POLAND (indoor) / POLSKA (hala) '2017

WOMEN / KOBIETY as at: 11.03.2017 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

50 m (6.40-6.60)

60 m (7.45-7.65) EA: 7.42; PZLA: 7.30
7.10       Ewa        Swoboda         260797 AZS-AWF Katowice    3    Beograd           05.03  7.07-16
7.15                  Swoboda                                    1    Toruń             18.02
7.20                  Swoboda                                    1    Łódź              16.02
7.21                  Swoboda                                    4    Toruń             10.02
7.21                  Swoboda                                    1h1  Beograd           04.03
7.26                  Swoboda                                    3s2  Beograd           05.03
7.27                  Swoboda                                    1h2  Toruń             18.02
7.28                  Swoboda                                    2h1  Łódź              16.02
7.28       Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1h1  Toruń             18.02  7.30-16
7.30                  Forkasiewicz                               1    Huntington        28.01
7.31                  Swoboda                                    4h2  Karlsruhe         04.02
7.32                  Forkasiewicz                               2    Toruń             18.02
7.32                  Swoboda                                    2h2  Toruń             10.02
7.33       Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          2h1  Toruń             18.02  7.31-14
7.33                  Kiełbasińska                               3    Toruń             18.02
7.36                  Swoboda                                    6h2  Düsseldorf        01.02
7.37       Karolina   Zagajewska      050493 AZS Łódź            4h2  Toruń             10.02  7.47-16
7.37                  Kiełbasińska                               7    Toruń             10.02
7.37                  Zagajewska                                 8    Toruń             10.02
7.37                  Zagajewska                                 2h2  Toruń             18.02
7.38                  Kiełbasińska                               3h2  Łódź              16.02
7.38                  Kiełbasińska                               6    Łódź              16.02
7.38                  Zagajewska                                 4    Toruń             18.02
7.39                  Kiełbasińska                               4h1  Toruń             10.02
7.40                  Kiełbasińska                               1h1  Spała             04.02
7.43                  Forkasiewicz                               1    Bowling Green     20.01
7.43                  Swoboda                                    1h16 Brzeszcze         22.01
7.43                  Forkasiewicz                               1h1  Huntongton        28.01
7.43       Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          5h1  Toruń             10.02  7.46-15
7.44                  Kiełbasińska                               1    Spała             04.02 
                      (30/5)
7.46       Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        1A   Toruń             11.02  7.59-16
7.53       Klaudia    Konopko         210292 Bojary Białystok    6h2  Toruń             10.02  7.47-16
7.56       Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      2A   Toruń             11.02  7.66-16
7.59       Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      3A   Toruń             11.02  7.74-16
7.61       Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      1A-y Toruń             11.02  7.91-15
                      10
7.62       Małgorzata Kołdej          121190 AZS UMCS Lublin     3h1  Spała             04.02  7.52-14

200 m (23.70-24.60)
23.13      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1    Toruń             19.02  23.24-14
23.33                 Kiełbasińska                               1h3  Toruń             19.02
23.60      Karolina   Zagajewska      050493 AZS Łódź            1h1  Toruń             19.02  23.95.16
23.60                 Zagajewska                                 2    Toruń             19.02
23.69                 Zagajewska                                 1r1  Spała             04.02
23.76      Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1h2  Toruń             19.02  23.63-16
24.22      Magdalena  Wronka          010195 Agros Zamość        2h2  Toruń             19.02  24.85-16
24.48      Justyna    Święty          031292 AZS-AWF Katowice    1r2  Ostrava           01.02  23.93-16
24.48      Ewelina    Ptak            200387 Śląsk Wrocław       1r20 Spała             04.02  23.85-16
24.50      Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1A   Toruń             12.02  24.83-16

