POLAND / POLSKA '2016

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 31.12.2016 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

60 m (6.85)
6.79     0.0 Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     1r1  Toruń             04.09  6.85i-15

100 m (10.40-10.65) - OG: 10.16; EC: 10.35
10.21   +1.8 Remigiusz  Olszewski       200992 AZS Poznań          1h2  Bydgoszcz         05.06  10.38-13
10.27   +1.5 Przemysław Słowikowski     201193 Flota Gdynia        7s1  Amsterdam         07.07  10.39/10.35w-15
10.27   -0.3 Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     1    Sopot             28.07  10.25/10.24w-13
10.30   -0.4            Zalewski                                   1    Bydgoszcz         24.06
10.34   +0.7            Olszewski                                  1    Szczecin          18.06
10.35   +1.1            Zalewski                                   1r2  Gdańsk            11.06
10.35   +0.8            Słowikowski                                4h2  Amsterdam         06.07
10.37   +0.9            Olszewski                                  1r2  Kutno             29.05
10.37   +1.2            Zalewski                                   2    Bydgoszcz         05.06
10.38   +0.5            Słowikowski                                1A   Łódź              21.05
10.39   +0.7 Eryk       Hampel          031297 Orkan Września      3h3  Bydgoszcz         19.07  10.68-15
10.39   +0.1            Zalewski                                   1r1  Toruń             04.09
10.40   +1.2            Słowikowski                                3    Bydgoszcz         05.06
                        (13/4)
10.41   +1.8 Grzegorz   Zimniewicz      131091 Achilles Leszno     2=h2 Bydgoszcz         05.06  10.31-13
10.41   +1.8 Krzysztof  Grześkowiak     030493 AZS Poznań          2=h2 Bydgoszcz         05.06  10.52-15/10.51w-14
10.43   +1.8 Kamil      Masztak         160784 Grunwald Poznań     4h2  Bydgoszcz         05.06  10.38-08/10.21w-07
10.43   -0.1 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1A   Kraków            12.06  10.44-15
10.47   -0.4 Dariusz    Kuć             240486 Zawisza Bydgoszcz   5    Bydgoszcz         24.06  10.15-11
10.50NYR+0.2 Dominik    Smosarski       120999 Gwardia Szczytno    1    Warszawa          19.06  10.86-15
                        10
10.51   +0.7 Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          3    Szczecin          18.06  10.47-12/10.40w-13
10.53   +1.1 Jakub      Adamski         111187 AZS Poznań          2h4  Łódź              21.05  10.45-12/10.42w-14
10.53   +1.8 Adam       Pawłowski       220392 Olimpia Poznań      4h1  Bydgoszcz         05.06  10.36/10.29w-15
10.57   -0.4 Kamil      Kryński         120587 Podlasie Białystok  7    Bydgoszcz         24.06  10.33-12
10.59   +0.4 Hubert     Kalandyk        200594 Agros Zamość        2r1  Rzeszów           22.05  10.61/10.55w-14
10.61   +0.9 Mateusz    Jędrusik        150591 AZS-AWF Kraków      1h5  Kraków            12.06  10.51-12
10.63   +1.3 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    1h2  Jelenia Góra      30.07  10.82-15
10.65   +1.8 Robert     Kubaczyk        040886 Śląsk Wrocław       5h2  Bydgoszcz         05.06  10.35-09/10.15w-08
10.65    0.0 Dawid      Olszowy         300793 Resovia Rzeszów     1h6  Kraków            12.06  10.65-15
wind / z wiatrem
10.28   +2.1 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1    Jelenia Góra      30.07  10.44-15
10.33   +2.5            Słowikowski                                1h2  Łódź              21.05
10.35   +3.1 Dariusz    Kuć             240486 Zawisza Bydgoszcz   1h1  Łódź              21.05  10.15-11
10.42   +3.5 Hubert     Kalandyk        200594 Agros Zamość        1r1  Rzeszów           15.05  10.61/10.55w-14
10.51   +2.1 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    3    Jelenia Góra      30.07  10.82-15
10.55   +3.0 Piotr      Mitka           220894 AZS-AWF Kraków      2h4  Kraków            12.06  10.98-15
10.62   +3.1 Karol      Musiej          130892 AZS-AWF Biała Podl. 2h1  Łódź              21.05  10.86-12

150 m (16.00)
15.92   -3.4 Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     1r1  Sosnowiec         01.05  15.26-14

200 m (21.00-21.50) - OG: 20.50; EC: 20.80
20.26   -0.3 Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     1    Sopot             28.07  20.41-13
20.54   +0.4            Zalewski                                   5h8  Rio de Janeiro    16.08
20.61   +0.2            Zalewski                                   1    Bydgoszcz         26.06
20.63   -1.1            Zalewski                                   1h1  Bydgoszcz         25.06
20.69   -1.1            Zalewski                                   2h1  Amsterdam         07.07
20.69   -0.1            Zalewski                                   4s2  Amsterdam         08.07
20.70   -1.1            Zalewski                                   1    Riga              31.05
20.81   +0.1            Zalewski                                   1r1  Toruń             04.09
20.84   +1.0            Zalewski                                   1    Warszawa          21.05
20.96   +1.2 Hubert     Kalandyk        200594 Agros Zamość        1r1  Jelenia Góra      31.07  21.41-14
20.98   -2.3            Zalewski                                   5A   Luzern            14.06
                        (11/2)
21.01   +1.9 Kamil      Masztak         160784 Grunwald Poznań     1r1  Kraków            12.06  20.82-15
21.06NYR-1.0 Dominik    Smosarski       120999 Gwardia Szczytno    1r1  Kutno             29.05  21.72-15
21.07   -0.3 Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     3    Sopot             28.07  21.18-14
21.10   -1.0 Bartosz    Lewandowski     280893 AZS Poznań          2r1  Kutno             29.05  21.39/21.08w-15
21.12   +1.2 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        2r1  Jelenia Góra      31.07  21.20-15/21.12w-14
21.17   -0.3 Przemysław Słowikowski     201193 Flota Gdynia        4    Sopot             28.07  20.78-15
21.21   -0.3 Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          5    Sopot             28.07  20.76-15
21.25   +1.0 Kamil      Kryński         120587 Podlasie Białystok  3    Warszawa          21.05  20.56-12
                        10
21.26   +0.2 Jakub      Adamski         111187 AZS Poznań          3    Bydgoszcz         26.06  20.92-12
21.29   +0.1 Patryk     Nurkowski       150896 Jantar Ustka        1r3  Jelenia Góra      31.07  21.93-15
21.30   +0.1 Wiktor     Suwara          240796 AZS Łódź            1r5  Jelenia Góra      31.07  22.28-15
21.31   +0.2 Adam       Pawłowski       220392 Olimpia Poznań      6    Bydgoszcz         26.06  20.90-15
21.35   -1.0 Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     3r1  Kutno             21.05  21.05-07
21.36   -0.4 Marcin     Talacha         220596 Pogoń Siedlce       2r1  Siedlce           04.06  22.03i-14
21.41   -1.0 Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       1r1  Wrocław           17.06  21.19-15/21.15w-09
21.42   +0.8 Damian     Hałgas          150393 Piast Gliwice       1r6  Sosnowiec         21.05  21.98-15
21.42   +1.2 Marcin     Jabłoński       290994 Podlasie Białystok  3r1  Jelenia Góra      31.07  21.97-13
21.47   -0.8 Adrian     Wojciechowski   120198 Zawisza Bydgoszcz   1r1  Bydgoszcz         05.06  22.18-15
                        20
wind / z wiatrem
20.31   +2.9            Zalewski                                   1r2  Gdańsk            11.06
20.98   +2.9 Adam       Pawłowski       220392 Olimpia Poznań      2r2  Gdańsk            11.06  20.90-15
20.99   +2.9 Przemysław Słowikowski     201193 Flota Gdynia        3r2  Gdańsk            11.06  20.78-15
21.03   +2.3 Remigiusz  Olszewski       200992 AZS Poznań          1r3  Kutno             29.05  20.89-15
21.27   +3.8 Eryk       Hampel          031297 Orkan Września      1r3j Zamość            05.06  21.89-14

