POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2017

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 05.03.2017 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (5.80-5.90)

60 m (6.75-6.85) EA: 6.74; PZLA: 6.68
6.69       Remigiusz  Olszewski       200992 AZS Poznań          1    Toruń             18.02  6.62-16
6.74                  Olszewski                                  1h3  Toruń             18.02
6.77       Dariusz    Kuć             240486 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             28.01  6.58-14
6.78       Dominik    Smosarski       120999 Gwardia Szczytno    1h1  Toruń             11.02  6.91-16
6.78       Michał     Derus           210990 AZS PWSZ Tarnów     3h2  Łódź              16.02  6.81-15
6.78       Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          2    Toruń             18.02  6.75-13
6.78       Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        3    Toruń             18.02  6.77-16
6.79       Grzegorz   Zimniewicz      131091 Achilles Leszno     4    Toruń             18.02  6.66-14
6.82       Przemysław Słowikowski     201193 Flota Gdynia        7h2  Toruń             10.02  6.72-16
6.84       Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    3    Toruń             28.01  6.92-16
6.84       Maciej     Brzeziński      270393 AZS-AWF Kraków      3    Spała             04.02  6.93-15
                      10
6.84       Dominik    Staśkiewicz     050493 Pomerania Szczecin  6    Toruń             18.02  6.89-16
6.85       Karol      Zalewski        070893 AZS UWM Olsztyn     4    Spała             04.02  6.75-16
hand timing / pomiar ręczny
6.6        Paweł      Stempel         060887 AZS UMCS Lublin     1    Lublin            28.01  6.79-09

200 m (21.30-21.75)
21.11 EJR  Dominik    Smosarski       120999 Gwardia Szczytno    1h3  Toruń             11.02  21.57-16
21.14      Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     1    Toruń             19.02  21.26+-15
21.20                 Smosarski                                  1A   Toruń             12.02
21.23                 Omelko                                     1r1  Ostrava           01.02
21.44      Bartosz    Lewandowski     280893 AZS Poznań          1h4  Toruń             19.02  21.46-16
21.68      Tomasz     Sieradzan       200493 AZS-AWF Wrocław     1h1  Toruń             19.02  22.14-16

300 m (35.00)
32.73 NR   Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     3r2  Ostrava           14.02  33.15-14
33.60      Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       2r1  Ostrava           14.02  33.21-15
33.64      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1r3  Spała             04.02  34.49-16
33.85      Bartosz    Lewandowski     280893 AZS Poznań          1r1  Toruń             22.01  33.59-16
33.88      Bartłomiej Chojnowski      240993 Śląsk Wrocław       1r2  Spała             04.02  34.22-15
34.07      Przemysław Waściński       290395 Kadet Rawicz        1r1  Spała             28.01  33.97-16
34.22 NJR  Tymoteusz  Zimny           140398 Baszta Szamotuły    2r1  Toruń             22.01  34.38-15
34.23      Łukasz     Smolnicki       270195 SKLA Sopot          1r2  Toruń             22.01  35.59-15
34.24      Mikołaj    Wawrzyniak      290993 AZS Poznań          3r1  Toruń             22.01  -0-
34.45      Tomasz     Sieradzan       200493 AZS-AWF Wrocław     1r4  Toruń             22.01  34.99-16
                      10
34.62      Natan      Fiedeń          020698 LKS Pszczyna        1r1j Ostrava           01.02  34.43-15
34.64      Cezary     Mirosław        080597 Agros Zamość        1r3  Spała             28.01  35.67-15
34.70      Patryk     Adamczyk        050194 RLTL ZTE Radom      1r1  Spała             11.02  38.36-13
34.71      Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          1r2  Spała             11.02  34.26-16
34.85      Marcin     Strzelczyk      250188 RLTL ZTE Radom      1r4  Spała             04.02  34.32-16
34.95      Piot       Kuśnierz        050294 Śląsk Wrocław       2r1  Spała             28.01  34.85-16

