        860628 Flota Gdynia      04.09.11 Piła
62.30    6   Majusiak Sławomir       640530 Stal Ostrów Wlkp. 07.04.90 Mediolan
62.35    4   Szost Henryk            820120 Grunwald Poznań   27.03.11 Warszawa
62.43    7   Gołębiewski Mirosław    621128 ROW Rybnik        22.09.91 Grevenmacher
62.44    4   Krzyścin Andrzej        670816 York Gniezno      02.04.95 Berlin
62.45    1   Białk Jan               690904 Gryf Wejherowo    29.08.98 Brzeszcze

62.48    4   Nadolski Zbigniew       670114 Olimpia Poznań    26.09.93 Grevenmacher
62.59    5   Perszke Wiesław         600218 Zawisza Bydgoszcz 23.03.91 Haga
63.03    2   Kulka Szymon            930622 ULKS Lipinki      16.10.16 Kraków
63.07    2   Plawgo Mirosław         700104 Oleśniczanka      02.04.94 Paderborn
63.13    7   Sowa Arkadiusz          790302 Grunwald Poznań   30.03.08 Warszawa
63.15    13  Kozłowski Tomasz        601228 Oleśniczanka      23.09.90 Grevenmacher
63.18    3   Dobrzyński Adam         741219 AZS-AWF Polk. B.P.09.09.01 Piła
63.21    10  Kasprzyk Jacek          700827 Wawel Kraków      31.03.96 Haga
63.22    1   Glinka Waldermar        680109 GLKS Świdnica     07.09.03 Piła
63.24    4   Bałdyga Krzysztof       720112 Oleśniczanka      02.10.94 Breda

downhill / zbyt duży spadek trasy
61.03    1   Gajdus Grzegorz         670116 Oleśniczanka      11.02.96 Las Vegas
63.00    6   Bałdyga Krzysztof       720112 Oleśniczanka      04.02.95 Las Vegas
63.14    4   Głogosz Grzegorz        690716 Ekspres Katowice  11.02.96 Las Vegas

uncertain course / trasa bez certyfikatu
62.09    1   Nowak Andrzej           660514 Pomorze Stargard  30.08.98 Sławno
62.11    2   Pobłocki Piotr          650724 Farm-Fites Lębork 30.08.98 Sławno
62.42    1   Plawgo Mirosław         700104 Oleśniczanka      09.04.00 Września
63.07    2   Dobrzyński Adam         741219 AZS-AWF Polk. B.P.09.04.00 Września

short distance / krótki dystans
62.49    4   Jaroszewski Marek       750818 Gwardia Piła      12.06.05 Leverkusen
63.13    3   Osman Artur             700301 Ekspres Katowice  01.04.01 Nyíregyháza
63.22    7   Mitka Józef             550208 Śląsk Wrocław     27.03.82 Haga

Marathon / Maraton
2:07:39  2   Szost Henryk            820120 Grunwald Poznań   04.03.12 Otsu
2:09:23  4   Gajdus Grzegorz         670116 Oleśniczanka      12.10.03 Eindhoven
2:09.41  2   Niemczak Antoni         551117 Śląsk Wrocław     28.10.90 Chicago
2:09:42  1   Bebło Leszek            660708 Stal Społem St.W. 22.10.95 Reims
2:10:07  2   Huruk Jan               601027 Gryf Słupsk       12.04.92 Londyn
2:10:07  4   Chabowski Marcin        860628 Flota Gdynia      29.04.12 Düsseldorf
2:10:26  7   Psujek Bogusław         561122 Oleśniczanka      10.05.87 Londyn
2:10:31  3   Gurny Sławomir          640902 Zawisza Bydgoszcz 17.10.93 Reims
2:10:34  1   Shegumo Yared           830110 AZS-AWF Warszawa  29.09.13 Warszawa
2:10:49  5   Draczyński Adam         760103 Grunwald Poznań   18.04.10 Wiedeń

2:10:50  2   Białk Jan               690904 Gryf Wejherowo    27.04.97 Hamburg
2:10:58  8   Kozłowski Artur         850119 MULKS MOS Sieradz 15.04.12 Wiedeń
2:11.06  1   Gładki Piotr            720208 Lechia Gdańsk     16.04.00 Hamburg
2:11:15  2   Perszke Wiesław         600218 Zawisza Bydgoszcz 14.03.93 Otsu
2:11:18  2   Sawicki Wiktor          550520 Wawel Kraków      06.04.86 Dębno
2:11:20  8   Giżyński Mariusz        810626 Grunwald Poznań   15.04.12 Rotterdam
2:11:34  2   Wilczewski Czesław      581226 Podlasie Biał.    02.02.86 Beppu
2:11:34  10  Gardzielewski Arkadiusz 860612 Śląsk Wrocław     15.04.12 Wiedeń
2:11:40  1   Glinka Waldemar         680109 Błękitni Osowa S. 17.12.00 Hofu
2:11:42  3   Skarżyński Jerzy        560113 Budowlani Szczec. 06.04.86 Dębno

2:11:42  2   Krzyścin Andrzej        670816 York Gniezno      18.02.01 Austin

short distance / krótki dystans
2:11:34  1   Pawlik Kazimierz        490115 Zagłębie Lubin    30.09.79 Warszawa (41,6km)
2:11:34  2   Józef Stefanowski       530225 Podlasie Biał.    30.09.79 Warszawa (41,6km)
2:11:35  5   Marczak Ryszard         451125 Zawisza Bydgoszcz 25.10.81 Nowy Jork (-148m)