300 m (34.00)
32.74        Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     2r2  Pliezhausen       08.05  32.31-14
33.12        Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     1r1  Sosnowiec         01.05  31.93-14
33.15        Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     1r1  Częstochowa       07.05  33.57-12
33.67        Rafał      Smoleń          260294 AZS Poznań          1r1  Poznań            30.04  33.74-15
33.72        Grzegorz   Mazurkiewicz    100396 AZS-AWF Wrocław     1r1  Zgorzelec         30.04  34.67-14
33.80        Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       1    Oleśnica          11.06  32.91-15
33.82        Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          1r9  Poznań            30.04  34.83-10
33.94        Patryk     Nurkowski       150896 Jantar Ustka        1r4  Chojnice          20.08  34.34-14
33.96        Natan      Fiedeń          020698 LKS Pszczyna        2r1  Częstochowa       07.05  34.43i-15
33.96        Marcin     Marciniszyn     070982 Śląsk Wrocław       2    Oleśnica          11.06  33.20-09
                        10
33.97        Kacper     Ambroży         210296 AZS-AWF Wrocław     2r1  Zgorzelec         30.04  35.42-14
33.97        Eryk       Hampel          031297 Orkan Września      2r9  Poznań            30.04  34.30-15

400 m (46.60-48.00) - OG: 45.40; EC: 46.40
45.14        Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     3s2  Amsterdam         07.07  45.66-14
45.28                   Omelko                                     7s3  Rio de Janeiro    13.08
45.49                   Omelko                                     1    Warszawa          28.05
45.54                   Omelko                                     4h7  Rio de Janeiro    12.08
45.57                   Omelko                                     1A   Bydgoszcz         25.06
45.67                   Omelko                                     6    Amsterdam         08.07
45.68                   Omelko                                     1h1  Bydgoszcz         24.06
45.84        Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     1r1g Jelenia Góra      30.07  46.05-14
45.86        Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       4s1  Amsterdam         07.07  45.65-14
45.96        Michał     Pietrzak        030489 AZS-AWF Katowice    1h2  Bydgoszcz         24.06  46.21-12
46.01                   Krawczuk                                   2A   Bydgoszcz         25.06
46.08        Jakub      Krzewina        101089 Śląsk Wrocław       3A   Bydgoszcz         25.06  45.11-14
46.12                   Omelko                                     1r1  Hérouville        16.06
46.12        Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     4A   Bydgoszcz         25.06  45.24-10
46.14                   Kozłowski                                  2h2  Bydgoszcz         24.06
46.14        Przemysław Waściński       290395 Kadet Rawicz        1r1  Jelenia Góra      30.07  47.25-14
46.17        Kamil      Budziejewski    140988 AZS Łódź            3h2  Bydgoszcz         24.06  46.01-12
46.18                   Omelko                                     4    Praha             06.06
46.22                   Pietrzak                                   1r1  Kraków            12.06
46.26                   Omelko                                     2A   Rehlingen         16.05
46.26                   Omelko                                     1r1  Warszawa          21.05
46.26                   Krawczuk                                   1r1  Łódź              12.06
46.26                   Krzewina                                   2r1g Jelenia Góra      30.07
46.30                   Pietrzak                                   3r1g Jelenia Góra      30.07
46.36                   Krawczuk                                   4r1g Jelenia Góra      30.07
46.37        Wiktor     Suwara          240796 AZS Łódź            2r1  Jelenia Góra      30.07  46.84-15
46.38                   Pietrzak                                   5A   Bydgoszcz         25.06
46.50                   Krzewina                                   3r2  Bydgoszcz         05.06
46.50                   Krzewina                                   7s3  Amsterdam         07.07
46.55                   Krzewina                                   2    Warszawa          28.05
46.57                   Krawczuk                                   4r2  Bydgoszcz         05.06
46.57                   Zalewski                                   2r2  Velenje           31.08
                        (32/9)
46.89        Dawid      Kapała          150397 ZLKL Zielona Góra   1    Zielona Góra      19.04  48.36-14
                        10
47.04        Bartłomiej Chojnowski      240993 Śląsk Wrocław       4h2  Bydgoszcz         24.06  47.23-15
47.10        Dariusz    Kowaluk         160496 Żak Biała Podlaska  1r1  Biała Podlaska    18.06  47.10-15
47.14        Tymoteusz  Zimny           140398 Baszta Szamotuły    1h2  Suwałki           01.07  47.53-15
47.14        Łukasz     Ozdarski        150194 AZS-AWF Warszawa    3r1  Jelenia Góra      30.07  47.32-15
47.18        Tomasz     Sieradzan       200493 AZS-AWF Wrocław     2r1  Kraków            12.06  48.95-14
47.20        Rafał      Smoleń          260294 AZS Poznań          1r1  Łódź              03.06  46.80-12
47.21        Bartosz    Lewandowski     280893 AZS Poznań          2r1  Łódź              03.06  -0-
47.22        Andrzej    Jaros           190790 Agros Zamość        5h2  Bydgoszcz         24.06  46.44-14
47.24        Jakub      Smoliński       210792 RLTL ZTE Radom      3r1  Warszawa          21.05  47.17i-15
47.39        Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            4r1  Łódź              03.06  46.82-15
                        20
47.40        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            3A   Suwałki           02.07  49.77-15
47.46        Ziemowit   Dutkiewicz      300592 AZS Poznań          1    Toledo            06.05  48.19i-15
47.46        Cezary     Mirosław        080597 Agros Zamość        4A   Suwałki           02.07  49.76-15
47.47        Marcin     Marciniszyn     070982 Śląsk Wrocław       6h2  Bydgoszcz         24.06  45.27-11
47.48        Patryk     Adamczyk        050194 Młodzik Warszawa    1r1  Siedlce           04.06  48.51-13
47.63        Kacper     Chłond          270594 AZS-AWF Wrocław     1r2  Jelenia Góra      30.07  48.33-15
47.70        Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          4r1  Łódź              03.06  47.49-14
47.74        Łukasz     Smolnicki       270195 SKLA Sopot          5r1  Łódź              03.06  47.66-15
47.85        Piotr      Kuśnierz        050294 Śląsk Wrocław       4r1  Łódź              12.06  47.35-12
47.96        Kamil      Mroczek         260497 AZS Łódź            5A   Suwałki           02.07  48.34-15
                        30
47.97        Bartłomiej Czajkowski      241093 RLTL ZTE Radom      2r1  Siedlce           04.06  48.52-14
47.99        Paweł      Gwiazdoń        030991 AZS-AWF Katowice    5r1  Łódź              21.05  47.41-13