400 m (47.40-48.50) EA: 47.35; PZLA: 46.90
46.08      Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     2    Beograd           04.03  46.26-15
46.60                 Omelko                                     1    Toruń             19.02
46.61                 Omelko                                     1h2  Toruń             18.02
46.97                 Omelko                                     2h3  Beograd           03.03
47.06      Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       4r2  Toruń             10.02  46.26-16
47.08                 Omelko                                     1r1  Toruń             10.02
47.12                 Krawczuk                                   2    Toruń             19.02
47.15                 Omelko                                     1s2  Beograd           03.03
47.24      Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     3    Toruń             19.02  46.76-14
47.26 NJR  Tymoteusz  Zimny           140398 Baszta Szamotuły    1A   Toruń             12.02  48.43-16
47.30      Przemysław Waściński       290395 Kadet Rawicz        1=h3 Toruń             18.02  47.21-16
47.30                 Krawczuk                                   1=h3 Toruń             18.02
                      (12/5)
47.46      Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2r1  Toruń             10.02  48.56-16
47.80      Bartłomiej Chojnowski      240993 Śląsk Wrocław       3h2  Toruń             18.02  47.73-13
48.26      Paweł      Gwiazdoń        030991 AZS-AWF Katowice    4h2  Toruń             18.02  47.82-13
48.34      Cezary     Mirosław        080597 Agros Zamość        2h1  Toruń             18.02  -0-
48.39      Łukasz     Smolnicki       270195 SKLA Sopot          3h3  Toruń             18.02  49.15-15
                      10
48.48      Piot       Kuśnierz        050294 Śląsk Wrocław       5h2  Toruń             18.02  48.11-16
48.50      Jakub      Smoliński       210792 RLTL ZTE Radom      1r3  Spała             11.02  47.17-15
48.50      Rafał      Smoleń          260294 Victoria Racibórz   3h1  Toruń             18.02  47.22-16

500 m (1:06.0)
1:03.14    Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       1    Spała             28.01  1:02.21-16
1:03.80    Rafał      Smoleń          260294 Victoria Racibórz   2    Spała             28.01  -0-
1:04.77    Bartłomiej Chojnowski      240993 Śląsk Wrocław       3    Spała             28.01  1:04.64-16

600 m (1:20.0)
1:16.77    Artur      Kuciapski       261293 AZS-AWF Warszawa    3    Athlone           15.02  1:20.87-13
1:18.87+   Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            1    Düsseldorf        01.02  1:15.26-12
1:19.76    Jakub      Bałdyka         130496 AZS-AWF Warszawa    1r1  Spała             28.01  1:20.13-16

800 m (1:50.0-1:52.5) EA: 1:49.00; PZLA: 1:48.20
1:46.17    Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            1    Düsseldorf        01.02  1:44.57-12
1:46.31               Kszczot                                    1    Sabadell          07.02
1:46.38               Kszczot                                    1A   Madrid            24.02
1:46.44               Kszczot                                    2    Toruń             10.02
1:47.11    Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            4    Toruń             10.02  1:49.44-15
1:47.56               Kszczot                                    1    Toruń             19.02
1:48.14    Artur      Kuciapski       261293 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             19.02  1:48.19-14
1:48.37               Kszczot                                    1h4  Beograd           03.03
1:48.43               Kuciapski                                  7    Toruń             10.02
1:48.53               Kszczot                                    2s1  Beograd           04.03
1:48.65               Borkowski                                  2r2  Wien              28.01
1:48.73               Borkowski                                  3    Toruń             19.02
1:48.87               Kszczot                                    1    Beograd           05.03
1:49.21               Kuciapski                                  6    Karlsruhe         04.02
1:49.62    Jakub      Bałdyka         130496 AZS-AWF Warszawa    3r1  Spała             04.02  1:49.26-16
1:50.08               Borkowski                                  3h2  Beograd           03.03
                      (16/4)
1:51.05    Michał     Knapik          230993 RKS Łódź            4    Toruń             19.02  1:52.22-16
1:51.19    Szymon     Dobaj           190995 Wawel Kraków        5    Toruń             19.02  1:54.09-16
1:51.33    Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      1    Toruń             12.02  1:55.60-16
1:51.86    Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             12.02  1:52.91-16
1:52.39    Michał     Kitliński       140598 AZS UMCS Lublin     3    Toruń             12.02  1:54.85-16