110 mH / 110 m ppł
13.26    1   Noga Artur              880502 AZS-AWF Kraków    25.08.13 Warszawa       0.2
13.27    2ć2 Kohutek Artur           710501 Zawisza Bydgoszcz 05.08.97 Sewilla        1.2
13.28    1s2 Czykier Damian          920810 Podlasie Białystok02.06.17 Bydgoszcz      1.2
13.29    1e1 Ścigaczewski Tomasz     781118 Warszawianka TOP  30.06.99 Oslo           1.5
13.35    1   Nagórka Tomasz          671007 Legia Warszawa    15.07.90 Piła           0.10
13.40    1s1 Mehlich Krzysztof       740802 AZS AWF Katowice  09.06.96 Tallin         0.6
13.44    1s2 Mehlich Ronald          690926 AZS AWF Katowice  07.06.97 Katowice       0.8
13.44    1   Bochenek Dominik        870514 Zawisza Bydgoszcz 13.08.11 Bydgoszcz      0.0
13.45    3   Kuszewski Marcin        770519 AZS-AWF Wrocław   15.08.00 Wrocław       -0.2
13.47    4e4 Wójcik Piotr            650207 Śląsk Wrocław     27.08.91 Tokio          1.80

13.53    2   Pusty Jan               520603 Orkan Poznań      21.08.77 Sofia          0.6
13.55    1   Wodzyński Mirosław      510713 Górnik Zabrze     29.05.75 Warszawa
13.57    1   Giegiel Romuald         570508 AZS Warszawa      28.08.82 Warszawa       1.00
13.58    1   Grzegorzewski Paweł     660702 Bałtyk Gdynia     01.07.93 Kraków         1.0
13.60    1   Rutkowski Jacek         600831 AZS Warszawa      06.09.83 Warszawa       1.80
13.60    1   Kubaszewski Mariusz     820711 Zawisza Bydgoszcz 26.06.09 Bottrop        0.3
13.61    1   Płatek Krzysztof        620113 AZS Wrocław       19.06.88 Warszawa       1.70
13.64    2   Wodzyński Leszek        460216 Legia Warszawa    18.07.74 Warszawa       2.00
13.66    2   Galant Adam             520221 Górnik Wałbrzych  17.08.72 Warszawa       1.60
13.66    2   Cieśla Rafał            670316 AZS AWF Katowice  21.06.92 Warszawa       1.60

wind / z wiatrem
13.20    1=  Noga Artur              880502 Warszawianka      29.06.10 Moskwa         3.1
13.25    1   Ścigaczewski Tomasz     781118 MKS Aleksandrów   20.06.98 Grudziądz      2.7
13.54    1   Giegiel Romuald         570508 AZS Warszawa      17.06.83 Lublin         4.0
13.59    2   Rutkowski Jacek         600831 AZS Warszawa      17.06.83 Lublin         4.0
13.61    3p2 Wodzyński Leszek        460216 Legia Warszawa    07.09.74 Rzym           2.4

doubtful timing / pomiar wadliwy
13.40    1e1 Pusty Jan               520603 Orkan Poznań      20.08.77 Sofia          0.8
13.65    1s1 Torka Krystian          590418 Piast Gliwice     21.05.82 Spała

manual timing / pomiar ręczny
13.0     1   Ścigaczewski Tomasz     781118 MKS Aleksandrów   28.06.98 Wrocław        0.4
13.3     1   Wodzyński Leszek        460216 Legia Warszawa    29.06.74 Warszawa       1.7

400 mH / 400 m ppł
48.12    3   Plawgo Marek            810225 Warszawianka      28.08.07 Osaka
48.17    1   Januszewski Paweł       720102 Skra Warszawa     20.08.98 Budapeszt
48.40    3p2 Dobek Patryk            940213 SKLA Sopot        23.08.15 Pekin
49.17    3p2 Szparak Ryszard         510702 Gwardia Olsztyn   08.08.83 Helsinki
49.69    1   Hewelt Jerzy            480823 Bałtyk Gdynia     26.06.76 Bydgoszcz
49.72    1s1 Adamczyk Patryk         940105 RLTL ZTE Radom    31.07.16 Jelenia Góra
49.75    2   Kotlarski Piotr         690405 AZS-AWF Katowice  26.06.94 Piła
49.81    2   Gruman Bartosz          750511 AZS-AWF Wrocław   05.08.00 Kraków
49.88    1s2 Bryliński Robert        910402 AZS Poznań        12.06.16 Kraków
49.93    1   Stoch Ryszard           620324 Wawel Kraków      28.06.86 Grudziądz

49.94    1   Kulczycki Tadeusz       480201 LKS Orkan Poznań  28.06.72 Warszawa
49.96    1   Woźniak Paweł           690305 Skra Warszawa     20.06.92 Warszawa
50.07    1   Pietrzyk Jerzy          550417 Górnik Zabrze     26.08.73 Duisburg
50.08    1   Radke Karol             760113 Skra Warszawa     17.06.01 Warszawa
50.11    2s2 Smoliński Jakub         920721 RLTL ZTE Radom    12.06.16 Kraków
50.16    2   Rzepakowski Leszek      570425 Wawel Kraków      28.06.86 Grudziądz
50.26    1   Omelko Rafał            890116 AZS-AWF Wrocław   06.09.14 Kraków
50.28    4   Rudnik Tomasz           790306 AZS-AWF Wrocław   05.08.00 Kraków
50.46    4   Zajkowski Robert        651122 Warszawianka      05.08.89 Bruksela
50.53    1   Ostrowski Rafał         850228 AZS-AWF Katowice  10.09.11 Kraków

manual timing / pomiar ręczny
49.5     1   Hewelt Jerzy            480823 Bałtyk Gdynia     07.07.75 Praga

3000 mS / 3000 m prz.
8:09.11  2   Malinowski Bronisław    510604 Olimpia Grudziądz 28.07.76 Montreal
8:09.18  2   Mamiński Bogusław       551218 Legia Warszawa    24.08.84 Bruksela
8:11.04  1   Wesołowski Krzysztof    561209 Śląsk Wrocław     30.08.85 Bruksela
8:15.47  8   Parszczyński Łukasz     850504 Podlasie Białystok08.07.11 Paryż Saint-Denis
8:16.20  5   Zalewski Krystian       890411 Barnim Goleniów   05.06.14 Rzym
8:16.89  2   Żerkowski Mirosław      560820 ROW Rybnik        17.08.90 Berlin
8:17.09  5   Wójcik Rafał            720918 Sporting Międzyzd.25.07.00 Barcelona
8:17.32  12  Popławski Radosław      830116 Astra Nowa Sól    24.08.04 Ateny
8:17.49  8   Czaja Jakub             800912 SKLA Sopot        01.07.05 Paryż Saint-Denis
8:18.23  8   Szymkowiak Tomasz       830705 Orkan Września    16.07.10 Paryż Saint-Denis

