All-Time Lists / Tabele najlepszych w historii

WOMEN / KOBIETY as at: 26.05.2017 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

100 m
10.93    1   Kasprzyk Ewa            570907 Olimpia Poznań    27.06.86 Grudziądz      1.8
11.12    2   Swoboda Ewa             970726 Czwórka Żory      21.07.16 Bydgoszcz      0.9
11.13    1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  03.09.74 Rzym          -1.20
11.18    1   Tomczak Elżbieta        610107 Olimpia Poznań    22.06.84 Lublin         1.7
11.19    1s1 Pisiewicz Ewa           620507 Start Lublin      24.06.85 Grudziądz      1.4
11.19    2   Janota Jolanta          640706 Start Lublin      27.06.86 Grudziądz      1.8
11.20    3   Jaros Urszula           560220 Górnik Zabrze     27.06.86 Grudziądz      1.8
11.22    3e8 Korczyńska Daria        810730 Śląsk Wrocław     16.08.08 Pekin          1.1
11.28    1s2 Popowicz Marika         880428 Zawisza Bydgoszcz 14.06.15 Bydgoszcz      1.0
11.29    1e3 Radecka Zuzanna         750402 AZS-AWF Katowice  04.08.00 Kraków         1.2

11.33    1   Jeschke Marta           860602 SKLA Sopot        12.06.11 Kraków         1.9
11.34    2s2 Kiełbasińska Anna       900626 AZS-AWF Warszawa  14.06.15 Bydgoszcz      1.0
11.35    6ć2 Smolarek Joanna         651126 Start Katowice    24.09.88 Seul           1.6
11.35    1e3 Wedler Weronika         890717 AZS-AWF Wrocław   11.06.11 Sosnowiec      2.0
11.36    1s2 Stachurska Elżbieta     590324 ŁKS Łódź          25.05.88 Zabrze         1.7
11.36    3   Pakuła Iwona            620517 Legia Warszawa    22.06.84 Lublin         1.7
11.36    4   Jechowska-Siwek Agniesz.620121 Górnik Zabrze     12.08.88 Grudziądz      0.40
11.40    1s2 Szkudlarz Beata         800503 AZS-AWF Biała P.  16.06.02 Warszawa       1.4
11.41    1   Zagajewska Karolina     930405 ŁKS Łódź          26.05.17 Łódź           1.7
11.42    2p2 Kłobukowska Ewa         461001 Skra Warszawa     13.10.64 Tokio          1.37

11.42    1p1 Bogucka Małgorzata      541209 Gwardia Warszawa  16.08.77 Tallin
11.42    1   Rabsztyn Grażyna        520920 Gwardia Warszawa  17.05.80 Madryt         1.4

wind / z wiatrem
11.10    1e4 Swoboda Ewa             970726 Czwórka Żory      20.07.16 Bydgoszcz      2.7
11.27    5A  Popowicz Marika         880428 Zawisza Bydgoszcz 09.07.15 Lozanna        5.4
11.31    1e2 Forkasiewicz Agata      940113 AZS-AWF Wrocław   20.05.17 Łódź           4.2
11.34    2   Smolarek Joanna         651126 Start Katowice    06.08.88 Lublin         3.6
11.38    1e2 Ptak Ewelina            870320 Śląsk Wrocław     08.07.10 Bielsko-Biała  2.1

doubtful timing / pomiar wadliwy
11.35    1e4 Długołęcka Ewa          510101 Legia Warszawa    19.08.77 Sofia         -0.4

test mark / wynik podczas sprawdzianu
11.27    1   Szubert Aniela          520801 Gwardia Warszawa  11.08.74 Font-Romeu

manual timing / pomiar ręczny
11.1     1   Kłobukowska Ewa         461001 Skra Warszawa     09.07.65 Praga

wind / z wiatrem
11.0     1   Kłobukowska Ewa         461001 Skra Warszawa     24.06.67 Poznań         2.5

200 m
22.13    2s2 Kasprzyk Ewa            570907 Olimpia Poznań    08.07.86 Moskwa         1.12
22.21    1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  13.06.74 Poczdam        1.9
22.76    2   Tomczak Elżbieta        610107 Olimpia Poznań    02.09.85 Kobe          -2.3
22.80    1s1 Jechowska-Siwek Agniesz.620121 Górnik Zabrze     06.08.88 Lublin         1.0
22.81 h  1B  Pisiewicz Ewa           620507 Start Lublin      02.02.86 Stuttgart
22.87    1   Pacholak Anna           800115 Warszawianka      06.07.03 Bielsko-Biała  1.3
22.90    2s1 Błaszak Genowefa        570822 Chemik Kędzierzyn 19.06.85 Warszawa       0.9
22.90    2   Janota Jolanta          640706 Start Lublin      05.07.86 Epinal         1.2
22.91    1   Bejnar Monika           810310 AZS-AWF Warszawa  30.07.06 Norymberga     0.4
22.93    2   Pakuła Iwona            620517 Legia Warszawa    25.08.85 Zabrze         0.5

22.94    1   Kiełbasińska Anna       900626 AZS-AWF Warszawa  21.07.15 Kraków         0.0
22.96    6ć1 Radecka Zuzanna         750402 AZS-AWF Katowice  24.08.99 Sewilla        0.0
23.00    2s1 Jaros Urszula           560220 Górnik Zabrze     08.06.86 Słupsk         0.8
23.07    2   Ptak Ewelina            870320 Śląsk Wrocław     18.07.09 Kowno         -1.4
23.11    7c3 Stachurska Elżbieta     590324 ŁKS Łódź          28.07.80 Moskwa         0.9
23.15    1e2 Popowicz Marika         880428 Zawisza Bydgoszcz 18.07.09 Kowno          1.1
23.17    1e3 Korczyńska Daria        810730 Śląsk Wrocław     05.07.08 Szczecin       0.7
23.18    1s1 Leszczyńska Kinga       701116 Warszawianka      19.06.98 Warszawa       1.6
23.19    1   Jeschke Marta           860602 SKLA Sopot        28.06.08 Rostock        1.1
23.21    6   Bakulin Barbara         500923 Orkan Poznań      20.08.73 Moskwa         0.6

23.21    5A  Wedler Weronika         890717 AZS-AWF Wrocław   06.06.10 Bydgoszcz     -0.4

wind / z wiatrem
23.09    1   Bielczyk Zofia          580922 Polonia Warszawa  17.05.80 Madryt         3.0

manual timing / pomiar ręczny
22.9     2   Kłobukowska Ewa         461001 Skra Warszawa     02.07.67 Chorzów

400 m
49.28    1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  29.07.76 Montreal
50.70    3s1 Błaszak Genowefa        570822 Chemik Kędzierzyn 15.08.86 Berlin Z.
51.29    3e1 Prokopek Grażyna        770420 AZS-AWF Gdańsk    21.08.04 Ateny
51.29    1   Guzowska Anna           800115 AZS-AWF Warszawa  25.06.05 Biała Podlaska
51.30    1s1 Kasprzyk Ewa            570907 Olimpia Poznań    24.05.86 Chania
51.31    4e1 Wyciszkiewicz Patrycja  940108 Olimpia Poznań    24.08.15 Pekin
51.44    1   Wojdecka Marzena        630303 Start Łódź        28.06.86 Grudziądz
51.58    2   Radecka Zuzanna         750402 AZS-AWF Katowice  25.06.05 Biała Podlaska
51.62    5p3 Święty Justyna          921203 AZS-AWF Katowice  14.08.16 Rio de Janeiro
51.67    2p3 Hołub Małgorzata        921030 Bałtyk Koszalin   07.07.16 Amsterdam