500 m (1:03.0)
1:00.56 NR   Jakub      Krzewina        101089 Śląsk Wrocław       1    Wrocław           21.05  1:00.68i-15
1:01.19      Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       2    Wrocław           21.05  -0-
1:02.35      Piot       Kuśnierz        050294 Śląsk Wrocław       3    Wrocław           21.05  -0-

600 m (1:18.0)
1:16.06A     Patryk     Dobek           130294 SKLA Sopot          2    Potchefstroom     09.02  1:15.78-14
1:16.45      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   6    Birmingham        05.06  1:15.17-14

800 m (1:48.0-1:51.5) - OG: 1:46.00; EC: 1:47.00
1:43.73      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   7    Paris Saint-Denis 27.08  1:43.72-15
1:43.76      Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            8    Paris Saint-Denis 27.08  1:43.30-11
1:44.20                 Lewandowski                                6    Rio de Janeiro    15.08
1:44.36                 Kszczot                                    1A   Bruxelles         09.09
1:44.49                 Kszczot                                    2    Monaco            15.07
1:44.56                 Lewandowski                                3s1  Rio de Janeiro    13.08
1:44.59                 Lewandowski                                3    Monaco            15.07
1:44.70                 Kszczot                                    3s3  Rio de Janeiro    13.08
1:44.91                 Lewandowski                                2    Tomblaine         14.06
1:44.99                 Kszczot                                    4    Eugene            28.05
1:45.01                 Kszczot                                    3    Berlin            03.09
1:45.18                 Kszczot                                    1    Amsterdam         10.07
1:45.18                 Lewandowski                                4    Berlin            03.09
1:45.41                 Kszczot                                    3A   Stockholm         16.06
1:45.54                 Lewandowski                                2    Amsterdam         10.07
1:45.68                 Lewandowski                                1    Szczecin          18.06
1:45.76                 Lewandowski                                4    Rabat             22.05
1:45.77                 Kszczot                                    1    Bellinzona        06.06
1:45.83                 Kszczot                                    1h2  Rio de Janeiro    12.08
1:46.32                 Kszczot                                    1h1  Amsterdam         08.07
1:46.35                 Lewandowski                                2h6  Rio de Janeiro    12.08
1:46.37                 Kszczot                                    5    Szczecin          18.06
1:46.85      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     4B   Bruxelles         09.09  1:48.36-15
1:47.16                 Lewandowski                                1h2  Amsterdam         08.07
1:47.47                 Rozmys                                     1r1  Cles              25.08
1:47.62      Mateusz    Borkowski       020497 niestowarzyszony    7    Szczecin          18.06  1:47.73-15
1:47.62      Karol      Konieczny       050593 Zawisza Bydgoszcz   2    Lapinlahti        19.06  1:47.03-15
1:47.88      Szymon     Krawczyk        291288 Śląsk Wrocław       8    Szczecin          18.06  1:47.06-11
1:48.04                 Konieczny                                  6B   Oordegem          28.05
1:48.04                 Konieczny                                  5A   Leiden            11.06
                        (30/6)
1:48.54      Kamil      Gurdak          171090 Stal Nowa Dęba      1A   Belfast           07.05  1:47.34-15
1:48.94      Jakub      Bałdyka         130496 AZS-AWF Warszawa    11   Szczecin          18.06  1:50.86-15
1:48.96      Artur      Ostrowski       100788 AZS Poznań          5    Riga              31.05  1:44.82-11
1:49.84      Michał     Idziak          270892 Juvenia Puszczykowo 7    Baton Rouge       23.04  1:49.64-14
                        10
1:50.06      Grzegorz   Kunc            030797 AZS-AWF Kraków      4r2  Bydgoszcz         05.06  1:51.80-15
1:50.14      Damian     Rudnik          290495 Chojniczanka        5r2  Bydgoszcz         05.06  1:51.55-13
1:50.23      Adrian     Wyrzykiewicz    061195 Gwda Piła           1r1  Wrocław           17.06  1:49.79-15
1:50.57      Marcin     Kuliga          160197 MOSiR Krosno        2r1  Wrocław           17.06  1:52.98-14
1:50.67      Patryk     Sieradzki       061098 Zawisza Bydgoszcz   6r2  Bydgoszcz         05.06  1:52.18-15
1:50.68      Marek      Szymański       271091 MKLA Łęczyca        1r1  Łódź              22.05  1:51.04-15
1:50.98      Szymon     Dobaj           190995 Wawel Kraków        3r1  Wrocław           17.06  1:51.98-14
1:51.01      Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      1r1  Stalowa Wola      28.05  1:53.58-15
1:51.16      Roman      Kwiatkowski     190595 Start Otwock        7r2  Bydgoszcz         05.06  1:50.52-14
1:51.20      Piotr      Drobnik         270693 LLKS Osowa Sień     4r1  Wrocław           17.06  1:50.94-15
                        20
1:51.39      Michał     Knapik          230993 RKS Łódź            2r1  Łódź              22.05  1:50.11-15
1:51.46      Sebastian  Smoliński       010791 AZS UMCS Lublin     4r1  Łódź              22.05  1:47.87-12
1:51.57      Michał     Kitliński       140598 AZS UMCS Lublin     1r1  Częstochowa       17.09  1:53.98-15

1000 m (2:22.0-2:25.0)
2:14.30 NR   Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   5    Lausanne          25.08  2:15.76-11
2:18.56      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     1    Goleniów          27.08  2:30.01-12
2:22.87      Roman      Kwiatkowski     190595 Start Otwock        1r3  Chojnice          26.07  2:24.95i-15
2:23.33      Damian     Rudnik          290495 Chojniczanka        2r3  Chojnice          26.07  2:25.45-13
2:24.06      Mateusz    Wyszomirski     090193 Start Otwock        2    Białogard         21.05  2:24.87i-15
2:24.26      Adam       Czerwiński      021088 Wawel Kraków        1r1  Kraków            07.05  2:22.53-10