8:22.18  2s1 Mojżysz Czesław         580803 ROW Rybnik        02.08.85 Bydgoszcz
8:22.33  1   Jankowski Henryk        611015 AZS Poznań        02.08.86 Sopot
8:22.38  12  Demczyszak Mateusz      860118 Śląsk Wrocław     05.06.14 Rzym
8:22.49  1   Zakrzewski Jan          701222 Oleśniczanka      29.09.01 Białogard
8:22.84  4   Bartoszak Michał        700621 Olimpia Poznań    27.05.96 Hengelo
8:23.4   1   Maranda Kazimierz       470223 ŁKS Łódź          28.07.75 Bydgoszcz
8:24.04  3   Pokrop Hubert           851102 Grunwald Poznań   14.06.10 Praga
8:24.09  6   Dobrzyński Adam         741219 AZS-AWF Polk. B.P.10.06.97 Bratysława
8:24.6   1   Zieliński Tadeusz       460315 Olimpia Poznań    31.08.75 Warszawa
8:24.6   2   Tomasiewicz Leopold     500108 Flota Gdynia      31.08.75 Warszawa

HJ / Skok wzwyż
2.38     1   Partyka Artur           690725 ŁKS Łódź          18.08.96 Eberstadt
2.36     1   Waleriańczyk Aleksander 820901 Wawel Kraków      20.07.03 Bydgoszcz
2.36     1   Bieniek Michał          840517 AZS-AWF Wrocław   28.05.05 Biała Podlaska
2.35     1   Wszoła Jacek            561230 AZS Warszawa      25.05.80 Eberstadt
2.34     1   Sposób Grzegorz         760212 Start Lublin      05.06.03 Bydgoszcz
2.33 h   1=  Bednarek Sylwester      890428 RKS Łódź          08.02.17 Banská Bystrica
2.32 h   2   Trzepizur Janusz        590521 Chemik Kędzierzyn 06.03.82 Mediolan
2.32     1   Krawczyk Krzysztof      620128 AZS Wrocław       06.08.88 Lublin
2.32     1   Theiner Wojciech        860625 AZS-AWF Katowice  02.07.14 Katowice
2.31     1   Zielke Dariusz          601021 AZS Gdańsk        12.08.84 Warszawa

2.31     1   Kotewicz Jarosław       690316 Ziemia Iławska    04.06.94 Lublin
2.31     1   Wolski Robert           821208 MKLA Łęczyca      02.09.06 Wrocław
2.31     2   Kiecana Szymon          890326 Agros Zamość      09.06.13 Opole
2.30 h   3   Biczysko Dariusz        620625 Lubtour Zielona G.02.03.85 Pireus
2.30     1   Radkiewicz Przemysław   700825 Skra Warszawa     08.06.96 Biała Podlaska
2.28     1   Jaworski Dawid          780131 AZS-AWF Gorzów    14.06.03 Sacramento
2.28     3   Kaszczyk Emilian        800421 AZS Łódź          06.07.03 Bielsko-Biała
2.28     1   Owczarek Konrad         871211 AZS PO Opole      19.06.10 Kutno
2.28     2   Śleboda Piotr           870122 Olimpia Grudziądz 21.06.13 Iława
2.27 h   3=  Włodarczyk Mirosław     590224 AZS Kraków        05.03.83 Budapeszt

2.27     2   Kołodziejczyk Robert    700803 Stal Ostrów Wlkp. 30.06.94 Kraków
2.27     3   Borysiewicz Wojciech    821018 SKLA Sopot        20.07.03 Bydgoszcz

PV / Skok o tyczce
6.00 h   1   Lisek Piotr             920816 OSOT Szczecin     04.02.17 Poczdam
5.93     2   Wojciechowski Paweł     890606 Zawisza Bydgoszcz 06.07.17 Lozanna
5.90     1   Chmara Mirosław         640509 Zawisza Bydgoszcz 27.06.88 Villeneuve d’Ascq
5.85     4   Michalski Łukasz        880802 Zawisza Bydgoszcz 29.08.11 Daegu
5.82 h   1   Czerwiński Przemysław   830728 MKL Szczecin      06.03.10 Donieck
5.81 h   1   Kolasa Marian           590812 Bałtyk Gdynia     13.02.86 Praga
5.81 h   2   Sobera Robert           910119 AZS-AWF Wrocław   14.02.15 Berlin
5.78     1   Kozakiewicz Władysław   531208 Bałtyk Gdynia     30.07.80 Moskwa
5.75     8   Kolasa Adam             750802 Lechia Gdańsk     09.08.01 Edmonton
5.75     2=  Didenkow Mateusz        870422 SKLA Sopot        20.08.11 Shenzhen

5.70     2   Ślusarski Tadeusz       500519 Skra Warszawa     26.08.83 Bruksela
5.70     1   Kusiak Krzysztof        740513 Lechia Gdańsk     25.08.98 Nitra
5.60     2=  Klimczyk Mariusz        560916 Zawisza Bydgoszcz 17.08.80 Nicea
5.60     1   Kolasa Ryszard          640917 Bałtyk Gdynia     18.05.85 Tomaszów
5.55     1   Radzikowski Zbigniew    600229 Lechia Gdańsk     26.06.82 Warszawa
5.55     1   Panasiuk Zdzisław       590209 Skra Warszawa     25.07.84 Warszawa
5.50     1   Buciarski Wojciech      500417 Legia Warszawa    04.06.75 Paryż
5.50 h   1   Buciarski Piotr         751122 Skra Warszawa     03.03.96 Malmö
5.50 h   1   Gurin Przemysław        750217 AZS-AWF Gdańsk    14.02.98 Spała
5.50 h   1A  Jerzy Mateusz           950329 AZS-AWF Warszawa  04.02.17 Spała