51.68    3   Bejnar Monika           810310 AZS-AWF Warszawa  25.06.05 Biała Podlaska
51.74   1s23 Jesień Anna             781210 AZS-AWF Warszawa  26.05.07 Warszawa
51.78    1   Kacperczyk Krystyna     481013 Skra Warszawa     04.08.78 Brescia
51.81    4e5 Dunecka Małgorzata      561221 Start Lublin      25.07.80 Moskwa
52.02    6e6 Baumgart Iga            890411 BKS Bydgoszcz     24.08.15 Pekin
52.16    1   Kapusta Elżbieta        601121 Budowlani Kielce  21.05.84 Lublin
52.23    1s1 Dąbrowska Martyna       940405 Bojary Białystok  14.06.15 Bydgoszcz
52.24    1e3 Ptak Ewelina            870320 Śląsk Wrocław     24.06.16 Bydgoszcz
52.30    5   Kilińska Elżbieta       630624 Chemik Kędzierzyn 29.06.91 Frankfurt /M
52.36    7p2 Oliszewska Grażyna      591022 Lubtour Zielona G.27.07.80 Moskwa

800 m
1:56.95  1   Januchta Jolanta        550116 Gwardia Warszawa  11.08.80 Budapeszt
1:57.26  2   Katolik Elżbieta        491009 Wisła Kraków      11.08.80 Budapeszt
1:57.37  5   Jóźwik Joanna           910130 AZS-AWF Warszawa  20.08.16 Rio de Janeiro
1:58.51  1s1 Bukis Anna              530908 Skra Warszawa     09.07.80 Łódź
1:58.72  4   Rostkowska Anna         800726 Athletics Jakać M.18.07.08 Paryż Saint-Denis
1:58.96  7   Sętowska Ewelina        800305 AZS-AWF Warszawa  27.08.06 Rieti
1:58.97  6   Cichocka Angelika       880315 SKLA Sopot        15.07.16 Monako
1:59.12  4   Rydz Małgorzata         670118 Budowlani Częst.  10.08.94 Helsinki
1:59.78  1   Kacperczyk Krystyna     481013 Skra Warszawa     15.09.78 Londyn
1:59.87  4p2 Stefańska Wanda         600520 Gwardia Warszawa  07.09.82 Ateny

1:59.93  2A  Lemiesz Aneta           810117 Warszawianka      11.06.06 Victoria
1:59.97  2   Chojecka Lidia          770125 WLKS Siedlce      13.06.99 Norymberga
2:00.11  5p1 Ennaoui Sofia           950830 Lubusz Słubice    27.08.15 Pekin
2:00.17  1   Rybicka Anna            630923 AZS Wrocław       08.08.81 Zabrze
2:00.31  3e1 Dereń Aleksandra        780201 WLKS Siedlce      18.08.98 Budapeszt
2:00.36  2   Ejdys Sylwia            840715 AZS-AWF Wrocław   10.06.08 Moskwa
2:00.41  8   Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     10.08.94 Helsinki
2:00.45  5   Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujś. 01.09.10 Zagrzeb
2:00.48  3   Głódź Ewa               591031 AZS Wrocław       08.08.81 Zabrze
2:00.78  1   Jakubczak Anna          730202 Skra Warszawa     29.05.99 Sopot

1000 m
2:32.70  1   Januchta Jolanta        550116 Gwardia Warszawa  19.08.81 Zurych
2:34.84  1   Cichocka Angelika       880315 SKLA Sopot        28.07.16 Sopot
2:34.93  2   Jóźwik Joanna           910130 AZS-AWF Warszawa  28.07.16 Sopot
2:35.15  3   Ennaoui Sofia           950830 MKL Szczecin      28.07.16 Sopot
2:35.96  2   Bukis Anna              530908 Skra Warszawa     11.09.81 Londyn
2:35.96  1   Jakubczak Anna          730202 Skra Warszawa     17.09.00 Runaway Bay
2:36.95  1s2 Rostkowska Anna         800726 Athletics Jakać M.18.08.07 Międzyzdroje
2:36.97h 1   Chojecka Lidia          770125 Pogoń Siedlce     23.02.03 Liévin
2:36.97  1   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    14.08.04 Częstochowa
2:37.43  4   Sętowska Ewelina        800305 AZS-AWF Warszawa  22.08.06 Linz

2:37.57  5   Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     12.07.96 Bellinzona
2:37.8   1   Katolik Elżbieta        491009 Wisła Kraków      21.08.74 Berlin
2:37.89  2   Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujś. 20.09.11 Warszawa
2:38.00  5   Urbanik Danuta          891224 Victoria St.Wola  28.07.16 Sopot
2:38.83  9   Broniatowska Katarzyna  900222 AZS-AWF Kraków    06.09.13 Bruksela
2:39.00  3   Rydz Małgorzata         670118 Budowlani Częst.  23.08.96 Bruksela
2:39.56  2   Ejdys Sylwia            840715 AZS-AWF Wrocław   26.04.08 Zgorzelec
2:39.88  3   Leszczyńska Agnieszka   871025 Sporting Międzyzd.17.08.09 Międzyzdroje
2:39.95  7   Hałasa Monika           920405 Olimpia Zabrze    28.07.16 Sopot
2:40.89  2   Mikiewicz Paulina       920713 Podlasie Białystok12.08.14 Kalmar

nonofficial result / wynik nieoficjalny
2:33.6   1   Bukis Anna              530908 niestowarzyszona  26.06.82 Ateny
                                                  
1500 m                                     
3:59.22  2   Chojecka Lidia          770125 WLKS Siedlce      28.07.00 Oslo
3:59.67  3   Bukis Anna              530908 Skra Warszawa     29.07.81 Budapeszt
4:00.15  7   Jakubczak Anna          730202 Agros Zamość      28.08.04 Ateny
4:01.00  8   Ennaoui Sofia           950830 MKL Szczecin      27.08.16 Paryż Saint-Denis
4:01.91  7   Rydz Małgorzata         670118 Budowlani Częst.  08.08.92 Barcelona
4:02.30  6   Ejdys Sylwia            840715 AZS-AWF Wrocław   28.07.09 Monako
4:03.06  9   Cichocka Angelika       880315 Talex Borzytuchom 04.06.15 Rzym
4:03.09  1   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    06.08.04 Zurych
4:03.50  12  Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujś. 16.09.11 Bruksela
4:03.75  4   Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     25.07.95 Monako

4:06.58  1   Urbanik Danuta          891224 Victoria St.Wola  29.06.16 Turku
4:07.14  2A  Lesman Justyna          801106 Olimpia Poznań    07.08.04 Brasschaat
4:08.79  4   Broniatowska Katarzyna  900222 AZS-AWF Kraków    07.06.14 Szczecin
4:09.39  2   Zagórska Anna           800726 AZS-AWF Wrocław   06.08.03 Königs Wusterhausen
4:10.49  3   Sokołowska Celina       540228 Wisła Kraków      18.06.79 Warszawa
4:10.68  1   Januchta Jolanta        550116 Gwardia Warszawa  13.09.81 Bydgoszcz
4:11.18  5   Półrola Karolina        890404 Wieliczanka       06.06.15 Ratyzbona
4:11.63  6   Hałasa Monika           920405 Olimpia Zabrze    06.06.15 Ratyzbona
4:11.64  7   Jamróz Małgorzata       731016 Warszawianka      18.08.02 Poznań
4:12.04  3   Chwaszczyńska Maria     590109 Bałtyk Gdynia     10.06.80 Warszawa

3000 m
8:31.69  5   Chojecka Lidia          770125 Pogoń Siedlce     30.08.02 Bruksela
8:39.18  16  Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujśc.05.09.14 Bruksela
8:43.22h 2   Ejdys Sylwia            840715 AZS-AWF Wrocław   13.02.11 Karlsruhe
8:44.05  8   Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     16.08.95 Zurych
8:44.22  8   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    29.07.05 Oslo
8:45.29h 7   Ennaoui Sofia           950830 MKL Szczecin      18.02.17 Birmingham
8:52.07  3   Panfil Wanda            590126 Lechia Tomaszów   10.08.90 Bruksela
8:52.32  8   Lesman Justyna          801106 Olimpia Poznań    27.07.04 Sztokholm
8:58.23  1   Sokołowska Celina       540228 Wisła Kraków      12.08.79 Poznań
8:58.64  4   Rydz Małgorzata         670118 Budowlani Częst.  05.06.93 Sewilla