300 m (40.00)
37.54      Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1r1  Spała             28.01  38.87-07
37.66      Justyna    Święty          031292 AZS-AWF Katowice    1    Ostrava           01.02  37.47-16
38.17      Adrianna   Janowicz        160495 Baszta Szamotuły    2r1  Spała             28.01  38.32-16
38.27      Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         3r1  Spała             28.01  39.86-15
38.45      Ewelina    Ptak            200387 Śląsk Wrocław       1r1  Spała             04.02  37.63-16
38.98      Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1r2  Spała             28.01  41.14-15
39.18      Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     2r1  Spała             04.02  39.62-16
39.18      Kinga      Gacka           251001 BKS Bydgoszcz       1A   Toruń             12.02  42.60-16
39.19      Dominika   Morek           220196 AZS-AWFiS Gdańsk    2r2  Spała             28.01  39.91-16
39.24      Angelika   Stępień         030493 AZS-AWF Wrocław     1r12 Toruń             22.01  39.87-13
                      10
39.34      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     1r3  Spała             28.01  38.35-16
39.85      Agnieszka  Karczmarczyk    270493 AZS-AWFiS Gdańsk    3r1  Spała             04.02  39.05-16
39.91      Martyna    Ziebura         250101 UKS Czwórka Żory    1r5  Toruń             11.02  42.22-15
39.99      Anna       Pacholska       240992 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Toruń             22.01  39.61-16

400 m (53.50-55.75) EA: 54.00; PZLA: 53.00
52.09      Justyna    Święty          031292 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             19.02  52.13-14
52.17      Iga        Baumgart        110489 BKS Bydgoszcz       1r2  Toruń             10.02  54.52-12
52.30                 Święty                                     1h3  Toruń             18.02
52.35                 Baumgart                                   1h4  Toruń             18.02
52.51      Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 Olimpia Poznań      2h4  Toruń             18.02  53.41-14
52.52                 Święty                                     3    Beograd           04.03
52.54                 Święty                                     2r2  Toruń             10.02
52.55                 Baumgart                                   1r1  Spała             04.02
52.60      Małgorzata Hołub           301092 Bałtyk Koszalin     2    Toruń             19.02  52.73-16
52.60                 Święty                                     2s2  Beograd           03.03
52.73                 Święty                                     1r1  Ostrava           14.02
52.76                 Hołub                                      2s1  Beograd           03.03
52.80                 Hołub                                      1h2  Toruń             18.02
52.95                 Baumgart                                   3    Toruń             19.02
53.12                 Hołub                                      5r2  Toruń             10.02
53.23                 Wyciszkiewicz                              4    Toruń             19.02
53.31                 Hołub                                      2r2  Mondeville        04.02
53.42                 Wyciszkiewicz                              2r1  Toruń             10.02
                      (18/4)
53.60AOT   Diana      Gajda           010296 Legia Warszawa      2r3  Flagstaff         13.01  56.12-15
53.62      Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     5    Toruń             19.02  53.72-16
53.69      Adrianna   Janowicz        160495 Baszta Szamotuły    2h3  Toruń             18.02  54.53-16
54.08      Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         2h1  Toruń             18.02  55.74-15
54.20      Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1r2  Spała             04.02  56.35-15
54.68      Dominika   Morek           220196 AZS-AWFiS Gdańsk    2h2  Toruń             18.02  60.52-14
                      10
54.77      Monika     Szczęsna        201287 AZS-AWF Katowice    3h3  Toruń             18.02  53.78-15
54.91      Ewelina    Ptak            200387 Śląsk Wrocław       3h1  Toruń             18.02  52.86-16
55.03      Anna       Pacholska       240992 AZS-AWFiS Gdańsk    2r2  Spała             04.02  55.01-16
55.42      Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  1r4  Spała             04.02  54.60-16
55.53      Angelika   Stępień         030493 AZS-AWF Wrocław     3r2  Spała             04.02  -0-
55.68      Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2r3  Spała             28.01  54.80-16

500 m (1:15.0)
1:13.42    Ewelina    Ptak            200387 Śląsk Wrocław       1    Spała             28.01  1:11.40-16

600 m (1:32.0)
1:27.40+   Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Warszawa    1    Toruń             10.02  1:29.54+-16
1:30.34    Oliwia     Pakuła          020897 Victoria Stalowa W. 1r1  Spała             28.01  1:31.55-16