5.50     1   Pawlik Karol            940317 Zawisza Bydgoszcz 11.02.17 Spała

exhibiton / skoki pokazowe
5.71     1   Ślusarski Tadeusz       500519 Skra Warszawa     07.09.83 Bolonia
5.71     2   Kolasa  Ryszard         640917 Bałtyk Gdynia     02.08.86 Sopot

LJ / Skok w dal
8.28     1   Marciniszyn Grzegorz    770522 Skra Warszawa     14.07.01 Malles         0.8
8.27     1   Cybulski Grzegorz       511123 Śląsk Wrocław     20.06.75 Warszawa       0.5
8.21     1   Stępień Waldemar        460610 Społem Łódź       12.07.69 Chorzów        1.9
8.21     1   Starzak Marcin          851020 AZS-AWF Kraków    04.07.07 Salamanka      1.4
8.20     1   Klimaszewski Andrzej    600514 Bałtyk Gdynia     05.07.80 Sopot          1.9
8.18 h   1e  Strzałkowski Adrian     900328 MKS Aleksandrów Ł.07.03.14 Sopot
8.18     1   Jaszczuk Tomasz         920309 WLKS Nowe Iganie  28.05.17 Biała Podlaska 1.7
8.16     1   Łuczak Krzysztof        750113 Piast Głogów      20.06.97 Bydgoszcz      0.7
8.13     5   Jaskułka Stanisław      580825 AZS Warszawa      28.07.80 Moskwa         0.48
8.12     1   Kobuszewski Jan         470506 Spójnia Gdańsk    20.06.71 Warszawa

8.11     1   Stalmach Andrzej        420501 Górnik Zabrze     17.08.68 Chorzów        1.1
8.09     1   Hoffmann Zdzisław       590827 Śląsk Wrocław     14.05.83 Warszawa       2.0
8.09     3   Włodarczyk Włodzimierz  570823 Górnik Brzeszcze  05.09.85 Rieti          0.0
8.09     1   Golanowski Roman        690114 Śląsk Wrocław     12.06.92 Grudziądz      1.4
8.08     2   Hydel Mirosław          630724 Stal Mielec       17.05.86 Grenada        1.0
8.08     1   Bontruk Dariusz         700911 Orzeł Warszawa    20.08.95 Warszawa      -0.2
8.08     2   Mateusiak Tomasz        801212 OKLA Ostrołęka    06.08.03 Königs Wust.
8.06     1   Baran Krzysztof         540224 Resovia Rzeszów   06.05.79 Rzeszów        1.6
8.03     1   Szudrowicz Stanisław    470204 Warta Poznań      02.10.71 Szczecin
8.03     1   Miedziałek Jerzy        510912 Burza Wrocław     21.06.73 Warszawa

wind / z wiatrem
8.33     1   Klimaszewski Andrzej    600514 Bałtyk Gdynia     13.06.80 Warszawa       3.7
8.18     1   Włodarczyk Włodzimierz  570823 Górnik Brzeszcze  15.07.84 Birmingham     3.7
8.16     1   Jaskułka Stanisław      580825 AZS Warszawa      29.06.86 Grudziądz      6.4
8.15     1   Mateusiak Tomasz        801212 OKLA Ostrołęka    04.07.03 Bielsko-Biała  2.1
8.12     2   Żeligowski Jerzy        580429 AZS Poznań        29.06.86 Grudziądz      5.8
8.07     2   Lewandowski Krzysztof   861108 MKL Szczecin      04.07.08 Szczecin       2.3
8.04     1   Homziuk Jerzy           490308 AZS Warszawa      19.08.72 Warszawa       2.7

TJ / Trójskok
17.53    1   Hoffmann Zdzisław       590827 Śląsk Wrocław     04.06.85 Madryt         1.6
17.35    5   Pastusiński Jacek       640908 Legia Warszawa    31.08.87 Rzym           1.66
17.16    2   Hoffmann Karol          890601 MKS Aleksandrów Ł.09.07.16 Amsterdam      0.1
17.08    1   Bedeniczuk Eugeniusz    610106 Jagiellonia Biał. 06.06.92 Lublin         1.4
17.06    1   Joachimowski Michał     500926 Budowlani Bydg.   02.06.73 Warszawa       1.6
17.05    -   Butkiewicz Jacek        690725 Pomorzanin Toruń  25.06.95 Villeneuve d’A.2.0
17.03    1   Schmidt Józef           350328 Górnik Zabrze     05.08.60 Olsztyn        1.0
17.00    1   Grabarczyk Andrzej      640112 Start Łódź        12.07.91 Kielce         0.1
16.96    1   Sontag Andrzej          520426 AZS Lublin        03.08.75 Bydgoszcz
16.96    1   Kruhlik Paweł           830825 AZS-AWF Wrocław   02.06.07 Biała Podlaska 0.4

16.85    5   Kazimierowski Jacek     740702 BKS Bydgoszcz     24.06.07 Monachium     -0.9
16.83    1   Ciemała Krystian        690814 AZS-AWF Polk. B.P.21.06.97 Bydgoszcz      1.5
16.81    1   Świderski Adrian        860926 Śląsk Wrocław     30.05.15 Biała Podlaska 0.5
16.76    1   Jaskólski Jan           391028 Zawisza Bydgoszcz 05.06.66 Bydgoszcz      1.8
16.75    1   Adamek Adam             470522 Górnik Wałbrzych  03.10.75 Lublin
16.73    1   Biskupski Eugeniusz     471217 Legia Warszawa    28.09.75 Meksyk         0.0
16.73    1   Zuch Krzysztof          620425 AZS Kraków        27.05.89 Kraków
16.72    1   Sobora Zdzisław         521002 Olimpia Poznań    06.07.80 Poznań         0.4
16.68    1   Weremczuk Piotr         660831 Zawisza Bydgoszcz 05.09.92 Mielec         0.8
16.66    -   Parlicki Mateusz        840414 AZS-AWF Katowice  17.06.07 Warszawa       0.7