1000 m (2:25.0)
2:23.19NJR Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      1r1  Spała             28.01  2:30.31-16
2:23.47    Michał     Kitliński       140598 AZS UMCS Lublin     2r1  Spała             28.01  -0-
2:23.76    Bartosz    Kotłowski       030992 LKS Ostromecko      1r1  Toruń             28.01  2:30.90-14
2:23.87    Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   3r1  Spała             28.01  2:27.63-16
2:24.73    Adrian     Wyrzykiewicz    061195 Gwda Piła           4r1  Spała             28.01  2:40.13-14
2:24.78    Szymon     Zięba           160399 UKS Kolbuszowa      5r1  Spała             28.01  2:27.93-16

1500 m (3:48.0-3:52.0) EA: 3:44.00; PZLA: 3:42.00
3:38.24    Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             10.02  3:37.37-14
3:43.70               Lewandowski                                2h3  Beograd           03.03
3:44.82               Lewandowski                                1    Beograd           04.03
3:49.64    Artur      Ostrowski       100788 AZS Poznań          9    Toruń             10.02  3:40.24-15
3:51.36    Bartosz    Kotłowski       030992 LKS Ostromecko      10   Toruń             10.02  3:46.41-15

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)
5:13.90    Roman      Kwiatkowski     190595 Start Otwock        1r1  Spała             28.01  -0-

3000 m (8:00.0-8:20.0) EA: 8:05.00; PZLA: 7:58.00
8:00.08    Szymon     Kulka           220693 ULKS Lipinki        1    Ostrava           14.02  7:59.76-14
8:08.52    Roman      Kwiatkowski     190595 Start Otwock        3    Ostrava           14.02  -0-
8:15.27    Damian     Rudnik          290495 Chojniczanka        4    Ostrava           14.02  -0-

5000 m (14:20.0)

50 mH / 50 m ppł. (6.84)