8:58.8   1   Ludwichowska Bronisława 510918 Gwardia Olsztyn   27.06.75 Bydgoszcz
8:59.78  2   Chwaszczyńska Maria     590529 Kociewie Stargard 12.08.79 Poznań
8:59.83  1   Bąk Justyna             740801 Znicz Biłgoraj    29.08.97 Siedlce
8:59.86  1   Kosmowska Marta         720404 Gwardia Warszawa  05.08.93 Sopot
9:00.24  1   Kokowska Renata         581204 Orzeł Wałcz       27.06.86 Grudziądz
9:00.4   1   Pentlinowska Renata     580118 Neptun Gdańsk     25.06.76 Bydgoszcz
9:01.40  2   Sobiesiak Renata        700614 Polkolor Piasecz. 05.08.93 Sopot
9:01.56  1   Nowakowska Dominika     850125 LKB Braci P.Lębork02.07.13 Tomblaine
9:02.19h 3   Broniatowska Katarzyna  900222 AZS-AWF Kraków    19.02.17 Toruń
9:02.23  8   Jarzyńska Karolina      810906 Piętka Katowice   09.06.10 Huelva

5000 m
15:04.88 11  Chojecka Lidia          770125 Pogoń Siedlce     06.09.02 Berlin
15:08.38 2   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    17.06.05 Florencja
15:16.11 1   Nowakowska Dominika     850125 LKB Braci P.Lębork30.06.13 Watford
15:18.75 1   Gruca Dorota            701205 Agros Zamość      27.06.04 Los Angeles
15:18.75 5   Pliś Renata             850205 Maraton Świnoujśc.16.07.14 Naimette-Xhovémont
15:25.52 1   Jarzyńska Karolina      810906 Piętka Katowice   08.06.13 Portland
15:33.82 1A  Kaczyńska Paulina       910724 Pomorze Stargard  30.05.15 Manchester
15:35.75 8   Lewandowska Iwona       850219 Vectra Włocławek  09.06.12 Watford
15:41.18 1   Bąk Justyna             740801 Znicz Biłgoraj    18.06.00 Zamość
15:41.29 2   Panfil Wanda            590126 Lechia Tomaszów   20.06.89 Grudziądz

15:41.47 8   Napieraj Dominika       911212 AZS-AWF Wrocław   05.06.16 Birmingham
15:41.59 8s2 Brzezińska Anna         710109 Gwardia Opole     03.05.98 Shizuoka
15:41.76 3   Marczyk Danuta          720125 LZS Koluszki      28.06.96 Bergen
15:47.70 1   Sobiesiak Renata        700614 Eris Piaseczno    23.07.94 Sopot
15:48.11 2   Jarosz Elżbieta         710814 Śląsk Wrocław     26.06.98 Wrocław
15:48.88 2   Kowalska Katarzyna      850407 Vectra Włocławek  11.08.11 Bydgoszcz
15:50.33 3   Ciołek Agnieszka        851022 AZS-AWF Wrocław   11.08.11 Bydgoszcz
15:52.37 4   Jakubczak-Pawelec Anna  730202 Agros Zamość      11.08.11 Bydgoszcz
15:52.40 1   Syrek Grażyna           720109 Piętka Katowice   21.07.06 Bydgoszcz
15:52.8  1   Michalska Marzena       751020 Wawel Kraków      29.05.02 Biella

10 000 m
31:43.51 9   Jarzyńska Karolina      810906 Piętka Katowice   27.06.13 Ostrawa
31:52.11 1   Gruca Dorota            701205 Agros Zamość      08.05.04 Police
31:53.83 1   Panfil Wanda            590126 Lechia Tomaszów   06.07.91 Oslo
32:16.27 2   Janowska Wioletta       770609 Skarżysko Kam.    08.05.04 Police
32:51.83 1   Rybicka Anna            630923 AZS-AWF Wrocław   18.08.90 Sopot
32:53.33 20  Syrek Grażyna           720109 Piętka Katowice   07.08.06 Göteborg
32:55.06 8A  Bernardelli Iwona       850219 Vectra Włocławek  20.05.17 Londyn
32:55.10 1   Chojecka Lidia          770125 Warszawianka      05.05.07 Warszawa
32:58.97 1   Bąk Justyna             740801 Znicz Biłgoraj    06.08.00 Kraków
33:00.44 5   Mierzejewska Agnieszka  851022 Płomień Sosnowiec 11.06.16 Leiden

33:00.60 1s1 Kokowska Renata         580412 Orzeł Wałcz       31.07.87 Sopot
33:02.38 1   Czuta Irena             661021 Technik Komorno   04.08.91 Sopot
33:03.08 1   Kosmowska Marta         720404 Gwardia Warszawa  29.08.93 Suwałki
33:03.20 2   Kowina Gażyna           620506 Kłos Olkusz       18.08.90 Sopot
33:07.28 5   Rutkowska Katarzyna     940114 Podlasie Białystok08.04.17 Huelva
33:10.65 2   Zatorska Izabela        621006 Tajfun Krosno     04.08.91 Sopot
33:14.81 2   Jarosz Elżbieta         710814 Śląsk Wrocław     28.06.98 Wrocław
33:16.64 1   Michalska Marzena       751020 Wawel Kraków      09.06.02 Szczecin
33:17.83 2   Sobańska Małgorzata     690425 AZS-AWF Wrocław   03.06.95 Piła
33:21.07 3   Krupa Iwona             700917 AZS-AWF Katowice  03.06.95 Piła

Half Marathon / Półmaraton
69:54    1   Nadolska Karolina       810906 MKL Toruń         26.03.17 Poznań
70:06    7   Kowalska Katarzyna      850407 Vectra Włocławek  02.04.16 Praga
71:08dh  6   Helbik Marzanna         610911 Kolejarz 24 Katow.13.03.94 Lizbona
71:33    1   Trzaskalska Izabela     880109 AZS UMCS Lublin   16.10.16 Kraków
71:41    3   Mierzejewska Agnieszka  851022 Płomień Sosnowiec 03.04.16 Berlin
71:45    12  Gradus Kamila           670319 Legia Warszawa    01.10.95 Belfort
71:47    2   Sobańska Małgorzata     690425 MGOKSiR Korfantów 30.03.08 Warszawa
71:53    5   Zatorska Izabela        621006 Krośnianka Krosno 03.12.00 Okayama
71:56    3   Gruca Dorota            701205 Agros Zamość      01.04.01 Berlin
72:00+   .   Lewandowska Iwona       850219 Vectra Włocławek  26.04.15 Londyn

72:07    8   Napieraj Dominika       911212 AZS-AWF Wrocław   20.03.16 Lizbona
72:10    1   Nikiel Aniela           651101 Piast Cieszyn     01.10.95 Breda
72:14    1   Bąk Justyna             740801 NKS Namysłów      25.03.07 Warszawa
72:14    5   Stefanowicz Monika      800515 Grunwald Poznań   04.04.15 Paderborn
72:21    2   Syrek Grażyna           720109 Olimpia Poznań    06.03.05 Paryż
72:22    1   Camberg Lidia           620131 AZS-AWF Katowice  26.09.93 Gargnano
72:32    2   Kryza Wioletta          680810 AZS-ART Olsztyn   01.04.01 Września
72:37    3   Nowakowska Dominika     850125 LKB Braci P.Lębork29.03.15 Warszawa
72:42    2   Ustianowska Dorota      700624 MLKS Goświnowice  06.04.08 Poznań
72:47    1   Ochal Olga              850715 niest.Bydgoszcz   29.01.12 Almería

downhill / zbyt duży spadek trasy
70:04    3   Nikiel Aniela           651101 Piast Cieszyn     09.02.97 Las Vegas
71:41    3   Rybicka Anna            630923 AZS-AWF Wrocław   11.02.96 Las Vegas

short distance / krótki dystans
71:48    3   Camberg Lidia           620131 AZS-AWF Katowice  15.01.95 Marrakesz