800 m (2:05.0-2:10.0) EA: 2:04.00; PZLA: 2:03.00
1:59.29 NR Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Warszawa    1    Toruń             10.02  2:00.01-15
2:00.91               Jóźwik                                     1    Düsseldorf        01.02
2:01.12               Jóźwik                                     1    Birmingham        18.02
2:01.26               Jóźwik                                     1    Karlsruhe         04.02
2:03.47    Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          4    Toruń             10.02  2:17.01-14
2:03.51               Galant                                     1    Toruń             19.02
2:03.79    Anna       Sabat           091193 Resovia Rzeszów     2    Toruń             19.02  -0-
2:03.87    Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  3    Toruń             19.02  2:03.82-16
2:04.26               Mikiewicz-Łapińska                         5    Toruń             10.02
2:05.06               Galant                                     1    Spała             04.02
                      (10/4)
2:05.29    Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      2    Spała             04.02  2:03.29-14
2:05.90    Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         3    Spała             04.02  2:04.57-15
2:06.88    Monika     Hałasa          050492 Olimpia Zabrze      4    Spała             04.02  2:07.12-15
2:07.47    Oliwia     Pakuła          020897 Victoria Stalowa W. 4    Toruń             19.02  2:06.85-16
2:07.65    Adrianna   Czapla          040799 AZS-AWF Katowice    5    Toruń             19.02  -0-
2:09.75    Sandra     Michalak        010487 AZS-AWF Katowice    6    Spała             11.02  2:05.36-13
                      10
2:10.08    Emilia     Ankiewicz       221190 AZS-AWF Warszawa    1h2  Toruń             18.02  -0-

1000 m (2:45.0)
2:43.08    Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 6    Madrid            24.02  2:39.22-16
2:43.29    Danuta     Urbanik         241289 Victoria Stalowa W. 1r1  Spała             28.01  2:41.08-14
2:43.42    Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      2r1  Spała             28.01  2:40.54-16
2:43.94    Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         3r1  Spała             28.01  2:43.81-15

1500 m (4:18.0-4:30.0) EA: 4:16.00 - PZLA: 4:12.00
4:06.59    Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        4    Toruń             10.02  4:11.95-15
4:06.59               Ennaoui                                    3    Beograd           04.03
4:09.48    Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 5    Ostrava           14.02  4:07.10-11
4:11.73    Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      6    Toruń             10.02  4:09.01-14
4:11.91               Ennaoui                                    1h3  Beograd           03.03
4:12.49               Pliś                                       7    Toruń             10.02
4:15.02               Broniatowska                               4h1  Beograd           03.03
4:16.93    Danuta     Urbanik         241289 Victoria Stalowa W. 10   Toruń             10.02  4:09.41-16
4:18.01               Broniatowska                               1    Toruń             18.02
4:18.86    Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         12   Ostrava           14.02  4:16.45-15
4:21.15    Monika     Hałasa          050492 Olimpia Zabrze      3    Toruń             18.02  4:21.91-15

mile / mila (4:50.0)
4:37.42    Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   1    Birmingham, AL    11.03  4:51.79-15
4:49.29OT  Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      7r5  Seattle           11.02  -0-

2000 m (6:15.0)
6:05.83+   Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 1    Toruń             19.02  6:00.21+-16
6:10.36NJR Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Toruń             06.01  -0-
6:11.75    Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    1r1  Spała             28.01  -0-
6:14.92    Eliza      Megger          280999 Olimpia Grudziądz   2r1  Spała             28.01  6:15.21-16

3000 m (9:15.0-9:45.0) EA: 9:15.00; PZLA: 9:02.00
8:45.29    Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        7    Birmingham        18.02  8:49.07-16
8:51.50               Ennaoui                                    4    Karlsruhe         04.02
8:59.08               Ennaoui                                    1    Toruń             19.02
9:01.10    Renata     Pliś            050285 Maraton Świnoujście 7    Karlsruhe         04.02  8:50.75-16
9:01.23               Pliś                                       2    Toruń             19.02
9:02.19    Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      3    Toruń             19.02  9:06.69-14
9:15.16    Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         4    Toruń             19.02  9:21.37-15
9:17.90OT  Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   2r3  Seattle           11.02  9:31.18-15
9:32.03OT  Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      8r3  Seattle           28.01  9:56.71-15
9:39.35    Eliza      Megger          280999 Olimpia Grudziądz   5    Toruń             19.02  -0-
9:42.84    Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    6    Toruń             19.02  10:10.97-14

5000 m (17:30.0)

50 mH / 50 m ppł. (7.54)