1500 m (3:42.0-3:50.0) - OG: 3:36.20; EC: 3:39.00
3:37.69      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   3    Zagreb            06.09  3:37.37i-14
3:38.35      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     6    Padova            17.07  3:50.16-15
3:39.45                 Lewandowski                                1    Bydgoszcz         24.06
3:40.53                 Lewandowski                                7    Montreuil         07.06
3:41.53      Grzegorz   Kalinowski      220990 MKL Toruń           5    Bruxelles         19.06  3:38.23-15
3:41.55      Artur      Ostrowski       100788 AZS Poznań          12   Ostrava           20.05  3:34.45-11
3:41.67                 Kalinowski                                 2    Bydgoszcz         24.06
3:42.09      Mateusz    Wyszomirski     090193 Start Otwock        8    Šamorín           04.06  3:45.35-15
3:43.09      Szymon     Krawczyk        291288 Śląsk Wrocław       1r2  Gdańsk            11.06  3:38.09-11
3:43.53      Damian     Rudnik          290495 Chojniczanka        2r2  Gdańsk            11.06  3:46.09-15
3:44.10      Sebastian  Smoliński       010791 AZS UMCS Lublin     3r2  Gdańsk            11.06  3:41.61-15
3:46.55      Mateusz    Demczyszak      180186 Śląsk Wrocław       13   Ostrava           20.05  3:36.15-12
3:46.86      Roman      Kwiatkowski     190595 Start Otwock        4r2  Gdańsk            11.06  3:44.59-15
                        10
3:47.21      Mateusz    Dębski          230198 RLTL ZTE Radom      5r2  Gdańsk            11.06  3:48.79-15
3:47.81      Grzegorz   Kunc            030797 AZS-AWF Kraków      7r2  Gdańsk            11.06  3:55.08-15
3:48.49      Krzysztof  Żebrowski       090790 Feniks Siedlce      14   Dessau            27.05  3:35.07-13
3:49.48      Adam       Czerwiński      021088 Wawel Kraków        1    Warszawa          28.05  3:39.89-13

mile / mila (4:10.0)
4:06.10      Szymon     Krawczyk        291288 Śląsk Wrocław       8    Cork              28.06  -0-

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)
7:58.38      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     6    Dessau            27.05  7:58.58-15
8:00.86      Mateusz    Wyszomirski     090193 Start Otwock        7    Dessau            27.05  8:12.44i-15
8:01.31      Mateusz    Demczyszak      180186 Śląsk Wrocław       8    Dessau            27.05  7:48.30-12
8:20.04      Sebastian  Smoliński       010791 AZS UMCS Lublin     1r1  Łódź              04.06  -0-

5000 m (13:50.0-14:20.0) - OG: 13:25.00; EC: 13:40.00
14:11.73     Damian     Kabat           201089 Pomorze Stargard    9A   Watford           28.05  14:13.48-09
14:16.49     Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     1    Bydgoszcz         26.06  13:45.94-15

10000 m (29:00.0-30:00.0) - OG: 28:00.00; EC: 28:40.00
29:16.56     Tomasz     Grycko          160992 Bliza Władysławowo  1    Białogard         21.05  30:33.56-13
29:29.54     Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        2    Białogard         21.05  29:39.23-15
29:40.41     Dawid      Malina          181191 ROW Rybnik          3    Białogard         21.05  30:28.55-15
29:42.60     Łukasz     Oślizło         140589 AZS-AWF Katowice    4    Białogard         21.05  28:57.12-12
29:58.63     Damian     Roszko          111191 Podlasie Białystok  5    Białogard         21.05  29:25.35-15

HMar / Półmaraton (63.30-65:00) - EC: 63:45
62:54        Marcin     Chabowski       280686 Flota Gdynia        4    Amsterdam         10.07  62:26-11
63:03        Szymon     Kulka           220693 ULKS Lipinki        2    Kraków            16.10  65:35-15
63:09                   Chabowski                                  3    Wrocław           18.06
64:07        Artur      Kozłowski       190185 MULKS-MOS Sieradz   5    Wiązowna          28.02  63:36-09
64:08+       Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań     7    Warszawa          24.04  62:35-11
64:17        Emil       Dobrowolski     021186 Prefbet Śniadowo    1    New Orleans       28.02  64:41-15
64:35+       Yared      Shegumo         110183 AZS-AWF Warszawa    7    Warszawa          25.09  63:42-13

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - OG: 2:11:30
2:10:53      Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań     6    Fukuoka           04.12  2:07:39-12
2:11:54      Artur      Kozłowski       190185 MULKS-MOS Sieradz   1    Warszawa          24.04  2:10:58-12
2:12:40                 Szost                                      2    Warszawa          24.04
2:14:40      Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       2    Torino            02.10  2:11:34-12
2:14:43      Mariusz    Giżyński        260681 Grunwald Poznań     11   Rotterdam         10.04  2:11:20-12
2:15:05      Yared      Shegumo         110183 AZS-AWF Warszawa    6    Warszawa          25.09  2:10:34-13
2:17:42      Błażej     Brzeziński      300787 Śląsk Wrocław       6    Warszawa          24.04  2:12:17-13
2:18:32      Emil       Dobrowolski     021186 Prefbet Śniadowo    7    Warszawa          24.04  2:13:50-15
2:18:45      Damian     Pieterczyk      040284 Dystans Wydminy     8    Warszawa          24.04  2:26:53-15
2:20:10      Przemysław Dąbrowski       250289 Prefbet Śniadowo    10   Warszawa          24.04  -0-
2:20:36      Paweł      Ochal           170781 Prefbet Śniadowo    4    Wrocław           11.09  2:12:20-07
                        10
2:22:44      Jakub      Nowak           181189 Prefbet Śniadowo    8    Kraków            15.05  2:14:09-15
2:24:00      Patryk     Gierjatowicz    290889 Grupa Trójmiasto    43   London            24.04  2:24:17dh-14
2:24:37      Piotr      Mielewczyk      080890 Warszawianka        17   Wien              10.04  2:27:03-14

100 km (8:00:00)
6:37:23      Tomasz     Walerowicz      160181 LKS Olymp Błonie    4    Los Alcázares     27.11  6:53:57-15
7:27:46      Jacek      Będkowski       270880 Zawisza St.Kuźnia   41   Los Alcázares     27.11  8:48:26-15

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)
5:47.25      Łukasz     Oślizło         140589 AZS-AWF Katowice    1    Częstochowa       05.06  5:38.89-11
5:49.74      Hubert     Pokrop          021185 Grunwald Poznań     1    Wrocław           05.06  5:39.04-04