60 mH / 60 m ppł. (7.90-8.20) EA: 7.82; PZLA: 7.75
7.65       Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  4h2  Beograd           03.03  7.67-15
7.71                  Czykier                                    3    Łódź              16.02
7.75                  Czykier                                    1h1  Toruń             19.02
7.78       Dominik    Bochenek        140587 Zawisza Bydgoszcz   4    Toruń             10.02  7.63-14
7.78                  Czykier                                    5A   Metz              12.02
7.78                  Bochenek                                   2h1  Łódź              16.02
7.79                  Czykier                                    1h2  Toruń             10.02
7.80                  Czykier                                    5    Toruń             10.02
7.80                  Czykier                                    2h1  Metz              12.02
7.80                  Czykier                                    3h1  Łódź              16.02
7.80                  Bochenek                                   1h2  Toruń             19.02
7.80                  Czykier                                    1    Toruń             19.02
7.81                  Czykier                                    4    Nantes            21.01
7.82       Dominik    Staśkiewicz     050493 Pomerania Szczecin  1h-  Szczecin          21.01  7.96-16
7.82                  Czykier                                    3A   Mondeville        04.02
7.82       Artur      Noga            020588 SKLA Sopot          5    Łódź              16.02  7.64-08
7.83                  Czykier                                    6h2  Düsseldorf        01.02
7.83                  Czykier                                    2h2  Mondeville        04.02
7.83                  Bochenek                                   3h1  Toruń             10.02
7.84       Jakub      Juniewicz       280593 Pomerania Szczecin  2h-  Szczecin          21.01  7.96-15
7.84       Kacper     Schubert        100795 Zawisza Bydgoszcz   6    Toruń             10.02  7.83-16
7.84                  Noga                                       2    Toruń             19.02
7.85                  Noga                                       1    Spała             04.02
7.88                  Noga                                       1h1  Spała             04.02
7.89                  Czykier                                    3h2  Nantes            21.01
7.89                  Bochenek                                   5h1  Paris             08.02
                      (26/6)
8.02       Marcin     Grudka          260795 Flota Gdynia        3h2  Toruń             19.02  8.12-16
8.09       Filip      Drozdowski      280493 MKL Toruń           3    Houston           10.02  8.09-15
8.16       Marcin     Mencfel         040596 AZS-AWF Kraków      4h1  Toruń             19.02  8.13-16
8.17       Paweł      Suproń          280396 Podlasie Białystok  1    Białystok         15.01  7.94j-15
                      10
8.19       Adam       Karczewski      231094 Zawisza Bydgoszcz   5h2  Toruń             19.02  8.01-16
U20 (99 cm)
7.89       Wiktor     Santkiewicz     160798 Pomerania Szczecinek1    Toruń             12.02 
7.92       Michał     Sierocki        120999 AZS UMCS Lublin     2    Toruń             12.02
8.04       Michał     Wilk            030399 Basket Warszawa     3    Toruń             12.02
8.05       Artur      Dakowicz        241098 Podlasie Białystok  4    Toruń             12.02
8.19       Patryk     Baran           220498 Sambor Tczew        3h2  Toruń             12.02
U18 (91.4 cm)
7.90       Jakub      Kalinowski      110800 MKS Aleksandrów Ł.  1A   Toruń             12.02
8.12       Maksymilian Tarnowski      170300 RKS Łódź            2A   Toruń             12.02
8.15       Olgierd    Michniewski     181100 RLTL ZTE Radom      1    Spała             28.01
8.15       Jakub      Czak            290501 Lubusz Słubice      3A   Toruń             12.02

HJ / Skok wzwyż (2.27-2.20-2.10) EA: 2.25; PZLA: 2.27
2.33       Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            1=   Banská Bystrica   08.02  2.30-09
                      (2.15/1  2.20/1  2.25/1  2.28/1  2.31/2  2.33/2  2.35/xxxx)
2.32                  Bednarek                                   1    Beograd           05.03
                      (2.18/1  2.23/1  2.27/3  2.30/2  2.32/1  2.34/xx  2.35/x)
2.30                  Bednarek                                   1    Hustopeče         04.02
                      (2.10/1  2.15/2  2.20/1  2.23/1  2.26/1  2.28/1  2.30/1  2.32/xxx)
2.28                  Bednarek                                   4Q   Beograd           04.03
                      (2.16/1  2.21/1  2.25/3  2.28/1)
2.27                  Bednarek                                   1    Toruń             10.02
                      (2.15/1  2.20/1  2.24/1  2.27/1  2.30/xx-)
2.25                  Bednarek                                   1    Toruń             18.02
2.23       Wojciech   Theiner         250686 AZS PO Opole        1    Brno              08.02  2.28-06
2.22       Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      2    Toruń             18.02  2.22-16
2.21                  Bednarek                                   5    Hirson            21.01
2.20       Igor       Kopala          040897 Resovia Rzeszów     1    Spała             28.01  2.16-16
                      (10/4)
2.16       Maciej     Grynienko       300398 Orlica Domaniów     1    Toruń             12.02  2.06-16
2.12       Jakub      Moskal          120398 Podlasie Białystok  1    Ventspils         17.12  2.06-15
2.12       Mateusz    Tofil           020899 Bolesłavia          2    Toruń             12.02  2.12-16