wind / z wiatrem
17.55    1   Hoffmann Zdzisław       590827 Śląsk Wrocław     09.06.84 Warszawa       3.6
17.15    1   Bedeniczuk Eugeniusz    610106 Jagiellonia Biał. 10.06.90 Łódź           3.4
17.14    2   Grabarczyk Andrzej      640112 Start Łódź        10.06.90 Łódź           2.4
17.14    2   Butkiewicz Jacek        690725 Pomorzanin Toruń  25.06.95 Villeneuve d’A.2.2
16.92    2   Biskupski Eugeniusz     471217 Legia Warszawa    21.06.75 Bydgoszcz      2.2
16.89    4   Kazimierowski Jacek     740702 MKLA Łęczyca      20.06.04 Bydgoszcz      2.9
16.85    1   Parlicki Mateusz        840414 AZS-AWF Katowice  27.05.07 Warszawa       4.6
16.83    1   Sobora Zdzisław         521002 Olimpia Poznań    22.06.80 Warszawa       6.8
16.76    2   Oporski Stanisław       590223 Los Angeles       28.04.85 Walnut         3.0
16.74    2   Zuch Krzysztof          620425 AZS Kraków        09.07.89 Kouvola        2.80

16.73    2   Golanko Waldemar        610715 AZS Biała Podl.   04.06.85 Madryt         2.2
16.71    1   Malcherczyk Ryszard     341017 Legia Warszawa    08.10.61 Palermo        4.3

SP / Pchnięcie kulą
21.97 h  1   Bukowiecki Konrad       970317 Gwardia Szczytno  04.03.17 Belgrad
21.95    1   Majewski Tomasz         810830 AZS-AWF Warszawa  30.07.09 Sztokholm
21.68    1   Sarul Edward            581116 Górnik Zabrze     31.07.83 Sopot
21.53    1   Haratyk Michał          920410 AZS-AWF Kraków    23.07.17 Białystok
21.30    1   Krieger Helmut          580717 Chemik Kędzierzyn 27.06.86 Grudziądz
21.19    1   Komar Władysław         400411 Polonia Warszawa  17.08.74 Warszawa
20.98    1   Gassowski Janusz        580301 Zawisza Bydgoszcz 20.07.85 Sopot
20.92    1   Szyszkowski Jakub       910821 Śląsk Wrocław     18.06.17 Wrocław
20.45    1   Kusiak Damian           880414 AZS-AWF Biała P.  05.05.12 Biała Podlaska
20.37 h  1   Kownatke Rafał          850324 LKS Ziemi Puckiej 06.03.16 Toruń

20.23    1   Perżyło Piotr           611115 Górnik Brzeszcze  07.06.86 Rzeszów
20.18    2   Mikos Mateusz           870410 Wisła Puławy      29.06.16 Turku
20.12    1   Zieliński Dominik       800425 AZS-AWFiS Gdańsk  11.06.08 Płock
20.06    3   Giża Jakub              850426 Stal Mielec       15.05.10 Halle
20.02 h  1   Śliwa Leszek            790920 Zawisza Bydgoszcz 09.02.02 Spała
20.00    1   Kropelnicki Mieczysław  510102 Bałtyk Gdynia     28.08.83 Kielce
19.92 h  1   Bałło Eugeniusz         600701 Górnik Zabrze     06.02.83 Zabrze
19.91 h  2   Krzywosz Krzysztof      831001 Podlasie Białyst. 27.02.10 Spała
19.82    1   Czyż Albert             570222 Chemik Kędzierzyn 03.08.83 Bydgoszcz
19.81    1   Antczak Edmund          460720 Lechia Gdańsk     16.08.78 Białystok

light implement / za lekki sprzęt
20.65    2   Kusiak Damian           880414 AZS-AWF Biała P.  12.06.11 Brazzaville

DT / Rzut dyskiem
71.84    1   Małachowski Piotr       830607 Śląsk Wrocław     08.06.13 Hengelo
66.93    5A  Urbanek Robert          870429 MKLA Łęczyca      19.05.12 Halle
65.98    1   Juzyszyn Dariusz        570329 AZS Wrocław       24.08.85 Warszawa
65.61    1   Czajkowski Przemysław   881026 AZS-AWF Biała P.  12.05.12 Łódź
65.56    1   Krawczyk Andrzej        760411 AZS-AWF Biała P.  11.07.05 Norrtälje
64.80    1   Wołodko Stanisław       500320 Zawisza Bydgoszcz 03.09.78 Bydgoszcz
64.64    2   Stój Bartłomiej         960515 Victoria S.Wola   26.06.16 Bydgoszcz
64.38    1   Grabowski Stanisław     550426 Chemik Kędzierzyn 23.07.83 Sofia
64.34    1   Pukownik Eligiusz       620630 Zawisza Bydgoszcz 18.09.85 Słupsk
64.20    1   Stański Olgierd         730404 AZS-AWF Polk. B.P.09.07.00 Bydgoszcz

63.52    1   Gajdziński Lech         460925 Górnik Zabrze     17.06.74 Warszawa
63.50    1   Bejrowski Andrzej       540417 Bałtyk Gdynia     06.09.78 Gdańsk
63.40    1   Szuster Konrad          840121 Zawisza Bydgoszcz 31.08.12 Aleksandrów Ł.
63.28    2   Szpak Mieczysław        610710 Gryf Słupsk       18.09.86 Słupsk
62.86    2   Rikert Edward           610822 Zawisza Bydgoszcz 08.06.85 Bydgoszcz
62.54    1   Strychalski Jacek       620306 Legia Warszawa    08.06.86 Warszawa
62.22    1   Kurawicz Olgierd        480313 Gwardia Warszawa  07.05.76 Madryt
62.22    1   Czerniakowski Wiesław   580808 Gwardia Olsztyn   01.08.87 Warszawa
62.16    2   Świniarski Jerzy        521102 Zawisza Bydgoszcz 08.09.78 Bydgoszcz
62.02    1   Andrzejewski Miron      500524 Gwardia Olsztyn   19.05.78 Olsztyn

light implement / lekki sprzęt
64.92    1   Rikert Edward           610822 Zawisza Bydgoszcz 03.09.88 Bydgoszcz
64.70    1   Czerniakowski Wiesław   580808 Gwardia Olsztyn   21.05.85 Sopot
62.66    2   Strychalski Jacek       620306 Legia Warszawa    12.09.87 Chorzów