3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - OG: 8:30.00; EC: 8:30.00
8:19.91      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     7    Roma              02.06  8:16.20-14
8:29.00                 Zalewski                                   7    Birmingham        05.06
8:31.50                 Zalewski                                   2h1  Amsterdam         06.07
8:34.52                 Zalewski                                   10h3 Rio de Janeiro    15.08
8:40.80      Mateusz    Demczyszak      180186 Śląsk Wrocław       4    Bydgoszcz         05.06  8:22.38-14
8:58.36      Hubert     Pokrop          021185 Grunwald Poznań     2    Bydgoszcz         24.06  8:24.04-10
8:58.90      Tomasz     Szymkowiak      050783 MKL Toruń           6    Bydgoszcz         05.06  8:18.23-10
8:59.75      Łukasz     Oślizło         140589 AZS-AWF Katowice    4    Bydgoszcz         24.06  8:27.61-12
8:59.99      Dawid      Konieczek       050693 Nadodrze Powodowo   9B   Norwalk           15.04  8:56.45-15

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.60) - OG: 13.47; EC: 13.75
13.32   -1.8 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  3s2  Amsterdam         09.07  13.68-14
13.35   +0.9            Czykier                                    1    Bydgoszcz         26.06
13.40    0.0            Czykier                                    4    Amsterdam         09.07
13.42   -0.6            Czykier                                    1h1  Bydgoszcz         26.06
13.50   +0.5            Czykier                                    3s1  Rio de Janeiro    16.08
13.53   +1.6            Czykier                                    1h2  Kobenhavn         18.06
13.60   +0.9            Czykier                                    1    Huizingen         06.08
13.62   +0.7            Czykier                                    3r2  Bydgoszcz         05.06
13.62   -1.0            Czykier                                    1h1  Łódź              12.06
13.63   -0.2            Czykier                                    5h5  Rio de Janeiro    15.08
13.64   +0.1            Czykier                                    1    Łódź              21.05
13.64   -2.0            Czykier                                    1    Łódź              12.06
13.64    0.0            Czykier                                    6    Monaco            15.07
13.65   +0.9            Czykier                                    1h1  Łódź              21.05
13.65   +1.0            Czykier                                    1A   Bruxelles         19.06
13.70   +0.1            Czykier                                    3    Warszawa          28.08
13.74   -2.2            Czykier                                    1    Warszawa          28.05
13.77   +0.9 Dominik    Bochenek        140587 Zawisza Bydgoszcz   2    Bydgoszcz         26.06  13.44-11
13.78   -1.1            Czykier                                    1    Częstochowa       03.09
13.83   +0.9 Artur      Noga            020588 SKLA Sopot          3    Bydgoszcz         26.06  13.26-13/13.20w-10
13.83   +1.4            Czykier                                    7    Zagreb            06.09
13.87   -0.5            Bochenek                                   5h2  Amsterdam         08.07
13.90    0.0            Bochenek                                   1    Szczecin          18.06
13.95   +0.7            Bochenek                                   5r2  Bydgoszcz         06.06
13.97   -0.3 Jakub      Juniewicz       280593 Pomerania Szczecin  1    Białogard         11.06  14.13-15
13.98   +0.9            Bochenek                                   1h2  Bydgoszcz         26.06
13.98   +0.9            Juniewicz                                  4    Bydgoszcz         26.06
14.00   -0.2            Juniewicz                                  1    Poznań            04.06
14.00   +0.9            Juniewicz                                  2h2  Bydgoszcz         26.06
                        (29/4)
14.01   +0.1 Marcin     Grudka          260795 Flota Gdynia        1    Jelenia Góra      30.07  14.36-15
14.03    0.0 Patryk     Bachar          161192 Śląsk Wrocław       2    Szczecin          18.06  13.97-15
14.06   +0.1 Kacper     Schubert        100795 Zawisza Bydgoszcz   2    Jelenia Góra      30.07  14.19-15
14.11   +0.9 Mikołaj    Justyński       190792 AZS Łódź            5    Bydgoszcz         26.06  13.82-14
14.21   +0.9 Dominik    Staśkiewicz     050493 Pomerania Szczecin  7    Bydgoszcz         26.06  14.21-15
14.27   +0.1 Tomasz     Kołodziejski    150394 MKL 12 Jelenia Góra 3    Jelenia Góra      30.07  13.76j-13
                        10
14.34   +0.1 Michał     Włodarczyk      200294 Płomień Sosnowiec   3    Łódź              21.05  14.45-15
14.34   +0.4 Michał     Kula            180391 AZS PO Opole        1h-  Warszawa          19.06  14.20/14.17w-13
14.43   +0.1 Kamil      Frączek         100194 Zawisza Bydgoszcz   5    Jelenia Góra      30.07  14.39-15
14.44   +1.6 Filip      Drozdowski      280493 MKL Toruń           2    Houston           16.04  14.13-15/14.04w-14
14.44   +0.1 Jakub      Chmielnicki     100194 AZS-AWF Warszawa    4    Łódź              21.05  14.45-15
14.47   -0.6 Marcin     Mencfel         040596 AZS-AWF Kraków      6h1  Bydgoszcz         26.06  14.95-14
14.55   +1.5 Adam       Karczewski      231094 Zawisza Bydgoszcz   2h2  Jelenia Góra      30.07  14.67-15
14.59   +1.0 Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        M    Warszawa          21.05  14.49-15
wind / z wiatrem
13.31   +4.2 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  1    Kobenhavn         18.06  13.68-14
13.91   +3.0 Kacper     Schubert        100795 Zawisza Bydgoszcz   1r1  Bydgoszcz         05.06  14.19-15
14.11   +3.0 Kamil      Frączek         100194 Zawisza Bydgoszcz   3r1  Bydgoszcz         05.06  14.39-15
U20 (99 cm) - 14.30
13.45   +0.2 Dawid      Żebrowski       080197 Victoria Racibórz   5    Bydgoszcz         21.07
13.66   +1.5 Bartosz    Siudek          290498 MKS-MOS Wrocław     2A   Suwałki           03.07
13.84   +1.5 Marek      Wolski          230197 AZS-AWFiS Gdańsk    3A   Suwałki           03.07
13.89   +0.8 Wiktor     Santkiewicz     160798 Pomerania Szczecinek1r2  Zamość            04.06
14.12   +1.7 Patryk     Baran           220498 Sambor Tczew        D    Warszawa          05.06
wind / z wiatrem
13.87   +2.9 Wiktor     Santkiewicz     160798 Pomerania Szczecinek2h2  Suwałki           03.07
U18 (91.4 cm) - 14.30
13.83   +1.4 Michał     Sierocki        120999 AZS UMCS Lublin     1    Biała Podlaska    18.06
14.00   +1.2 Michał     Wilk            030399 Basket Warszawa     1A   Wrocław           06.08
14.11   +1.2 Grzegorz   Mirecki         310100 Orkan Września      3A   Wrocław           06.08