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) EA & PZLA: 5.78
6.00 NR    Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       1    Potsdam           04.02  5.90-15
                      (5.43/1  5.63/1  5.73/2  5.83/2  5.93/2NR6.00/2)
5.92 NR               Lisek                                      1    Cottbus           25.01
                      (5.40/1  5.60/1  5.68/2  5.78/1  5.83/1  5.92/2  6.00/xxx)
5.87                  Lisek                                      1    Łódź              16.02
                      (5.50/2  5.65/1  5.78/3  5.94/xxx)
5.86                  Lisek                                      1    Berlin            10.02
                      (5.50/1  5.60/1  5.70/1  5.86/2  6.05/xxx)
5.85                  Lisek                                      1    Beograd           03.03
                      (5.35/1  5.50/1  5.60/1  5.70/1  5.75/x  5.80/1  5.85/1  5.90/xxx)
5.85       Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   3    Beograd           03.03  5.86-11
                      (5.35/1  5.50/1  5.60/1  5.70/2  5.85/3  5.90/xxx)
5.83                  Lisek                                      1    Toruń             19.02
                      (5.30/1  5.50/1  5.66/2  5.78/1  5.83/1  5.90/xxx)
5.78                  Wojciechowski                              2    Łódź              16.02
                      (5.30/1  5.50/3  5.65/1  5.78/3  5.87/xxx)
5.71                  Lisek                                      2    Clermont-Ferrand  05.02
                      (5.46/1  5.61/1  5.71/1  5.83/xxx)
5.71                  Wojciechowski                              5    Clermont-Ferrand  05.02
                      (5.46/1  5.61/1  5.71/2  5.78/xxx)
5.65                  Lisek                                      1    Zweibrücken       25.02
5.62                  Wojciechowski                              1    Chemnitz          28.01
5.60                  Wojciechowski                              5    Berlin            10.02
5.58                  Wojciechowski                              2    Merzig            14.01
5.52                  Wojciechowski                              3=   Paris             08.02
5.50       Mateusz    Jerzy           290395 AZS-AWF Warszawa    1A   Spała             04.02  5.30-16
5.50       Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   1    Spała             11.02  5.40-16
5.43                  Lisek                                      3    Merzig            14.01
5.40                  Jerzy                                      1A   Spała             28.01 
5.40                  Pawlik                                     2    Toruń             19.02
5.30                  Pawlik                                     2A   Spała             04.02
5.30                  Wojciechowski                              3    Toruń             19.02
                      (22/4)

LJ / Skok w dal (7.90-7.70-7.40) EA & PZLA: 7.90
7.98       Tomasz     Jaszczuk        280390 WLKS Iganie Nowe    4    Beograd           04.03  7.96-14
                      (7.98  7.82   x     x    7.65  7.81)
7.92                  Jaszczuk                                   1    Toruń             19.02
                      (7.43  7.92  7.88   x    7.67   x  )
7.91                  Jaszczuk                                   1    Spała             11.02
                      (7.80  7.75  7.91   r     -     -  )
7.83                  Jaszczuk                                   1    Spała             04.02
7.78                  Jaszczuk                                   7Q   Beograd           03.03
7.69       Łukasz     Wróbel          190492 BKS Bydgoszcz       2    Toruń             19.02  7.57-16
7.58       Andrzej    Kuch            271091 START Wieruszów     3    Spała             04.02  7.48-16
7.58       Adrian     Strzałkowski    280390 niestowarzyszony    2    Mondeville        04.02  8.18-14
7.57       Jakub      Andrzejczak     130698 MKS Aleksandrów Ł.  3    Mondeville        04.02  7.19-16
7.48       Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     2    Toruń             11.02  6.88-16
7.42       Norbert    Kański          111198 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Toruń             11.02  6.72-15

TJ / Trójskok (16.50-16.20-15.20) EA: 16.40; PZLA: 16.50
16.53      Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Spała             11.02  16.75-15
                      (15.94  16.53    x      x      x    16.15)
16.42      Karol      Hoffmann        010689 MKS Aleksandrów Ł.  1    Erfurt            10.02  16.89-14
16.38                 Świderski                                  1    Toruń             18.02
16.25                 Świderski                                  1    Spała             28.01
15.95 NJR  Jakub      Andrzejczak     130698 MKS Aleksandrów Ł.  1    Toruń             12.02  14.93-15
15.51      Bartosz    Bonecki         210892 AZS Łódź            3    Toruń             18.02  15.41-14