HT / Rzut młotem
83.93    1   Fajdek Paweł            890604 Agros Zamość      09.08.15 Szczecin
83.38    1   Ziółkowski Szymon       760701 AZS Poznań        05.08.01 Edmonton
81.35    1   Kondratowicz Wojciech   800418 AZS-AWF Gorzów    13.07.03 Bydgoszcz
80.89    2   Pałyszko Maciej         780102 Skra Warszawa     13.07.03 Bydgoszcz
80.47    1   Nowicki Wojciech        890222 Podlasie Białystok22.07.17 Białystok
80.18    2   Kwaśny Zdzisław         601106 Olimpia Poznań    21.08.83 Londyn
79.46    1   Tomaszewski Mariusz     560423 AZS Poznań        01.07.84 Zabrze
78.60    1   Królak Henryk           600115 Olimpia Poznań    09.06.84 Warszawa
77.96    2   Golda Ireneusz          550123 Orkan Poznań      14.08.82 Poznań
76.88    1   Woderski Leszek         580404 Zawisza Bydgoszcz 18.08.84 Bydgoszcz

76.58    1   Boulge Kazimierz        760213 Zawisza Bydgoszcz 06.09.01 Bydgoszcz
75.98    1   Kowalski Lech           610117 Stal Mielec       09.07.92 Mielec
74.64    1   Filek Wacław            590402 Hutnik Kraków     11.08.85 Bydgoszcz
74.48    1   Kulczyński Florian      500415 Gryf Słupsk       16.06.81 Warszawa
73.10    1   Rogowski Arkadiusz      930330 Skra Warszawa     23.05.15 Warszawa
72.58    4   Jakubowski Ryszard      590224 Stal Mielec       19.08.90 Mielec
72.55    1   Milkiewicz Arkadiusz    870813 Zawisza Bydgoszcz 09.06.12 Toruń
72.38    1   Ryś Janusz              490423 Gryf Słupsk       14.09.75 Białogard
72.34    1   Lubiejewski Stanisław   470527 Flota Gdynia      13.09.79 Kraków
71.97    1   Kaliszewski Krzysztof   720809 Skra Warszawa     03.06.00 Warszawa

annualed / wynik anulowany
81.54    -   Kwaśny Zdzisław         601106 Olimpia Poznań    09.08.83 Helsinki

extra attempt / dodatkowa próba
81.04    -   Tomaszewski Mariusz     560423 AZS Poznań        01.07.84 Zabrze

JT / Rzut oszczepem
88.09    1   Krukowski Marcin        920614 Warszawianka      21.07.17 Białystok
87.17    1   Trafas Dariusz          720516 ZKS Schöller Nam. 17.09.00 Runaway Bay
84.99    1   Rakoczy Paweł           870515 AZS-AWFiS Gdańsk  13.05.12 Łódź
84.95    1   Kółko Rajmund           710501 Górnik Polkowice  17.06.01 Warszawa
84.85    1   Markowski Adrian        781014 Osa Zgorzelec     01.08.09 Bydgoszcz
84.77    1   Grzeszczuk Łukasz       900303 Skra Warszawa     29.05.14 Ryga
84.76    1   Janik Igor              830118 AZS-AWFiS Gdańsk  19.09.08 Ustka
83.89    2   Osewski Bartosz         910320 AZS-AWFiS Gdańsk  13.05.12 Łódź
82.58    1   Chmielak Hubert         890619 AZS-AWFiS Gdańsk  19.09.14 Kołobrzeg
82.37    1   Krasiński Grzegorz      750111 Skra Warszawa     13.08.00 Lappeenranta

82.29    1   Oleszczuk Kacper        940515 Polonia Pasłęk    12.07.15 Tallinn
81.02    1   Karasiński Ireneusz     711101 Górnik Polkowice  27.09.97 Białogard
80.84    5   Witek Mirosław          670424 Gryf Słupsk       15.06.96 Sopot
80.82    1   Bednarski Zbigniew      600604 Olimpia Poznań    18.05.88 Słupsk
80.58    1   Witek Stanisław         600424 Gryf Słupsk       17.09.89 Słupsk
79.00    1   Roziński Paweł          870711 SKLA Słupsk       24.05.14 Postomino
78.95    3   Plener Marcin           900822 Skra Warszawa     15.09.12 Pasłęk
78.80    1   Kościów Dawid           900605 Jantar Ustka      27.05.17 Słupsk
78.56    3   Lebioda Piotr           920528 AZS-AWFiS Gdańsk  14.05.16 Słupsk
78.33    5   Szpak Robert            891231 Zawisza Bydgoszcz 17.06.09 Ostrawa

old model / stary model
90.78    1   Bielczyk Piotr          520217 SZS AZS Warszawa  22.06.76 Bydgoszcz
89.40    1   Adamus Dariusz          570113 Śląsk Wrocław     22.09.85 Wrocław
88.10    1   Górak Stanisław         590224 Lechia Gdańsk     28.08.84 Praga
87.56    1   Szybowski Mirosław      600915 Gryf Słupsk       29.09.85 Łódź
86.70    1   Bednarski Zbigniew      600604 Olimpia Poznań    09.06.85 Poznań
86.26    3   Wacławik Michał         530424 Limanovia         15.08.81 Zagrzeb
86.22    1   Sidło Janusz            330619 Spójnia Warszawa  07.05.70 Mantes-la-Jolie
86.10    2   Nikiciuk Władysław      400309 Gwardia Warszawa  23.06.68 Saarijärvi
85.10    1   Witek Stanisław         600424 Gryf Słupsk       22.09.84 Białogard
85.00    1   Jałoszyński Zygmunt     460618 MKS AZS Warszawa  25.07.70 Łódź