60 mH / 60 m ppł. (8.45-8.65) EA: 8.24; PZLA: 8.12
8.00 WJR   Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1    Toruń             18.02  8.32-16
8.06       Karolina   Kołeczek        150193 Wisła Sandomierz    2    Toruń             18.02  8.05-15
8.11                  Kołeczek                                   2h1  Łódź              16.02
8.15                  Kołeczek                                   5    Łódź              16.02
8.17 EJR              Siciarz                                    4    Toruń             10.02
8.18                  Kołeczek                                   5    Toruń             10.02
8.20                  Siciarz                                    1h1  Toruń             18.02
8.20                  Kołeczek                                   1h2  Toruń             18.02
8.24                  Siciarz                                    1A   Toruń             12.02
8.27                  Kołeczek                                   2    Madrid            28.01
8.28                  Kołeczek                                   5h1  Beograd           03.03
8.29                  Kołeczek                                   2h2  Mondeville        04.02
8.29                  Kołeczek                                   4B   Mondeville        04.02
8.31 NJR              Siciarz                                    1-j  Spała             28.01
8.32=NJR              Siciarz                                    1h-j Spała             28.01
8.33                  Siciarz                                    1h1  Toruń             12.02
8.41       Urszula    Bhebhe          270292 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             18.02  8.17-14
8.44       Marlena    Morton          150295 Zawisza Bydgoszcz   4    Toruń             18.02  8.58-16
8.45                  Bhebhe                                     2h2  Toruń             18.02
                      (19/4)
8.55       Nina       Nycz            070893 AZS-AWF Warszawa    1r1  Toruń             22.01  8.24-16
8.56       Anna       Golczewska      261097 Sprint Warszawa     8    Toruń             10.02  8.88-16
8.61       Katarzyna  Siewruk         031295 AZS PO Opole        3h1  Toruń             18.02  8.46-16

400 mH / 400 m ppł. (62.00)
57.96 NR   Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     1    Val-de-Reuil      06.02  -0-
58.27      Emilia     Ankiewicz       221190 AZS-AWF Warszawa    2    Val-de-Reuil      06.02  -0-

HJ / Skok wzwyż (1.91-1.84-1.74) EA: 1.89; PZLA: 1.91
1.97       Kamila     Lićwinko        220386 Podlasie Białystok  1    Łódź              16.02  2.02-15
                      (1.84/1  1.88/1  1.91/1  1.97/3  2.01/xxx)
1.93                  Lićwinko                                   1    Toruń             19.02
                      (1.85/2  1.88/3  1.93/2  1.95/xxx)
1.86                  Lićwinko                                   9=Q  Beograd           03.03
1.85       Urszula    Gardzielewska   210788 AZS-AWF Wrocław     2=   Toruń             19.02  1.93-16
1.85       Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            2=   Toruń             19.02  1.80-16
1.84                  Gardzielewska                              5=   Stockholm         28.01
1.84                  Nowakowska                                 4    Łódź              16.02
1.82       Michalina  Kwaśniewska     221091 ZLKL Zielona Góra   2    Spała             04.02  1.88-16
1.82       Aneta      Rydz            300394 RLTL ZTE Radom      4    Toruń             19.02  1.82-11
1.80       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        1    Toruń             22.01  1.87-13
1.80       Paulina    Wal             180691 AZS PO Opole        1    Spała             11.02  1.79-16
1.80       Patrycja   Skoczylas       040299 UKS 12 Kalisz       7    Łódź              16.02  1.70-16
1.77       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   P    Toruń             12.02  1.60-16
1.75       Katarzyna  Mirek           270498 AZS-AWF Kraków      3    Toruń             12.02  1.65-14
                      10
1.74       Weronika   Grzelak         190397 Górnik Wałbrzych    P    Praha             29.01  1.75-16

PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) EA & PZLA: 4.70
4.30       Justyna    Śmietanka       240994 AZS-AWF Warszawa    1A   Spała             04.02  4.20-16
4.21       Kamila     Przybyła        030596 Zawisza Bydgoszcz   7    Potsdam           03.02  4.30-16
4.20                  Śmietanka                                  1    Toruń             22.01
4.20                  Przybyła                                   4    Toruń             10.02
4.20                  Śmietanka                                  5=   Toruń             10.02
4.20                  Przybyła                                   2    Toruń             18.02
4.00       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           1    Spała             21.01  4.15-16
4.00                  Kaszuba                                    1    Toruń             28.01
4.00       Julia      Ryczak          300199 Zawisza Bydgoszcz   1B   Spała             04.02  3.80-16
4.00                  Kaszuba                                    1    Gdynia            05.02
4.00                  Kaszuba                                    1    Toruń             12.02
4.00                  Śmietanka                                  3    Toruń             18.02
                      (12/4)
3.90       Wiktoria   Wojewódzka      221297 OSOT Szczecin       2    Spała             21.01  3.70-16
3.90       Paulina    Hnida           100195 AZS-AWF Wrocław     6=   Toruń             18.02  4.00-14