SP / Pchnięcie kulą (19.80-19.00-16.50) EA & PZLA: 19.80
21.97 NR   Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    1    Beograd           04.03  20.61-16
                      (  x    21.97  20.69  20.85    x    20.98)
21.15                 Bukowiecki                                 1    Ostrava           14.02
                      (20.44  21.15  21.05  20.77    x      x  )
21.06                 Bukowiecki                                 2Q   Beograd           04.03
                      (21.06    -      -  )
20.84                 Bukowiecki                                 1    Spała             04.02
                      (20.84  20.48  20.08    x    20.72    x  )
20.73                 Bukowiecki                                 1    Łódź              16.02
                      (20.73  20.40    x      x      x    20.44)
20.69                 Bukowiecki                                 3    Potsdam           08.02
                      (20.40    x    20.44  20.69    x    20.42)
20.68      Michał     Haratyk         100492 AZS-AWF Kraków      4    Potsdam           08.02  21.35-16
                      (  x    19.89  20.03    x    19.58  20.68)
20.61                 Bukowiecki                                 1    Toruń             19.02
                      (20.37  20.04  20.61    x      x      x  )
20.51                 Bukowiecki                                 1    Spała             11.02
                      (20.29  19.82    x    20.51    x    20.51)
20.32      Jakub      Szyszkowski     200891 Śląsk Wrocław       1    Toruń             22.01  20.55-15
                      ()
20.30                 Haratyk                                    2    Toruń             19.02
                      (19.61    x      x    20.30    x    20.09)
20.19                 Haratyk                                    2    Spała             04.02
                      (  x    19.74    x    19.89    x    20.19)
20.16                 Szyszkowski                                2    Spała             11.02
                      (20.16    x    20.05    x      x      x  )
20.14                 Szyszkowski                                3    Spała             04.02
                      (  x    19.43  19.87    x    19.76  20.14)
20.11      Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   3    Toruń             19.02  20.37-15
                      (20.11  20.04  19.75  19.85    x      x  )
20.08                 Haratyk                                    3    Łódź              16.02
                      (  x    19.63    x    20.08    x      x  )
20.02                 Szyszkowski                                6    Ostrava           14.02
                      (19.20  19.51  19.67    x    19.42  20.02)
19.92                 Haratyk                                    1    Spała             28.01
                      (  x    19.42    x    19.72    x    19.92)
19.83                 Szyszkowski                                5    Madrid            24.02
                      (19.83    x      x      x      x      x  )
19.67      Mateusz    Mikos           100487 Wisła Puławy        4    Toruń             19.02  19.45-15
19.60                 Kownatke                                   1    Toruń             28.01
19.60                 Szyszkowski                                5    Toruń             19.02
19.46                 Szyszkowski                                2    Spała             28.01
19.38                 Mikos                                      4    Łódź              16.02
19.28                 Kownatke                                   5    Łódź              16.02
19.28                 Kownatke                                   18Q  Beograd           04.03
19.26                 Kownatke                                   2    Toruń             22.01
19.18                 Haratyk                                    19Q  Beograd           04.03
19.00                 Mikos                                      3    Spała             11.02
                      (29/5)
18.61      Sebastian  Łukszo          290794 Gwardia Szczytno    3    Spała             28.01  18.49-16
18.59      Andrzej    Regin           210294 Gwardia Szczytno    6    Toruń             19.02  18.67-16
18.54      Jan        Parol           111195 WLKS Iganie Nowe    4    Spała             11.02  17.89-16
18.47      Andrzej    Naszko          090594 Gwardia Szczytno    8    Toruń             19.02  18.04-16
18.31      Dominik    Kurach          120293 Start Otwock        9    Toruń             19.02  18.45-16
                      10
18.26      Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   8    Łódź              16.02  16.54-16
17.95      Andrzej    Gudro           080494 WLKS Iganie Nowe    4    Spała             28.01  18.37-16
16.52      Marcin     Darga           020789 LKS Ziemi Puckiej   3    Toruń             22.01  17.87-15
U20 (6 kg) - 17.50
22.96 WJR  Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    1    Spała             29.12 
                      (22.30  22.03  22.72WR22.96    x    22.79)
22.35                 Bukowiecki                                 1    Spała             30.12
                        (  x      x      x    21.97  22.35    x  )
21.03      Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   1    Toruń             11.02
                        (19.81  19.84  20.76  20.33  19.95  21.03)
U18 (5 kg) - 17.50
19.56      Szymon     Jóźwiak         230500 Sokół Węgorzewo     1    Toruń             12.02
18.64      Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       1    Środa Wlkp.       07.01
18.43      Kornel     Warszawski      110100 Orkan Ostrzeszów    1    Spała             04.02
18.20      Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   2    Toruń             12.02
17.50      Mateusz    Bator           061100 MKS Tomaszów Maz.   4    Toruń             12.02