84.14    1   Bubień Bohdan           510713 Gwardia Warszawa  10.09.77 Poznań
83.80    3   Werner Bernard          510417 Bałtyk Gdynia     10.06.80 Warszawa
83.37    1   Kopyto Jan              340615 AZS Warszawa      13.10.57 Warszawa
83.36    1   Zwierzchowski Roman     581026 Zawisza Bydgoszcz 23.09.78 Bydgoszcz
83.22    2   Damszel Jacek           490726 Skra Warszawa     12.06.76 Algier
82.40    1   Głogowski Józef         400301 AZS Warszawa      05.06.65 Warszawa
82.34    2   Krupiński Lech          480503 Skra Warszawa     21.06.73 Warszawa
82.20    3   Sierański Wiesław       470623 Zawisza Bydgoszcz 20.06.71 Warszawa
81.88    2   Jakubczyk Janusz        590620 Lechia Warszawa   31.08.85 Białystok
81.72    1   Szczepanek Edward       490819 Górnik Wałbrzych  27.08.78 Lublin

Decathlon / Dziesięciobój
8.566    1   Chmara Sebastian        711121 Zawisza Bydgoszcz 17.05.98 Alhama
8.229    1   Skowronek Ryszard       490501 AZS Śląsk Katow.  07.09.74 Rzym
8.204    1   Ludwig Dariusz          550225 Bałtyk Gdynia     12.07.81 Bruksela
8.140    11  Wiesiołek Paweł         910813 Warszawianka      31.05.15 Götzis
8.105    1   Kubiszewski Marek       551007 Górnik Zabrze     07.07.85 Zabrze
8.050    1   Grad Dariusz            630407 AZS Warszawa      13.08.88 Grudziądz
8.019    1   Leśniewicz Janusz       550414 Wawel Kraków      14.09.84 Zabrze
7.987    1   Podsiadło Wojciech      580422 Górnik Zabrze     23.08.84 Lublin
7.977    3   Katus Ryszard           470329 Gwardia Warszawa  13.06.76 Spała
7.926    2   Szczerkowski Janusz     540509 Bałtyk Gdynia     15.06.80 Sopot

7.925    1   Andrzejak Krzysztof     750110 Zawisza Bydgoszcz 09.06.02 Szczecin
7.908    2   Krakowiak Krzysztof     610205 Olimpia Poznań    07.07.85 Zabrze
7.902    1   Bagiński Adam           590330 Gwardia Warszawa  19.06.82 Sopot
7.869r   1   Janczenko Tadeusz       460109 Zawisza Bydgoszcz 10.08.72 Warszawa
7.852    3   Wyżykowski Andrzej      601107 Zawisza Bydgoszcz 14.09.84 Zabrze
7.844    1   Jędral Maciej           601217 BKS Bydgoszcz     26.06.83 Bydgoszcz
7.835    3   Modelski Michał         750416 AZS-AWF Gdańsk    06.07.03 Tallinn
7.834    3   Langowski Andrzej       590715 Gryf Słupsk       07.07.85 Zabrze
7.817    9   Dróżdż Marcin           830321 Zawisza Bydgoszcz 16.06.10 Kladno
7.785    1   Smajdor Leszek          580217 Górnik Zabrze     04.09.83 Bydgoszcz

5 kmW / Chód 5 km
18:17.22  1  Korzeniowski Robert     680730 AZS-AWF Katowice  03.07.92 Reims
18:42.6+  1  Szlapkin Zdzisław       610118 Olimpia Poznań    06.08.88 Lublin
18:55.01h 4  Sudoł Grzegorz          780828 AZS-AWF Kraków    07.01.05 Jekaterinburg
19:10.35  5  Müller Jacek            731103 Flota Gdynia      14.06.97 Sopot
19:11.85  4  Lipiec Tomasz           710510 Skra Warszawa     15.06.01 Bydgoszcz
19:13.08h 1  Nowak Łukasz            881218 AZS Poznań        23.02.14 Sopot
19:13.16h 2  Tomala Dawid            890827 AZS-AWF Katowice  17.02.13 Spała
19:13.77h 2  Sikora Rafał            870217 AZS-AWF Kraków    23.02.14 Sopot
19:16.51h 3  Augustyn Rafał          840514 Sokół Mielec      23.02.14 Sopot
19:19.02  1  Fedaczyński Rafał       801203 AZS-AWF Katowice  10.09.11 Kraków

19:20.66h 4e1Bednarek Jacek          640127 ROW Rybnik        21.02.87 Liévin
19:22.38h 3  Kuciński Benjamin       820601 AZS-AWF Katowice  25.02.06 Spała
19:23.53  6  Ornoch Mariusz          691110 Flota Gdynia      14.06.97 Sopot
19:28.86  3  Jelonek Jakub           850707 AZS-AWF Kraków    27.05.11 Katowice
19:30.28  2  Błocki Adrian           900411 AZS-AWF Katowice  14.06.14 Gdańsk
19:30.34h 4  Kalka Kamil             810528 Gwda Piła         25.02.06 Spała
19:34.13h 2  Magdziarczyk Roman      770705 AZS-AWF Gdańsk    19.02.05 Spała
19:34.56  2  Oleszczuk Robert        690716 Skra Warszawa     10.06.92 Warszawa
19:35.08  4  Stosik Stanisław        720326 Lechia Gdańsk     20.06.98 Grudziądz
19:37.19  3  Sadlej Zbigniew         611213 Wawel Kraków      10.06.92 Warszawa

10 kmW / Chód 10 km
37:57    2   Korzeniowski Robert     680730 Wawel Kraków      08.06.02 Kraków
39:01    1   Sudoł Grzegorz          780828 AZS-AWF Kraków    23.04.05 Zaniemyśl
39:08    2   Kuciński Benjamin       820601 AZS-AWF Katowice  23.04.05 Zaniemyśl
39:28.97 1   Müller Jacek            731103 Lechia Gdańsk     20.06.93 Sopot
39:33    8   Fedaczyński Rafał       801203 AZS-AWF Katowice  29.05.10 Kraków
39:42.64 1   Szlapkin Zdzisław       610118 Olimpia Poznań    10.09.88 Stargard
39:47    9   Augustyn Rafał          840514 Sokół Mielec      29.05.10 Kraków
39:48+   1   Goławski Janusz         660326 Pogoń Siedlce     21.05.95 Mielec
39:49    5   Jelonek Jakub           850707 AZS-AWF Kraków    16.09.12 Woronowo
39:56.00 1   Lipiec Tomasz           710510 Polonia Warszawa  07.05.00 Spała