Marathon / Maraton
2:24:18  1   Panfil Wanda            590126 Lechia Tomaszów   15.04.91 Boston
2:26:08  4   Sobańska Małgorzata     690425 Olimpia Poznań    07.10.01 Chicago
2:26:20  1   Kokowska Renata         581204 niestowarzyszona  26.09.93 Berlin
2:26:22  5   Syrek Grażyna           720109 Olimpia Poznań    12.10.03 Chicago
2:26:31  3   Jarzyńska Karolina      810906 MKL Toruń         26.01.14 Osaka
2:26:55  5   Gradus Kamila           670319 Legia Warszawa    15.04.91 Boston
2:27:17  2   Paradowska Renata       700614 Eris Piaseczno    20.04.98 Boston
2:27:46  13  Gruca Dorota            701205 Agros Zamość      14.08.05 Helsinki
2:27:47  12  Lewandowska Iwona       850219 Vectra Włocławek  26.04.15 Londyn
2:28:11  5   Birbach Małgorzata      600217 Gwardia Olsztyn   20.04.92 Boston

2:28:26  4   Stafanowicz Monika      800515 Grunwald Poznań   17.04.16 Hamburg
2:29:19  4   Nikiel Aniela           651101 Piast Cieszyn     22.10.95 Reims
2:29:41  12  Kowalska Katarzyna      850407 Vectra Włocławek  27.09.15 Berlin
2:29:56  2   Trzaskalska Izabela     880109 AZS UMCS Lublin   23.04.17 Warszawa
2:30:15  5   Jarosz Elżbieta         710814 Śląsk Wrocław     07.10.01 St. Paul
2:30:45  3   Bąk Justyna             740801 NKS Banysłów      21.10.07 Carpi
2:30:55  2   Mierzejewska Agnieszka  851022 Płomień Sosnowiec 19.04.15 Łódź
2:31:22  6   Camberg Lidia           620131 AZS-AWF Katowice  27.10.91 Carpi
2:31:33  4   Ochal Olga              850715 niest.Bydgoszcz   15.04.12 Wiedeń
2:31:43  3   Rybicka Anna            630923 AZS-AWF Wrocław   13.03.94 Nagoya

drugs disqualification / dyskwalifikacja za stosowanie niedozwolonych środków
2:30:28  (2) Gortel Agnieszka        770320 AKS Chorzów       13.10.13 Kolonia

100 mH / 100 m ppł
12.36    1   Rabsztyn Grażyna        520920 Gwardia Warszawa  13.06.80 Warszawa       1.9
12.43    1s1 Kałek Lucyna            560109 GKS Tychy         19.08.84 Hanower       -0.88
12.63    1e1 Bielczyk Zofia          680922 Polonia Warszawa  18.06.79 Warszawa       1.8
12.65A   1e3 Perka Danuta            560622 Gwardia Warszawa  09.09.79 Meksyk         0.0
12.74    2   Trywiańska Aurelia      760509 AZS-AWF Warszawa  07.07.03 Zagrzeb        0.0
12.80    5   Rabsztyn Elżbieta       560825 Gwardia Warszawa  13.06.80 Warszawa       1.9
12.84    1   Sukniewicz Teresa       481110 Gwardia Warszawa  18.06.72 Warszawa       1.3
12.91    2p2 Straszyńska Danuta      420204 Skra Warszawa     07.09.72 Monachium      0.5
12.91    3   Nowak Teresa            420429 Gwardia Warszawa  07.09.74 Rzym           0.2
12.91    1   Nowakowska Bożena       550321 Warszawianka      09.08.75 Zielona Góra   0.2

12.91    1   Kołeczek Karolina       930115 Wisła Sandomierz  14.06.15 Bydgoszcz      1.7
12.96    1s2 Sosnowska Aneta         740510 Skra Warszawa     18.08.02 Poznań        -1.0
13.01    5   Oleksy Justyna          830919 AZS-AWF Wrocław   20.07.03 Bydgoszcz      1.0
13.04    4s2 Kocielnik Joanna        830311 Orzeł Warszawa    20.06.10 Bergen        -0.3
13.05    1e1 Leszczyńska Anna        710215 Warszawianka      13.06.98 Mannheim       1.5
13.12    w   Tymińska Karolina       841004 SKLA Sopot        29.08.11 Daegu          0.9
13.19    w   Włodarczyk Urszula      651222 AZS-AWF Wrocław   02.07.94 Vénissieux     1.8
13.21    1   Fogiel Aldona           720116 AZS-AWF Warszawa  12.08.95 Warszawa      -0.7
13.24    1e1 Frankowska Agnieszka    830309 Wawel Kraków      20.07.02 Kingston       0.4
13.25    1   Kamrowska Maria         660311 MKS-AZS-AWF Gdań. 25.07.93 Kielce         0.1

wind / z wiatrem
12.87    1   Kołeczek Karolina       930115 Wisła Sandomierz  14.06.15 Bydgoszcz      2.6
13.04    1   Fogiel Aldona           720116 AZS-AWF Warszawa  23.06.96 Piła           4.0
13.10    2   Kołeczek Karolina       930115 Trójka Sandomierz 16.07.14 Karlstad       2.2
13.12    1e1 Kamrowska Maria         660311 MKS-AZS-AWF Gdań. 25.07.93 Kielce         2.5
13.16    2   Frankowska Agnieszka    830309 Wawel Kraków      21.07.02 Kingston       3.4
13.25    1s1 Ostrowska Grażyna       671007 Warszawianka      11.06.88 Białystok      3.7
13.25    2e2 Bednarska Sylwia        660223 Gwardia Warszawa  18.06.88 Warszawa       6.13

manual timing / pomiar ręczny
12.5         Nowak Teresa            420429 Gwardia Warszawa  22.06.74 Warszawa

400 mH / 400 m ppł.
53.86    1p3 Jesień Anna             781210 AZS-AWF Warszawa  28.08.07 Osaka
54.27    1   Błaszak Genowefa        570822 Orkan Poznań      02.07.85 Sztokholm
54.75    1e5 Pskit Małgorzata        760525 Warszawianka      21.08.04 Ateny
55.25    1   Linkiewicz Joanna       900502 AZS-AWF Wrocław   28.05.16 Warszawa
55.44    1   Kacperczyk Krystyna     481013 Skra Warszawa     18.08.78 Berlin Z.
55.49    3   Chrust-Rożej Marta      780928 AZS-AWF Wrocław   20.08.05 Izmir
55.82    5   Warnicka Monika         690426 AZS-AWF Wrocław   26.06.93 Rzym
55.87    2   Matusińska Tina         880712 AZS-AWF Katowice  16.06.12 Bielsko-Biała
55.88    3   Karpiesiuk Agnieszka    820417 AZS-AWFiS Gdańsk  18.06.06 Warszawa
55.89    4   Stalmach Jolanta        600803 Gwardia Warszawa  30.08.85 Kobe

55.89    3e4 Ankiewicz Emilia        901122 AZS-AWF Warszawa  15.08.16 Rio de Janeiro
56.18    1   Pachut Sylwia           700721 AZS-AWF Katowice  25.07.93 Kielce
56.51    2   Pielużek Aleksandra     790404 Skra Warszawa     14.07.01 Amsterdam
56.52    4e4 Kościelniak Marzena     891228 Olimpia Poznań    27.07.10 Barcelona
56.62    1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  24.09.77 Hanower
56.83    2   Piecyk Danuta           500927 Gwardia Olsztyn   13.07.74 Augsburg
56.91    1s2 Katolik Elżbieta        491009 Wisła Kraków      30.07.77 Bydgoszcz
56.94    1s2 Dunecka Małgorzata      561221 Start Lublin      22.06.85 Praga
56.99    6   Knapczyk Beata          641224 Wawel Kraków      05.08.89 Gateshead
57.12    1e1 Banach Joanna           920820 Młodzik Warszawa  19.07.15 Kraków

manual timing / pomiar ręczny
55.6     1   Dunecka Małgorzata      561221 Start Lublin      27.07.85 Warszawa