300 mH / 300 m ppł. (38.00)

400 mH / 400 m ppł. (51.15-53.00) - OG: 49.40; EC: 50.50
49.01        Patryk     Dobek           130294 SKLA Sopot          2    Shanghai          14.05  48.40-15
49.51                   Dobek                                      3    Ostrava           20.05
49.72        Patryk     Adamczyk        050194 RLTL ZTE Radom      1r1  Jelenia Góra      31.07  50.89-13
49.88        Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          1r2  Kraków            12.06  50.47-14
49.88                   Dobek                                      6A   Turku             29.06
49.89                   Dobek                                      3    Stockholm         16.06
49.95                   Dobek                                      2r1  Jelenia Góra      31.07
49.99                   Dobek                                      3r1  Bellinzona        06.06
50.06                   Dobek                                      1    Bydgoszcz         25.06
50.07A                  Dobek                                      1    Potchefstroom     23.02
50.11        Jakub      Smoliński       210792 RLTL ZTE Radom      2r2  Kraków            12.06  50.62-14
50.12                   Adamczyk                                   7s1  Amsterdam         07.07
50.27                   Dobek                                      7    Oslo              09.06
50.33                   Bryliński                                  3    Bydgoszcz         25.06
50.42                   Bryliński                                  6s3  Amsterdam         07.07
50.43                   Bryliński                                  1r1  Kutno             29.05
50.47                   Adamczyk                                   4    Kobenhavn         18.06
50.56                   Adamczyk                                   2h2  Bydgoszcz         24.06
50.66                   Dobek                                      7h6  Rio de Janiero    15.08
50.72                   Bryliński                                  1    Warszawa          28.05
50.74                   Bryliński                                  3h1  Amsterdam         06.07
50.75                   Adamczyk                                   4    Bydgoszcz         25.06
50.76                   Adamczyk                                   1r1  Radom             11.06
50.84                   Adamczyk                                   2    Maribor           15.07
50.86                   Smoliński                                  1    Warszawa          28.05
50.91                   Dobek                                      1h1  Bydgoszcz         24.06
50.95                   Smoliński                                  2r1  Radom             11.06
51.00                   Adamczyk                                   1h3  Amsterdam         06.07
51.08        Paweł      Gwiazdoń        030991 AZS-AWF Katowice    2h1  Bydgoszcz         24.06  51.32-15
51.14        Piotr      Szewczyk        170894 RLTL ZTE Radom      3    Maribor           15.07  51.71-15
                        (30/6)
51.34        Ziemowit   Dutkiewicz      300592 AZS Poznań          1    Toledo            14.05  51.80-15
51.60        Marcin     Strzelczyk      250188 AZS-AWF Warszawa    3h1  Bydgoszcz         24.06  56.61-08
51.63        Bartosz    Dudek           250292 Juvenia Białystok   3h2  Bydgoszcz         24.06  51.75-15
51.99        Bartłomiej Czajkowski      241093 RLTL ZTE Radom      3r1  Radom             11.06  51.53-15
                        10
52.08        Mateusz    Kozłowski       130593 AZS-AWF Wrocław     3h3  Bydgoszcz         24.06  52.29-14
52.10        Marcin     Jabłoński       290994 Podlasie Białystok  2    Warszawa          28.05  51.12-15
52.53        Michał     Jabrzyński      200894 AZS UMCS Lublin     1    Biała Podlaska    18.06  52.42-15
52.54        Michał     Skupiński       231094 RKS Łódź            5h1  Bydgoszcz         24.06  53.43-14
52.58        Kamil      Aniszewski      200798 Jantar Ustka        1A   Suwałki           02.07  52.75y-15
52.93        Michał     Galikowski      170197 SKLA Sopot          2A   Suwałki           02.07  52.40-15

HJ / Skok wzwyż (2.29-2.20-2.10) - OG: 2.29; EC: 2.27
2.30         Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            1    Sopot             28.07  2.32-09
                        (2.10/1  2.15/1  2.21/2  2.24/1  2.27/2  2.30/3  2.32/xxx)
2.29                    Bednarek                                   1A   Łódź              03.06
                        (1.90/1  1.96/1  1.99/1  2.05/1  2.11/1  2.17/1  2.22/1  2.27/1  2.29/3)
2.29         Wojciech   Theiner         250686 AZS PO Opole        1    Opole             02.07  2.32-14
                        (2.10/1  2.20/1  2.25/1  2.29/3  2.31/xxx)
2.27                    Bednarek                                   1    Kędzierzyn-Koźle  18.06
2.25                    Bednarek                                   1    Biała Podlaska    28.05
2.25                    Bednarek                                   1    Bydgoszcz         25.06
2.25                    Bednarek                                   3    Warszawa          28.08
2.24                    Theiner                                    7    Eberstadt         17.07
2.23                    Theiner                                    2    Opole             11.06
2.23                    Bednarek                                   1    Łódź              12.06
2.23                    Bednarek                                   7QB  Amsterdam         09.07
2.22         Piotr      Śleboda         220187 Olimpia Grudziądz   2    Biała Podlaska    28.05  2.28-13
2.22                    Theiner                                    13QA Rio de Janeiro    14.08
2.22                    Bednarek                                   17QB Rio de Janeiro    14.08
2.21                    Bednarek                                   1    Hengelo           22.05
2.20                    Bednarek                                   9    Lausanne          25.08
                        (16/3)
2.19         Maciej     Lepiato         180888 Start Gorzów        1T44 Rio de Janeiro    12.09  2.22-13
2.16         Maciej     Grynienko       300398 Orlica Domaniów     1    Wrocław           21.05  2.14-15
2.16         Igor       Kopala          040897 Resovia Rzeszów     1    Stalowa Wola      18.06  2.14i-15
2.15         Dawid      Wawrzyniak      200596 MKS Aleksandrów     1    Aleksandrów       21.05  2.23-15
2.13         Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      1    Toruń             08.05  2.20i-15
2.12         Bartłomiej Bedeniczuk      060995 AZS-AWF Biała Podl. 3    Biała Podlaska    28.05  2.12-15
2.11         Piotr      Milewski        021091 Podlasie Białystok  2A   Łódź              03.06  2.22-13
                        10
2.11         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        D    Warszawa          04.06  2.10-13
2.10         Szymon     Rudek           230298 Flota Gdynia        2    Toruń             08.05  2.10-15
2.10         Mateusz    Tofil           020899 Bolesłavia          2    Leszno            28.05  2.07-15
2.10         Jakub      Moskal          120398 Podlasie Białystok  1=   Suwałki           17.06  1.98i-15