40:11    3   Tomala Dawid            890827 AZS-AWF Katowice  07.09.13 Katowice
40:17+   2   Ornoch Mariusz          691110 Flota Gdynia      16.06.95 Warszawa
40:17.91 2   Brzozowski Artur        850329 AZS-AWF Katowice  22.07.17 Białystok
40:18.35 2   Stosik Stanisław        720326 Lechia Gdańsk     23.07.94 Sopot
40:25    12  Magdziarczyk Roman      770705 AZS-AWF Gdańsk    09.06.01 Kraków
40:26.38 1   Kłos Jan                601102 Resovia Rzeszów   31.05.87 Łódź
40:27    1   Ledzion Grzegorz        571025 Flota Gdynia      08.06.86 Sopot
40:27    3   Sadlej Zbigniew         611213 Wawel Kraków      30.04.89 Fana
40:29    6   Bandyga Jan             690126 Stal Stalowa Wola 07.09.91 Birstonas
40:29.0  2   Holender Jan            640312 Flota Gdynia      03.05.94 Sopot

20 kmW / Chód 20 km
1:18:22  1   Korzeniowski Robert     680730 Wawel Kraków      09.07.00 Hildesheim
1:20:09  4   Müller Jacek            731103 Lechia Gdańsk     12.06.93 Eschborn
1:20:18  2   Fedaczyński Rafał       801203 AZS-AWF Katowice  12.04.14 Poděbrady
1:20:30  1   Tomala Dawid            890827 AZS-AWF Katowice  30.03.13 Ołomuniec
1:20:34  7   Kuciński Benjamin       820601 AZS-AWF Katowice  06.08.05 Helsinki
1:20:46  1   Sudoł Grzegorz          780828 AZS-AWF Kraków    20.04.13 Zaniemyśl
1:20:47  2   Magdziarczyk Roman      770705 AZS-AWFiS Gdańsk  12.06.05 Rumia
1:20:48  7   Lipiec Tomasz           710510 Polonia Warszawa  17.06.00 Eisenhüttenstadt
1:20:48  2   Nowak Łukasz            881218 AZS Poznań        20.04.13 Zaniemyśl
1:20:52  1   Szlapkin Zdzisław       610118 Olimpia Poznań    19.06.88 Warszawa

1:20:53  2   Augustyn Rafał          840514 Sokół Mielec      21.04.12 Zaniemyśl
1:21:04  3   Sikora Rafał            870217 niestowarzyszony  16.04.11 Zaniemyśl
1:21:05  4   Jelonek Jakub           850707 AZS-AWF Kraków    21.04.12 Zaniemyśl
1:21:16  4   Brzozowski Artur        850329 AZS-AWF Katowice  19.02.17 Adelaide
1:21:33  31  Ornoch Mariusz          691110 Flota Gdynia      19.04.97 Poděbrady
1:21:36  4   Kalka Kamil             810528 Gwda Piła         12.06.05 Rumia
1:21:46  6   Dyś Rafał               820114 AZS-AWF Katowice  12.06.05 Rumia
1:21:52  10  Błocki Damian           890428 AZS-AWF Katowice  03.06.17 La Coruna
1:21:57  3   Jarosz Michał           820330 AZS-AWF Kraków    23.04.05 Zaniemyśl
1:22:17  8   Wolski Dawid            890615 Resovia Rzeszów   21.04.12 Zaniemyśl

50 kmW / Chód 50 km
3:36:03  1   Korzeniowski Robert     680730 Wawel Kraków      27.08.03 Paryż Saint-Denis
3:40:08  2   Lipiec Tomasz           710510 Polonia Warszawa  02.05.99 Mézidon
3:41:20  6   Sudoł Grzegorz          780828 AZS-AWF Kraków    14.08.13 Moskwa
3:42:47  9   Nowak Łukasz            881218 AZS Poznań        11.08.12 Londyn
3:43:22  1   Augustyn Rafał          840514 Stal Mielec       19.03.16 Dudince
3:44:53  7   Magdziarczyk Roman      770705 AZS-AWF Gdańsk    27.08.03 Paryż Saint-Denis
3:46:05  2   Fedaczyński Rafał       801203 AZS-AWF Katowice  26.03.11 Dudince
3:46:16  3   Sikora Rafał            870217 niestowarzyszony  26.03.11 Dudince
3:47:16  3   Błocki Adrian           900411 AZS-AWF Katowice  19.03.16 Dudince
3:49:30  1   Kłos Jan                601102 Resovia Rzeszów   21.09.91 Warszawa

3:50:07  2   Brzozowski Artur        850329 Znicz Biłgoraj    27.03.10 Dudince
3:51:32  4   Błocki Damian           890428 MKL Szczecin      23.03.13 Dudince
3:51:34  1   Bednarek Jacek          640127 ROW Rybnik        31.07.88 Sodertälje
3:51:47  3   Ledzion Grzegorz        571025 Śląsk Wrocław     08.04.90 Békéscsaba
3:52:45  2   Stasiewicz Michał       880928 AZS-AWFiS Gdańsk  13.10.12 Gleina
3:52:48  17  Holender Jan            640312 Flota Gdynia      20.04.97 Poděbrady
3:53:03  1   Cielica Sławomir        700916 Agros Zamość      07.06.92 Przerów
3:53:26  4   Müller Jacek            731103 Flota Gdynia      21.09.96 Zamość
3:53:55  33  Stosik Stanisław        720326 Lechia Gdańsk     02.05.99 Mézidon
3:54:03  1   Bohdan Bułakowski       500111 Skra Warszawa     24.04.83 Szczecin

e - heat
ć - quaterfinal
p - semifinal
s - race
h - indoor