WT / Rzut ciężarem (18.00)
18.19      Damian     Kozłowski       260878 AZS Poznań          1-35 Toruń             25.02  -0-

DT / Rzut dyskiem (51.00)
61.46      Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     4    Berlin            10.02  62.27-14
59.99      Piotr      Małachowski     070683 Śląsk Wrocław       5    Berlin            10.02  63.73-14

Hep / Siedmiobój (5500-5000) EA: invited
5416       Rafał      Abramowski      230295 AZS-AWF Warszawa    1    Toruń             19.02  5105-16
                      (6.99-6.92-13.29-1.93 / 8.31-4.10-2:50.57)
5316	   Krzysztof  Miara           110694 AZS-AWF Warszawa    2    Toruń             19.02  5231-16
                      (7.16-6.62-12.48-1.87 / 8.43-4.30-2:40.93)
5292       Michał     Krawczyk        080992 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             19.02  5287-15
                      (7.37-6.31-13.98-1.78 / 8.33-4.60-2:41.68)
5150       Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        14   Praha             29.01  4689-16
                      (7.28-6.96-13.57-1.80 / 8.45-4.00-2:52.19)
U20 (6 kg / 99 cm)
5187	   Radosław   Sobczyk         080698 MKS Ustroń          1    Toruń             12.02
                      (7.01-6.49-14.26-1.87 / 8.52-4.00-2:55.45)
5140	   Rafał      Horbowicz       010498 Warszawianka        2    Toruń             12.02
                      (7.39-6.55-15.21-1.87 / 8.47-4.10-2:58.45)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00.0)
11:43.56+  Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             18.02  11:32.25+-12

5000 mW / Chód 5000 m (20:00.0-21:00.0)
19:35.68   Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             18.02  19:13.16-13
19:44.78   Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         2    Toruń             18.02  19:16.51-14
20:38.24   Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     3    Toruń             18.02  19:35.67-12
20:46.05NYRŁukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    1    Toruń             13.02  20:48.63-16

4x200 m 
1:30.17    KS AZS AWF Kraków                                     1    Toruń             19.02  NR 1:26.08-84
           (Piotr Mitka, Arnold Zdebiak, Artur Wasilewski. Mateusz Jędrusik)
1:30.20    AZS-AWF Warszawa                                      2    Toruń             19.02
           (Dariusz Kowaluk, Rafał Abramowski. Jakub Bałdyka, Artur Kuciapski)

4x400 m (3:15.0) EA: invited
3:06.99    Polska                                                1    Beograd           05.03  NR 3:02.97-15
           (Kacper Kozłowski, Łukasz Krawczuk, Przemysław Waściński, Rafał Omelko)