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - OG: 5.70; EC: 5.60
5.75         Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       4=   Rio de Janeiro    15.08  5.90i-15
                        (5.50/1  5.65/1  5.75/1  5.85/x  5.93/xx)
5.72                    Lisek                                      2=   Lausanne          25.08
                        (5.47/1  5.62/1  5.72/1  5.80/xxx)
5.72                    Lisek                                      4    Zürich            01.09
                        (5.42/1  5.62/1  5.72/2  5.78/xxx)
5.71         Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   3=   Eugene            28.05  5.91-11
                        (5.48/1  5.61/1  5.71/2  5.81/xxx)
5.71                    Wojciechowski                              4    Paris Saint-Denis 27.08
                        (5.36/1  5.51/1  5.61/1  5.71/2  5.81/xxx)
5.70                    Lisek                                      2    Beijing           18.05
                        (5.40/1  5.60/1  5.70/1  5.76/xxx)
5.70         Robert     Sobera          190191 AZS-AWF Wrocław     5    Beijing           18.05  5.81i-15
                        (5.40/1  5.50/xx  5.60/1  5.70/3  5.82/xxx)
5.70                    Lisek                                      1    Szczecin          18.06
                        (5.40/1  5.60/1  5.70/1  5.80/xxx)
5.70                    Wojciechowski                              2    Szczecin          18.06
                        (5.40/2  5.60/1  5.70/3  5.80/xxx)
5.70                    Lisek                                      4QA  Rio de Janeiro    13.08
                        (5.45/1  5.60/2  5.70/2)
5.65                    Wojciechowski                              3    Oslo              09.06
5.65                    Wojciechowski                              6    London            22.07
5.65                    Wojciechowski                              1    Warszawa          28.08
5.62                    Lisek                                      5    Shanghai          14.05
5.62                    Sobera                                     5    Lausanne          25.08
5.62                    Lisek                                      4    Berlin            03.09
5.60sq                  Lisek                                      2    Athína            10.05
5.60sq                  Sobera                                     1    Bydgoszcz         04.06
5.60sq                  Wojciechowski                              1    Żary              11.06
5.60sq                  Lisek                                      2=   Żary              11.06
5.60sq                  Sobera                                     2=   Żary              11.06
5.60                    Sobera                                     3    Szczecin          18.06
5.60                    Sobera                                     1    Amsterdam         08.07
5.60                    Sobera                                     9QA  Rio de Janeiro    13.08
5.55                    Lisek                                      6    Ostrava           20.05
5.55sq                  Lisek                                      1    Sopot             03.06
5.55sq                  Sobera                                     3    Sopot             03.06
5.55                    Lisek                                      3    Warszawa          28.08
5.50sq                  Lisek                                      1    Piła              22.05
5.50                    Sobera                                     2=QA Amsterdam         06.07
5.50                    Lisek                                      4=   Amsterdam         08.07
5.50sq                  Lisek                                      3    Aachen            07.09
5.48                    Lisek                                      6    Eugene            28.05
5.47                    Wojciechowski                              7    Lausanne          25.08
5.45                    Lisek                                      4=   Sotteville        18.07
5.45                    Wojciechowski                              6=QB Rio de Janeiro    13.08
5.43sq                  Sobera                                     2    Chiari            06.09
5.40sq                  Sobera                                     3=   Piła              22.05
5.40sq       Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   3=   Piła              22.05  5.40sq-15
5.40                    Sobera                                     3    Dessau            27.05
5.40sq                  Wojciechowski                              3    Bydgoszcz         04.06
5.40sq                  Lisek                                      4    Bydgoszcz         04.06
5.40sq       Przemysław Czerwiński      280783 OSOT Szczecin       5    Żary              11.06  5.82i-10
5.40                    Czerwiński                                 5    Szczecin          18.06
5.40                    Wojciechowski                              1    Bydgoszcz         26.06
5.40                    Sobera                                     2    Bydgoszcz         26.06
5.40                    Sobera                                     7    London            22.07
5.40                    Czerwiński                                 4=   Międzyzdroje      17.08
5.40                    Pawlik                                     4=   Międzyzdroje      17.08
5.40                    Pawlik                                     5    Warszawa          28.08
5.36                    Sobera                                     9=   Paris Saint-Denis 27.08
5.35                    Wojciechowski                              8    Stockholm         16.06
5.35                    Wojciechowski                              6=QB Amsterdam         06.07
5.35                    Lisek                                      6=QB Amsterdam         06.07
5.32                    Sobera                                     8    Zürich            01.09
5.30                    Wojciechowski                              7=   Amsterdam         08.07
5.30                    Pawlik                                     1    Zielona Góra      06.09
                        (56/5)
5.20         Mateusz    Jerzy           290395 AZS-AWF Warszawa    4    Bydgoszcz         26.06  5.30-15
5.00         Patryk     Zduńczyk        190191 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          12.06  5.20-15

LJ / Skok w dal (8.15-7.70-7.40) - OG: 8.15; EC: 7.95
8.00    +1.8 Tomasz     Jaszczuk        090392 WLKS Iganie Nowe    1    Biała Podlaska    18.06  8.15-14
7.95    +2.0 Adrian     Strzałkowski    280390 niestowarzyszony    1    Opole             03.07  8.18i-14
7.86    +1.2            Strzałkowski                               -    Montreuil         07.06
7.86    +1.6 Jakub      Andrzejczak     130698 MKS Aleksandrów Ł.  1    Suwałki           01.07  7.17i-15
7.82    +1.9            Strzałkowski                               1    Biała Podlaska    28.05
7.82    +1.4            Jaszczuk                                   1    Bydgoszcz         26.06
7.77    -0.1            Strzałkowski                               1    Białogard         09.07
7.76    +1.0 Andrzej    Kuch            271091 AZS-AWF Wrocław     1    Łódź              21.05  7.70-13
7.74    +0.9            Kuch                                       2    Opole             03.07
7.71    +1.3            Strzałkowski                               2    Bydgoszcz         26.06
7.70    +1.0            Kuch                                       2    Turnov            24.05
                        (11/4)
7.64    +1.4 Michał     Rejmus          080991 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Kutno             29.05  7.90-13
7.58    +1.2 Karol      Hoffmann        010689 MKS Aleksandrów Ł.  1    Łęczyca           14.05  7.76-11
7.57    +1.1 Mateusz    Jopek           140296 AZS-AWF Wrocław     1    Jelenia Góra      30.07  7.16-15
7.51     0.0 Szymon     Lubański        150394 Skra Warszawa       1    Warszawa          19.06  7.64-15
7.48    +1.1 Kacper     Fabiszewski     050197 BKS Bydgoszcz       2    Łódź              12.06  7.27-15
7.47    +1.5 Łukasz     Masłowski       080691 Zawisza Bydgoszcz   5    Bydgoszcz         26.06  7.85-09
                        10
7.46    +1.9 Patryk     Bachar          161192 Śląsk Wrocław       1    Wrocław           07.05  7.51-15
7.45    +1.0 Łukasz     Wróbel          190492 BKS Bydgoszcz       2    Warszawa          21.05  7.42-12
7.45    +1.2 Łukasz     Stańczuk        081189 Skra Warszawa       3    Warszawa          21.05  7.48-15
7.43    +1.5 Bartosz    Wójcik          281297 WLKS Iganie Nowe    2    Suwałki           01.07  7.34-14
7.41    +0.8 Marek      Brzeziński      120595 Płomień Sosnowiec   -    Bielsko-Biała     18.06  7.40-14
wind / z wiatrem
8.09    +2.3 Adrian     Strzałkowski    280390 MKS Aleksandrów Ł.  2    Montreuil         07.06  8.18i-14
7.71    +3.3 Marek      Brzeziński      120595 Płomień Sosnowiec   1    Bielsko-Biała     18.06  7.40-14
7.62    +3.0 Łukasz     Masłowski       080691 Zawisza Bydgoszcz   4    Kutno             29.05  7.85-09