3000 mS / 3000 m prz.
 9:17.15 1   Janowska Wioletta       770609 AZS-AWF Kraków    03.07.06 Ateny
 9:22.29 1   Bąk Justyna             740801 Skra Warszawa     05.06.02 Mediolan
 9:26.93 4e2 Kowalska Katarzyna      850407 Vectra Włocławek  15.08.09 Berlin
 9:35.13 8e2 Kowal Matylda           890111 AZS-AWF Kraków    13.08.16 Rio de Janeiro
 9:45.24 2   Korytkowska Justyna     860312 Prefbet Śniadowo  13.08.11 Bydgoszcz
 9:49.74 6   Konieczek Alicja        941102 Nadodrze Powodowo 05.05.17 Stanford
 9:52.13 5   Włodarczyk Patrycja     800609 AZS-AWF Katowice  12.06.03 Ostrawa
 9:52.77 2   Budniak Julia           810304 AZS-AWF Wrocław   27.07.02 Gdańsk
 9:56.43 3   Nęcka Urszula           840628 Płomień Sosnowiec 13.08.11 Bydgoszcz
10:00.58 9   Konieczek Aneta         970608 Nadodrze Powodowo 22.07.16 Bydgoszcz

10:04.95 1   Pietsch Agnieszka       800309 AZS-AWF Wrocław   04.09.10 Kraków
10:06.12 2   Ślusarczyk Mariola      900104 Victoria Józefów  11.06.16 Genewa
10:06.70 2   Lewandowska Edyta       801122 RKS Łódź          07.09.02 Częstochowa
10:08.25 1   Behnke Antonina         890613 Barnim Goleniów   03.06.12 Bydgoszcz
10:10.01 2   Lewandowska Iwona       850219 Vectra Włocławek  01.07.07 Poznań
10:10.55 3   Wojna Anna              860928 ULKS Lipinki      11.06.11 Sosnowiec
10:11.00 3   Dróżdż Agata            840515 Kobex Starachowice01.07.07 Poznań
10:12.31 1   Mudy Justyna            841020 AZS-AWF Katowice  23.05.09 Edwardsville
10:13.18 1   Lisowska Aleksandra     901212 AZS UWM Olsztyn   01.09.12 Radom
10:16.14 2   Kapała Patrycja         970326 Płomień Sosnowiec 11.06.16 Białogard

HJ / Skok wzwyż
2.02 h   1   Lićwinko Kamila         860322 Podlasie Białyst. 21.02.15 Toruń
1.99     2   Kasprzycka Justyna      870820 AZS-AWF Wrocław   31.05.14 Eugene
1.97     2   Bułkowska Danuta        590131 AZS Wrocław       09.06.84 Wörrstadt
1.96     4   Hołub Beata             670719 Start Lublin      31.08.91 Tokio
1.95     1   Kielan Urszula          601010 Gwardia Warszawa  28.05.80 Grudziądz
1.95     1   Komsa Jolanta           581220 Legia Warszawa    14.09.84 Zabrze
1.95     w   Nowak Małgorzata        590209 Gwardia Warszawa  30.08.85 Kobe
1.95     2   Jancewicz Donata        690617 AZS-AWF Wrocław   23.08.98 Wrocław
1.94     1   Krawczuk Elżbieta       601005 AZS Białystok     17.05.80 Madryt
1.94 h   5Q  Ksok Anna               830929 AZS-AWF Wrocław   01.03.02 Wiedeń

1.93     1   Kielan Iwona            660705 Zawisza Bydgoszcz 11.08.91 Zabrze
1.93 h   P   Gardzielewska Urszula   860721 AZS-AWF Wrocław   05.03.16 Toruń
1.92     2=  Majchrzak Katarzyna     670625 AZS-AWF Gdańsk    20.06.92 Warszawa
1.92     7   Gronau Karolina         840712 AZs-AWF Biała P.  24.06.07 Monachium
1.92     5   Ogrodnik Magdalena      890725 Śląsk Wrocław     16.07.11 Ostrawa
1.92     1   Mikołajczyk Izabela     900904 Śląsk Wrocław     06.06.12 Opole
1.91     1   Błażej Karolina         861121 AZS-AWF Kraków    12.06.11 Opole
1.90     1   Giedrojć Agnieszka      771017 AZS-AWF Gdańsk    13.06.99 Wrocław
1.90     1   Bielawska Martyna       901115 Podlasie Białyst. 03.07.09 Słupsk
1.88     1   Nowak Lucyna            750215 Olimpia Grudziądz 07.06.98 Bydgoszcz

1.88     1   Drop Magdalena          860921 Trójka Sandomierz 20.06.10 Rzeszów
1.88 h   3   Kwaśniewska Michalina   911022 ZLKL Zielona Góra 06.03.16 Toruń

PV / Skok o tyczce
4.85 h   1   Rogowska Anna           810521 SKLA Sopot        06.03.11 Paryż
4.82     2   Pyrek Monika            800811 MKL Szczecin      22.09.07 Stuttgart
4.53     2   Piwowarska Joanna       831104 AZS-AWF Warszawa  12.05.06 Doha
4.50     3   Kasprzak Róża           820409 AZS-AWFiS Gdańsk  18.06.06 Warszawa
4.50     1   Dębska Paulina          850927 OST Gdańsk        23.06.07 Sopot
4.40     1   Śmietanka Justyna       940924 AZS-AWF Warszawa  19.06.16 Warszawa
4.32     5=  Wielgus Anna            811027 AZS-AWF Gdańsk    12.06.03 Ostrawa
4.30 h   4   Plewa Marta             831217 OST Gdańsk        18.02.07 Spała
4.30 h   2   Kolasa Agnieszka        920520 SKLA Sopot        29.01.12 Spała
4.30     1   Przybyła Kamila         960503 Zawisza Bydgoszcz 14.06.15 Bydgoszcz

4.30 h   2   Frąckowiak Olga         900214 AZS-AWFiS Gdańsk  14.02.16 Spała
4.25 h   1   Grabowska Sonia         881215 Orzeł Warszawa    25.02.11 Nampa
4.25     1   Wrona Agnieszka         820505 KKL Kielce        21.08.11 Kielce
4.20     4   Ratajczak Justyna       850629 ZLKL Zielona Góra 25.06.05 Biała Podlaska
4.20     6   Bunikowska Karmen       880321 AZS-AWFiS Gdańsk  21.07.07 Hengelo
4.17     1   Sowa Katarzyna          851119 OST Gdańsk        05.09.04 Gdańsk
4.15     1   Wiśnik Aleksandra       920507 OSOT Szczecin     31.08.14 Inowrocław
4.15 h   1   Kaszuba Agnieszka       980831 KL Gdynia         12.02.16 Spała
4.10     1   Huculak Anna            840731 Sprint Bielsko-B. 01.05.02 Bielsko-Biała
4.10 h   2   Massey Anna             840215 MKL Szczecin      07.02.10 Sheffield

exhibiton / skoki pokazowe
4.40     1   Wielgus Anna            811027 AZS-AWF Gdańsk    11.05.03 Ustroń

LJ / Skok w dal
6.97     1   Karczmarek Agata        631129 Legia Warszawa    06.08.88 Lublin         2.0
6.96     1   Włodarczyk Anna         510324 AZS Warszawa      22.06.84 Lublin         2.0
6.90     1   Bartczak Jolanta        640320 Start Łódź        09.06.88 Bratysława     1.67
6.80     1   Trybańska Małgorzata    810621 Warszawianka      30.06.07 Poznań         0.9
6.78     1   Dobija Teresa           821009 AZS Łódź          03.08.11 Białogard     -0.6
6.74     3eA Jagaciak Anna           900210 Juvenia Puszczyk. 27.07.10 Barcelona      1.5
6.67     1   Szewińska Irena         460524 Polonia Warszawa  27.08.68 Warszawa
6.66     1   Bierka Lidia            600813 Gryf Słupsk       07.09.86 Poznań        -1.8
6.65     1e2 Marciniak Teresa        570924 Włókniarz Aleks.  10.08.79 Poznań         1.0
6.65     1   Trzcińska Bożena        760124 Skra Warszawa     05.06.99 Warszawa       0.9