LJ / Skok w dal (6.50-6.30-5.95) EA & PZLA: 6.50
6.35       Anna    Jagaciak-Michalska 100290 AZS Poznań          1    Toruń             19.02  6.49-16
6.22       Weronika   Grzelak         190397 Górnik Wałbrzych    P    Praha             29.01  5.94-16
6.12       Ewa        Rosiak          131091 Stal Ostrów Wlkp.   2    Toruń             19.02  6.20-16
6.10       Dominika   Kwaszcz         201199 Bolesłavia          1-j  Jablonec          22.01  5.80-16
6.08       Anna       Kiljan          220590 Skra Warszawa       3    Toruń             19.02  6.17-16
6.07       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Łódź              14.01  5.38-16
6.01       Izabela    Włodarska       110295 AZS-AWF Wrocław     4    Toruń             19.02  6.03-16
5.99       Gaja       Wota            040998 AZS-AWF Kraków      5    Toruń             19.02  5.91-15
5.97       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        P    Praha             29.01  5.96-12

TJ / Trójskok (13.90-13.00-12.50) EA:13.75; PZLA: 13.90
14.15      Anna    Jagaciak-Michalska 100290 AZS Poznań          5Q   Beograd           03.03  14.08-16
                      (14.15    -      -  )
14.14                 Jagaciak-Michalska                         4    Beograd           04.03
                      (13.82  13.92    x    14.14  13.89  13.91)
13.97                 Jagaciak-Michalska                         1    Toruń             10.02
                      (13.95    x    13.66  13.64  13.97  13.65)
13.80                 Jagaciak-Michalska                         1    Toruń             18.02
13.68                 Jagaciak-Michalska                         6    Düsseldorf        01.02
13.59                 Jagaciak-Michalska                         1    Toruń             22.01
13.59                 Jagaciak-Michalska                         3    Chemnitz          28.01
13.07      Justyna    Ostrowska       160790 AZS-AWF Kraków      2    Toruń             18.02  13.18-15
12.73      Anna       Kiljan          220590 Skra Warszawa       3    Toruń             18.02  12.24-10
12.70      Gabriela   Zawadzka        110394 Tempo Kęty          4    Toruń             18.02  12.35-16
12.58      Wiktoria   Liberska        120298 BKS Bydgoszcz       2    Toruń             22.01  12.32-16
12.57      Weronika   Gaudyn          101292 Wawel Kraków        1    Akron             17.02  12.99-14
12.56      Kornelia   Suchecka        120198 Siódemka Ostrołęka  2    Toruń             12.02  11.58-15

SP / Pchnięcie kulą (17.00-15.75-14.00) EA: 16.30; PZLA: 17.00
18.00      Paulina    Guba            140591 Start Otwock        6    Beograd           03.03  18.63-16
                      (17.55  17.85  18.00    x      x      x  )
17.99                 Guba                                       1    Toruń             18.02
                      (17.99  17.42  17.52  17.36    x    17.77)
17.62                 Guba                                       8Q   Beograd           03.03
                      (  x    17.30  17.62)
17.47                 Guba                                       3    Karlsruhe         04.02
                      (17.12  17.47  17.34  17.44    x      x  )
17.35                 Guba                                       3    Düsseldorf        01.02
                      (16.92  17.35    x    17.11    x    17.22)
17.06      Agnieszka  Maluśkiewicz    180389 AZS Poznań          2    Toruń             18.02  17.03-15
                      (16.62    x    16.40  16.76  16.57  17.06)
16.86      Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  3    Toruń             18.02  16.76-16
16.74                 Kardasz                                    1    Spała             28.01
16.68                 Maluśkiewicz                               2    Spała             28.01
16.30                 Maluśkiewicz                               1    Spała             04.02
16.26                 Maluśkiewicz                               1    Spała             11.02
16.19      Maja       Ślepowrońska    021298 MKS Pułtusk         1    Toruń             12.02  14.95-16
16.18                 Ślepowrońska                               4    Toruń             18.02
16.15                 Maluśkiewicz                               17=Q Beograd           03.03
16.01                 Kardasz                                    2    Spała             04.02
                      (15/4)
15.69      Aldona     Żebrowska       110191 AZS-AWF Kraków      5    Toruń             18.02  16.51-15
15.13      Anna       Niedbała        100798 Wawel Kraków        3    Spała             28.01  15.08-16
15.09      Karolina   Urban           181098 SKLA Sopot          6    Toruń             18.02  15.68y-15
14.10      Nikola     Sułek           260698 MMKS Gdańsk         2    Toruń             28.01  14.41-16
U18 (3 kg)
16.21      Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        1    Spała             04.02
14.71      Natalia    Klocek          120601 Halszka Szamotuły   2    Aleksandrów       05.02
14.41      Angelika   Woźniak         210500 Błyskawica Domaniew.3    Toruń             12.02