6.64     1   Klimaszewska Elżbieta   590103 AZS Warszawa      06.05.84 Warszawa       0.0
6.63     w   Włodarczyk Urszula      651222 AZS-AWF Wrocław   04.08.97 Ateny          0.2
6.63     1   Brodowska Dorota        720417 AZS-AWF Warszawa  27.06.98 Wrocław        0.0
6.63     2   Zagacka Liliana         770128 Skra Warszawa     14.07.02 Szombathely    1.1
6.63     1   Tymińska Karolina       841004 AZS-AWFiS Gdańsk  29.07.08 Bielsko-Biała  0.2
6.61     1   Baran Barbara           590901 Resovia Rzeszów   28.05.80 Grudziądz      1.1
6.58 h   1   Skibińska Joanna        850201 MKS Aleksandrów   21.02.09 Spała
6.55     2   Chudzik Kamila          861209 AZS-AWFiS Gdańsk  01.08.09 Bydgoszcz      1.1
6.55     1   Zawiła Karolina         861121 AZS-AWF Kraków    24.05.14 Rzeszów        1.7
6.54 h   1   Sarna Mirosława         420608 Budowlani Kielce  14.03.70 Wiedeń

6.54     1   Żukowska Maria          510104 SZS-AZS Warszawa  29.06.75 Bydgoszcz

wind / z wiatrem
6.97     1   Włodarczyk Anna         510324 AZS Warszawa      15.07.84 Warszawa       2.7
6.81     1   Trybańska Małgorzata    810621 Warszawianka      15.08.06 Herrera        3.3
6.78     1   Dobija Teresa           821009 AZS Łódź          17.08.10 Międzyzdroje   3.7
6.68     3   Klimaszewska Elżbieta   590103 AZS Warszawa      29.06.86 Grudziądz      6.4
6.67     2   Włodarczyk Urszula      651222 AZS-AWF Wrocław   24.07.93 Kielce         5.6
6.60     2   Kościelny Joanna        741105 AKS Chorzów       09.08.98 Warszawa       3.1
6.57     2   Binaś Karolina          790309 MKS Opalenica     20.06.98 Grudziądz      2.2

TJ / Trójskok
14.44    3eB Trybańska Małgorzata    810621 Warszawianka      29.07.10 Barcelona      1.8
14.33    1QB Jagaciak-Michalska Anna 900210 AZS Poznań        08.07.16 Amsterdam      0.6
14.22    1   Zagacka Liliana         770128 Skra Warszawa     06.07.01 Biała Podlaska 0.4
14.10 h  1   Skibińska Joanna        850201 MKS Aleksandrów   22.02.09 Spała       
13.99    3   Sadach Aneta            750422 LUKS Vis Ksawerów 15.06.03 Warszawa       1.0
13.98    1   Włodarczyk Urszula      651222 AZS-AWF Wrocław   25.07.93 Kielce         1.0
13.97    2   Bielawska Martyna       901115 Podlasie Białyst. 03.07.11 Gdańsk         2.0
13.93    1   Pazoła Ilona            690322 Skra Warszawa     03.05.00 Bojanowo       0.3
13.93    2   Fila Aleksandra         830817 Start Lublin      17.06.06 Siedlce        1.2
13.91    1   Stańczyk Agnieszka      710120 Budowlani Częst.  30.05.93 Poznań         0.1

13.78    5   Zych Anna               880515 AZS-AWF Biała P.  10.07.13 Budapeszt      0.6
13.72    1   Płonka Katarzyna        880628 AZS-AWF Kraków    22.05.11 Łódź           1.0
13.70    1   Kosuda Agata            840801 AZS Lublin        15.05.05 Manhattan     -0.6
13.62    2e  Rywelska Kamila         831115 Warszawianka      10.06.05 Sacramento     1.2
13.60    2   Szykulska Renata        740817 AZS-AWF Gorzów W. 01.07.01 Bydgoszcz      1.0
13.50    1   Chukwu Sandra           870313 MKL Szczecin      28.06.08 Rostock        2.0
13.40    2   Szczygielska Joanna     830602 AZS Łódź          04.07.04 Bydgoszcz      0.4
13.33    2   Bartczak Jolanta        640320 Start Łódź        14.07.91 Kielce         0.6
13.32    3   Wilk Ewelina            841129 Elite Cafe Kraków 28.05.05 Biała Podlaska 0.4
13.31    1   Wozignój Aldona         810913 Krokus Leszno     25.08.02 Kraków         0.0

wind / z wiatrem
14.40    4   Jagaciak-Michalska Anna 900210 AZS Poznań        10.07.16 Amsterdam      3.2
13.46    1   Dobija Teresa           821009 AZS Łódź          10.09.11 Łódź           2.4

drugs disqualification / dyskwalifikacja za doping
14.20    (2) Skibińska Joanna        850201 MKS Aleksandrów   08.06.10 Warszawa       0.1
14.05    (1) Stańczyk Agnieszka      710120 Budowlani Częst.  25.07.93 Kielce         0.3

SP / Pchnięcie kulą
19.58    1   Chewińska Ludwika       481009 Gwardia Warszawa  26.06.76 Bydgoszcz
19.42    1   Danilczyk Krystyna      680114 Jagiellonia Biał. 08.07.92 Lyon
19.28    1   Żakowicz Katarzyna      750512 AZS-AWF Wrocław   15.07.00 Bydgoszcz
19.10    1   Habrzyk Beata           550413 Górnik Zabrze     13.05.79 Zabrze
18.63 h  1   Guba Paulina            910514 Start Otwock      05.03.16 Toruń
18.44    1   Wolska Małgorzata       660906 Zawisza Bydgoszcz 25.07.87 Sopot
17.80    2   Sobieszek Magdalena     860504 AZS-AWF Warszawa  06.06.07 Siedlce
17.61    2   Wojciekian Bożena       540518 AZS Wrocław       28.05.79 Zabrze
17.36    1   Dudzińska Agnieszka     880316 AZS-AWF Biała P.  01.06.13 Kalamáta
17.33    2   Bronisz Agnieszka       860316 Płomień Sosnowiec 31.05.08 Biała Podlaska

17.27    1   Katewicz Renata         650502 Start Łódź        06.06.87 Brzeszcze
17.24    1   Kalina Janina           490125 Wisła Kraków      01.09.74 Kraków
17.20    1   Maluśkiewicz Agnieszka  890318 AZS Poznań        28.08.14 Leszno
17.08    3   Znojek Mirosława        620218 AKS Chorzów       18.06.91 Grudziądz
17.06 h  1   Wloka Anna              930314 Podium Kup        02.02.14 Spała
17.01    1   Kardasz Klaudia         960502 Podlasie Białystok13.05.17 Kielce
16.73    3   Car Irena               660117 AZS Wrocław       20.08.88 Poznań
16.67    1   Pawliszcze Teresa       631012 Górnik Zabrze     08.09.85 Warszawa
16.64    2   Rosani Danuta           510430 Gwardia Warszawa  26.06.76 Bydgoszcz
16.59    2   Nowak Małgorzata        590209 Gwardia Warszawa  29.06.86 Grudziądz

mark not approved / wynik niezatwierdzony
19.87    1   Zabawska Krystyna       680114 Podlasie Białyst. 17.06.96 Białystok

DT / Rzut dyskiem
66.18    1   Katewicz Renata         690502 Start Łódź        07.08.88 Łódź
66.01    1A  Potępa Wioletta         801213 AZS-AWF Warszawa  20.05.06 Halle
65.34    2A  Glanc Żaneta            830311 AZS Poznań        19.05.12 Halle
64.57    2   Wysocka Marzena         690217 AZS-AWF Biała P.  12.06.05 Warszawa
63.97    2   Wiśniewska Joanna       720524 Warszawianka TOP  12.07.99 Palma de Mallorca
63.54    1   Siepsiak Ewa            570101 Śląsk Wrocław     23.05.87 Poznań
62.60    1   Rosani Danuta           510430 Gwardia Warszawa  22.06.76 Bydgoszcz
61.06    1   Majewska Danuta         550617 Śląsk Wrocław     18.06.83 Lublin
60.71    1   Zbrojewska Marzena      731221 AZS-AWF Wrocław   20.06.98 Wrocław
60.23    1eA Zabawska Daria          950416 Podlasie Białystok11.07.15 Tallinn

60.02    1   Nadolna Krystyna        491223 Spójnia Gdańsk    28.05.77 Sopot
59.74    1   Jarmużek Agnieszka      840203 AZS-AWF Biała P.  09.05.09 Biała Podlaska
59.36    1B  Augustyniak Lidia       940514 AZS Poznań        21.05.16 Halle
58.92    3   Makul Karolina          940823 Śląsk Wrocław     31.07.14 Szczecin
58.38    1   Gugniewicz Paulina      710227 Lechia Gdańsk     01.05.91 Sopot
58.18    3   Żakowicz Katarzyna      750512 AZS-AWF Wrocław   01.08.98 Kielce
58.01    2   Krawczuk Agnieszka      830214 AZS-AWF Warszawa  22.06.06 Białystok
57.26    1   Jabłońska Danuta        550327 Zawisza Bydgoszcz 03.09.78 Bydgoszcz
56.66    4   Koralewska Izabela      850129 Lubusz Słubice    26.06.05 Biała Podlaska
56.54    4   Przybylska Andżelika    921014 Rodło Kwidzyn     31.07.14 Szczecin

HT / Rzut młotem
82.98    1   Włodarczyk Anita        850808 Skra Warszawa     28.08.16 Warszawa
76.83    1   Skolimowska Kamila      821104 Gwardia Warszawa  11.05.07 Doha
74.39    2A  Fiodorow Joanna         890304 AZS Poznań        17.05.14 Halle
73.29    1   Kopron Malwina          941116 AZS Poznań        21.05.17 Łódź
70.36    1   Zadura Małgorzata       821003 AZS-AWF Warszawa  13.06.10 Lublin
69.27    2   Kita Katarzyna          840704 Agros Zamość      01.07.07 Poznań
67.98    2   Pogroszewska Agnieszka  770220 Jantar Ustka      08.06.01 Poznań
67.38    1   Sobierajska Malwina     850422 Podlasie Białyst. 17.05.08 Białystok
67.11    1   Furmanek Katarzyna      960219 KKL Kielce        13.05.16 Kielce
64.94    1   Zieńkowicz Agata        951217 ALKS AJP Gorzów   25.05.17 Zielona Góra

64.46    1   Szewa Magdalena         900920 Zawisza Bydgoszcz 20.08.10 Toruń
64.15    4   Milkowska Weronika      860612 Skra Warszawa     24.05.08 Poznań
63.80    4eB Stala Dagmara           911209 AZS-AWF Warszawa  12.07.13 Tampere
63.53    1   Filipkowska Alicja      870415 AZS-AWF Warszawa  27.05.12 Sosnowiec
63.42    1   Malinowska Sandra       930731 Pomorze Stargard  19.05.12 Szczecin
63.20    5   Kaczmarek Marika        960425 AZS Poznań        21.07.15 Kraków
62.35    4   Jelonkiewicz Agata      920910 Płomień Sosnowiec 11.08.11 Bydgoszcz
61.96    1   Kokowska Aleksandra     950428 AKS Chorzów       30.04.17 Chorzów
61.60    1   Stonoga Dorota          860421 Ilno Torzym       23.05.04 Zielona Góra
61.18    1   Łepkowska Kinga         970430 Pomorze Stargard  06.05.17 Poznań

JT / Rzut oszczepem
67.11    1eB Andrejczyk Maria        960309 Hańcza Suwałki    16.08.16 Rio de Janeiro
64.08    1   Madejczyk Barbara       760930 Jantar Ustka      28.06.06 Málaga
63.53    1   Piwnicka Urszula        831206 SKLA Sopot        30.05.09 Kalamáta
61.50    1   Patla Genowefa          621017 AZS-AWF Warszawa  20.05.00 Siedlce
61.48    1   Witek Marcelina         950602 SKLA Sopot        30.04.16 Złocieniec
60.76    1   Rybak Ewa               741222 Skra Warszawa     11.07.99 Palma de Mallorca
60.75    1   Mrówka Monika           790306 Start Skierniew.  02.06.01 Biała Podlaska
58.43    1   Kąkol Marta             920225 AZS-AWFiS Gdańsk  26.07.15 Warszawa
57.59    1   Maruszewska Klaudia     970828 Jantar Ustka      20.07.16 Bydgoszcz
57.22    1   Czenska Magdalena       810614 AZS-AWF Warszawa  15.06.12 Bielsko-Biała

56.32    4   Wojczakowska Izabela    740324 Skra Warszawa     30.06.01 Bydgoszcz
56.24    3   Ostrowska Aleksandra    971219 AZS-AWFiS Gdańsk  19.07.15 Eskilstuna
56.14    1   Bołdysz Karolina        930421 Polonia Pasłęk    01.06.14 Białystok
55.89    1   Jakimowicz Urszula      880611 SKLA Sopot        19.09.14 Kołobrzeg
55.61    1   Urbicka Anna            870301 AZS-AWFiS Gdańsk  30.05.09 Biała Podlaska
55.44    3   Bałdyga Joanna          861213 AZS-AWF Warszawa  05.07.08 Szczecin
55.15    w   Chudzik Kamila          861209 AZS-AWFiS Gdańsk  07.06.08 Zielona Góra
54.92    1   Lewandowska Agnieszka   880910 AZS-AWFiS Gdańsk  09.06.12 Sopot
54.80    3   Mor Karolina            911210 Hańcza Suwałki    01.08.09 Bydgoszcz
53.34    1   Plewnia Danuta          840530 AZS PO Opole      02.10.10 Opole

old model / stary model
65.96    1   Patla Genowefa          621017 AZS Warszawa      10.08.91 Nitra
65.56    1   Dankiewicz Mariola      640620 Start Lublin      09.07.89 Kouvola
63.93    2   Rybak Ewa               741222 Skra Warszawa     06.06.98 Malmö
63.08    1   Kinder Felicja          510808 KKS Kluczbork     20.08.74 Warszawa
62.76    1   Blechacz Bernadetta     550730 Lechia Gdańsk     11.08.79 Poznań
62.70    1   Gryziecka Ewa           480411 Piast Gliwice     11.06.72 Bukareszt
62.30    1   Jaworska Daniela        460104 Skra Warszawa     20.06.73 Warszawa
58.64    1   Flak Florentyna         520703 AZS Śląsk Katow.  29.07.73 Zabrze
58.64    1   Kiełczewska Małgorzata  690102 Start Lublin      16.08.87 Poznań
58.42    1   Hańczyn Helena          520423 Górnik Zabrze     03.08.75 Bydgoszcz

58.36    2   Mączka Krystyna         630831 Lechia Gdańsk     29.06.89 Poznań
58.30    2   Śliwińska Renata        520417 Neptun Gdańsk     28.06.75 Bydgoszcz
57.88    4   Jabłońska Maria         550812 Lechia Gdańsk     17.08.86 Londyn
57.77    1   Figwer Urszula          310425 AZS Kraków        21.08.60 Koblencja
57.16    1   Saganowska Jadwiga      521015 Skra Warszawa     22.09.73 Warszawa
56.89    1   Madejczyk Barbara       760930 AZS-AWF Gdańsk    04.07.98 Sopot
56.88    1   Bajer Cecylia           500327 Neptun Gdańsk     05.06.71 Gyula
56.30    1   Łatko Barbara           521204 AZS Warszawa      31.08.77 Bydgoszcz
56.02    1   Grecka Ewa              551219 AZS Warszawa      15.05.76 Warszawa
55.62    1   Namierowska Elżbieta    580206 Budowlani Szczec. 02.09.79 Szczecin

Heptathlon / Siedmiobój
6.616    1   Nowak Małgorzata        590209 Gwardia Warszawa  31.08.85 Kobe
6.544    4   Tymińska Karolina       841004 SKLA Sopot        30.08.11 Daegu
6.542    4   Włodarczyk Urszula      651222 AZS Wrocław       04.08.97 Ateny
6.494    1   Chudzik Kamila          861209 AZS-AWFiS Gdańsk  07.06.08 Zielona Góra
6.263    10  Kamrowska Maria         660311 AZS Gdańsk        02.08.92 Barcelona
6.125    1   Bierka Lidia            600813 Gryf Słupsk       03.08.86 Słupsk
6.115    2   Szczepańska Magdalena   800125 AZS-AWF Gdańsk    04.07.04 Hengelo
6.051    7   Rączka Elżbieta         701119 Warszawianka TOP  04.07.99 Praga
5.982    3   Grzesiak Joanna         800815 AZS-AWFiS Gdańsk  05.06.05 Kielce
5.979    3   Lisowska Małgorzata     620418 Górnik Wałbrzych  09.08.87 Słupsk