WT / Rzut ciężarem (17.00)

Pen / Pięciobój (4000-3500) EA: invited
4188       Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        2    Praha             29.01  4083-12
                      (8.71-1.80-11.88-5.97-2:25.80)
4154       Weronika   Grzelak         190397 Górnik Wałbrzych    4    Praha             29.01  3913-16
                      (9.01-1.74-11.99-6.22-2:24.37)
4092       Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   2    Praha             28.01  3917y-16
                      (8.77-1.71-11.43-5.87-2:19.32)
4059                  Sułek                                      1    Toruń             13.02
                      (8.72-1.77-10.97/5.80-2:24.25)
4051                  Grzelak                                    1    Toruń             18.02
                      (8.69-1.68-12.26-5.98-2:27.55)
3966       Patrycja   Skórzewska      150696 AZS-AWF Wrocław     8    Praha             29.01  3825-16
                      (8.82-1.68-12.80-5.63-2:26.58)
3880       Marika     Marlicka        270794 AZS-AWF Warszawa    3    Toruń             18.02  3524-13
                      (8.85-1.68-11.57-5.72-2:28.53)
3845       Patrycja   Adamczyk        190599 Polonia Pasłęk      5    Praha             28.01  3960y-16
                      (9.05-1.68-11.02-5.64-2:23.43)
3822       Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          15   Praha             28.01  3889-15
                      (9.32-1.68-13.13-5.34-2:24.92)
3694       Barbara    Kostrzewska     270398 Basket Warszawa     2    Toruń             13.02  3183-16
                      (9.07-1.68- 8.64/5.76-2:25.47)
3688       Anna       Kazimierczak    200595 Warszawianka        5    Toruń             18.02  3657-16
                      (9.27-1.59-11.63-5.70-2:28.29)
3638       Urszula    Gardzielewska   210788 AZS-AWF Wrocław     6    Toruń             18.02  3897-16
                      (9.00-1.80- 9.14-5.37-2:36.45)
                      10

3000 mW / Chód 3000 m (13:00.0-14:00.0)
13:17.82   Katarzyna  Golba           211289 AZS-AWF Katowice    1    Toruń             18.02  12:58.76-16
13:48.96   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        2    Toruń             18.02  13:13.81-16
13:54.63   Joanna     Bemowska        270694 AZS UMCS Lublin     3    Toruń             18.02  13:41.32-15
13:59.51   Agata      Kowalska        220998 Rodło Kwidzyn       1    Toruń             28.01  14:34.13-15

4x200 m 
1:39.52    AZS-AWFiS Gdańsk                                      1    Toruń             19.02  NR 1:34.18-84
           (Klaudia Gołąbek, Agnieszka Karczmarczyk, Anna Dobek, Dominika Morek)
1:39.91    KS AZS-AWF Kraków                                     2    Toruń             19.02
           (Joanna Banach, Aleksandra Gaworska, Mariola Karaś, Klaudia Żurek)
1:41.19    OKS Skra Warszawa                                     3    Toruń             19.02
           (Aleksandra Lubicka, Anna Wojcieszek, Natalia Duchnowska, Magda Krzywicka)
1:42.97    AZS-AWF Warszawa                                      4    Toruń             19.02
           (Magdalena Broniewicz, Karolina Grzegorczyk, Justyna Paluch, Marika Marlicka)

4x400 m (3:40.0) EA: invited
3:29.94    Polska                                                1    Beograd           05.03  NR 3:28.95-06
           (Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Justyna Święty)