5.978    8   Obłękowska Izabella     720218 Skra Warszawa     01.07.01 Arles
5.968    1   Mikołajczyk Izabela     900904 Śląsk Wrocław     27.05.12 Białogard
5.959    2   Nowakowska Ewa          811280 AZS-AWF Wrocław   06.06.04 Szczecin
5.818    2   Falasa Agnieszka        790216 AZS-AWF Katowice  09.06.02 Szczecin
5.725    4   Rychter Ewa             641224 Gryf Słupsk       16.06.91 Kielce
5.711    2   Borowska Agnieszka      911021 Zantyr Sztum      31.08.14 Woerden
5.695    2   Sochoń Magdalena        950225 Warszawianka      07.06.15 Kraków
5.686    2   Nowak Olimpia           880421 Kadet Rawicz      26.04.12 Des Moines
5.682    4   Łukaszewska Beata       800219 AZS-AWFiS Gdańsk  05.06.05 Kielce
5.673    2   Kańtoch Lidia           591121 Chemik Kędzierzyn 04.07.82 Lublin

wind / z wiatrem (ponad 4 m/s)
6.279    3   Kamrowska Maria         660311 AZS-AWF Gdańsk    21.07.91 Sheffield

5 kmW / Chód 5 km
20:51.96 1   Radtke Katarzyna        690831 Lechia Gdańsk     20.06.93 Sopot
21:20.97 1   Dygacz Agnieszka        850718 AZS-AWF Katowice  02.07.14 Katowice
21:25    4   Korzeniowska Sylwia     800425 AZS-AWF Katowice  27.08.06 Hildesheim
21:46    1   Buziak Paulina          861216 Sokół Mielec      14.08.09 Mielec
21:53.93 1   Szwarnóg Agnieszka      861228 AZS-AWF Kraków    25.05.13 Białystok
22:00+   2   Żukowska Marta          720604 MKS-AZS-AWF Gdań. 16.06.95 Warszawa
22:05    9   Szumny Anna             830324 Wawel Kraków      14.06.03 Kraków
22:13.69 1   Kwoka Katarzyna         850629 Resovia Rzeszów   15.05.09 Katowice
22:15.65 1   Świerczyńska Justyna    870226 Gwda Piła         26.05.12 Gdańsk
22:19.06 3   Golba Katarzyna         891221 AZS-AWF Katowice  06.06.14 Mielec

22:36.68 1   Zdziebło Katarzyna      961128 Stal Mielec       19.09.15 Stalowa Wola
22:24+   19  Kaczmarska Beata        700705 Skra Warszawa     03.08.92 Barcelona
22:24    1   Ornoch Beata            731020 Flota Gdynia      13.06.98 Biała Podlaska
22:28.44 3   Mosio Kazimiera         640224 Tęcza Mielec      04.08.91 Sopot
22:29.02 2   Górecka Bożena          690521 AZS-AWF Katowice  18.08.90 Sopot
22:36.51 2   Kapera Monika           900215 AZS-AWF Katowice  14.06.14 Gdańsk
22:38.24 2   Krawczuk Monika         880516 AZS-AWFiS Gdańsk  26.05.12 Gdańsk
22:38.54 4   Kankowska Mariola       711230 Flota Gdynia      04.08.91 Sopot
22:38.88 9   Baj Joanna              800531 Zak Biała Podl.   05.08.99 Ryga
22:40    3   Rogóż Renata            661003 Tęcza Mielec      20.04.86 Ruse

10 kmW / Chód 10 km
42:17    5   Radtke Katarzyna        690831 Lechia Gdańsk     11.05.96 Eisenhüttenstadt
44:14+   1=  Dygacz Agnieszka        850718 AZS-AWF Katowice  16.03.14 Lugano
44:27    1   Korzeniowska Sylwia     800425 AZS-AWF Katowice  29.09.02 Iwano-Frankiwsk
44:28+   3=  Kwoka Katarzyna         850629 RLTL ZTE Radom    17.03.13 Lugano
44:30    3   Kaczmarska Beata        700705 Skra Warszawa     16.05.92 Alytus
44:36    2   Żukowska Marta          720604 MKS-AZS-AWF Gdań. 16.06.95 Warszawa
44:41+   1   Buziak Paulina          861216 Sokół Mielec      05.04.14 Zaniemyśl
44:53    2   Kapera Monika           900215 AZS-AWF Katowice  13.09.15 Woronowo
44:58.49 1   Golba Katarzyna         891221 AZS-AWF Katowice  30.05.15 Sosnowiec
45:16    5   Górecka Bożena          690521 AZS-AWF Katowice  29.08.98 Gdańsk

45:17+   1   Świerczyńska Justyna    870226 Gwda Piła         31.05.15 Toronto
45:30    1   Szwarnóg Agnieszka      861228 AZS-AWF Kraków    30.03.13 Ołomuniec
46:02    12  Ornoch Beata            731020 Flota Gdynia      09.05.98 Eisenhüttenstadt
46:04    1   Zdziebło Katarzyna      961128 Stal Mielec       18.04.15 Zaniemyśl
46:08    1   Mosio Kazimiera         640224 Sokół Tęcza Miel. 17.05.92 Mielec
46:14    1   Anduła Agnieszka        780106 AZS-AWF Polk. B.P.17.05.98 Mielec
46:24    1   Baj Joanna              800531 AZS-AWF Polkres   16.06.01 Biała Podlaska
46:26    1   Musur Ewa               641211 Olimpia Poznań    11.08.90 Mielec
46:27    1   Kankowska Mariola       711230 Flota Gdynia      31.08.91 Gdańsk
46:30    7   Betlej Beata            680707 niestowarzyszona  15.05.93 La Coruna

20 kmW / Chód 20km
1:28:58  18  Dygacz Agnieszka        850718 AZS-AWF Katowice  03.05.14 Taicang
1:29:21  4   Kwoka Katarzyna         850629 RLTL ZTE Radom    17.03.13 Lugano
1:29:41  1   Buziak Paulina          861216 Sokół Mielec      05.04.14 Zaniemyśl
1:30:31  7   Korzeniowska Sylwia     800425 AZS-AWF Katowice  09.08.06 Göteborg
1:30:50  3   Szwarnóg Agnieszka      861228 AZS-AWF Kraków    09.04.16 Poděbrady
1:31.26  14  Radtke Katarzyna        690831 Lechia Gdańsk     02.05.99 Mézidon
1:32:29  3   Kapera Monika           900215 AZS-AWF Katowice  18.04.15 Zaniemyśl
1:32:32  9   Golba Katarzyna         891221 AZS-AWF Katowice  21.03.15 Dudince
1:34:49  1   Zdziebło Katarzyna      961128 Stal Mielec       16.04.16 Zaniemyśl
1:34:56  11  Baj Joanna              800531 AZS-AWF Polkres   15.07.01 Amsterdam

1:36:56  1   Świerczyńska Justyna    870226 Gwda Piła         31.05.15 Toronto
1:37:09  2   Olesz Agnieszka         790827 AZS-AWF Katowice  12.04.03 Zaniemyśl
1:37:44  2   Szumny Anna             830324 Wawel Kraków      06.07.03 Bielsko-Biała
1:38.18  2   Górecka Bożena          690521 AZS-AWF Katowice  13.09.98 Gdynia
1:38:22  3   Płomińska Natalia       920730 UKS 12 Kalisz     05.04.14 Zaniemyśl
1:38:27  25  Bemowska Joanna         940627 AZS-AWF Katowice  19.03.16 Dudince
1:38.36  3   Ornoch Beata            731020 Flota Gdynia      13.09.98 Gdynia
1:38:57  2   Niedziałek Olga         970630 WLKS Nowe Iganie  22.04.17 Zaniemyśl
1:39:16  3   Tuwalska Elżbieta       790710 Lechia Gdańsk     12.04.03 Zaniemyśl
1:39.37  4   Anduła Agnieszka        780106 AZS-AWF Polk. B.P.13.09.98 Gdynia

e - heat
ć - quaterfinal
p - semifinal
s - race
h - indoor
b - track