TJ / Trójskok (16.85-16.20-15.20) - OG: 16.85; EC: 16.75
17.16   +0.1 Karol      Hoffmann        010689 MKS Aleksandrów Ł.  2    Amsterdam         09.07  17.09-12
                        (16.59/+2.4  16.96/-1.0  17.16/+0.1       x      16.93/+0.2  16.92/-0.5)
16.79   +0.2            Hoffmann                                   3QB  Rio de Janeiro    15.08
16.78   +0.9            Hoffmann                                   4    Paris Saint-Denis 27.08
16.68   +0.7 Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Biała Podlaska    28.05  16.81-15
16.67   +1.6            Hoffmann                                   1    Bydgoszcz         24.06
16.54   +1.6            Hoffmann                                   2    Bydgoszcz         05.06
16.52   +0.7            Świderski                                  4    Hengelo           22.05
16.51   +0.4            Hoffmann                                   2    Sopot             28.07
16.48   +0.2            Hoffmann                                   2    Turku             29.06
16.47   +0.9            Hoffmann                                   1    Łódź              12.06
16.47   +0.5            Świderski                                  1    Kraków            12.06
16.41   +0.6            Świderski                                  2    Bydgoszcz         24.06
16.40   +0.2            Świderski                                  1    Warszawa          19.06
16.40   +1.8            Świderski                                  3    Turku             29.06
16.35   +1.5            Hoffmann                                   7    Forbach           29.05
16.35   +1.9            Świderski                                  -    Bydgoszcz         05.06
16.35   -0.5 Michał     Lewandowski     280888 SKLA Sopot          3    Bydgoszcz         24.06  16.55-13
16.33   +0.5            Lewandowski                                1    Płońsk            29.05
16.32   +0.5            Hoffmann                                   1    Aleksandrów       21.05
16.31   +0.7            Hoffmann                                   12   Rio de Janeiro    16.08
16.28   +0.9            Świderski                                  1    Joensuu           30.07
16.27    0.0            Hoffmann                                   2    Warszawa          19.06
16.27   -0.1            Hoffmann                                   7    Berlin            03.09
16.24   +1.1            Świderski                                  4    Padova            17.07
16.22   +1.4            Świderski                                  1    Opole             03.07
                        (25/3)
15.94   +1.7 Maksym     Sypniewski      271291 AZS-AWF Biała Podl. 2    Biała Podlaska    28.05  16.22-13
15.74   +2.0 Bartosz    Bonecki         210892 AZS Łódź            1A   Łódź              03.06  16.06-15
15.67   +1.8 Łukasz     Stańczuk        081189 Skra Warszawa       6    Bydgoszcz         24.06  15.99-15
15.59   +0.8 Sławomir   Glapiński       160394 AZS-AWF Warszawa    7    Bydgoszcz         24.06  15.72-15
15.58   +1.5 Jakub      Andrzejczak     130698 MKS Aleksandrów Ł.  6    Bydgoszcz         05.06  14.95-14
15.38   -0.5 Patryk     Komar           210191 AZS PO Opole        8    bydgoszcz         24.06  15.06-15
15.36   +1.6 Bartosz    Wójcik          281297 WLKS Iganie Nowe    4    Biała Podlaska    28.05  -0-
                        10
wind / z wiatrem
16.93   +3.1            Hoffmann                                   1QA  Amsterdam         07.07
                        (16.11/-0.4  16.93/+3.1       -    )
16.67   +2.3            Świderski                                  1    Bydgoszcz         05.06
16.28   +3.0            Świderski                                  2A   Kortrijk          09.07
16.21   +3.2            Lewandowski                                3A   Kortrijk          09.07
16.14   +2.2 Maksym     Sypniewski      271291 AZS-AWF Biała Podl. 5    Bydgoszcz         05.06  16.22-13

SP / Pchnięcie kulą (20.50-18.00-16.50) - OG: 20.50; EC: 20.00
21.23        Michał     Haratyk         100492 AZS-AWF Kraków      1    Kielce            08.05  20.10i-15
                        (19.35  20.56  21.23    x    20.64  20.70)
21.19                   Haratyk                                    2    Amsterdam         10.07
                        (20.77  19.92  20.22  21.19    x    20.53)
21.14 WJR    Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    2    Oslo              09.06  20.78-15
                        (20.77  20.64  20.26  21.14  20.70    x  )
21.08        Tomasz     Majewski        300881 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          28.08  21.95-09
                        (20.29  21.08  20.31    x      x    20.59)
21.02                   Bukowiecki                                 1    Szczecin          18.06
                        (20.32  21.02    x      x    20.57  20.43)
21.01 WJR               Bukowiecki                                 1    Ostrava           20.05
                        (19.34  20.69  21.01  20.51  20.78  20.22)
20.87                   Haratyk                                    2    Szczecin          18.06
                        (18.95  18.99  20.52  20.49  20.12  20.87)
20.84                   Majewski                                   2    Ostrava           20.05
                        (20.23  20.28  20.25  20.84  20.21    x  )
20.83                   Bukowiecki                                 1    Bydgoszcz         05.06
                        (19.66    x    19.86  20.32  20.83    x  )
20.82                   Bukowiecki                                 3    Warszawa          28.08
                        (19.85  20.42    x    20.82    x      x  )
20.80                   Bukowiecki                                 1    Bydgoszcz         26.06
                        (19.20  20.18  20.80    x      x    20.56)
20.78                   Majewski                                   3    Szczecin          18.06
                        (19.85  20.63  20.78  20.57    x    20.69)
20.76                   Majewski                                   4    Shanghai          14.05
                        (20.76    x    20.24  20.32  20.66    x  )
20.75                   Majewski                                   1    Sopot             28.07
                        (20.41  20.10  20.21  20.75  20.62  20.62)
20.72                   Majewski                                   6    Rio de Janeiro    18.08
                        (  x      x    20.72    x      x    20.52)
20.71                   Bukowiecki                                 4QB  Rio de Janeiro    18.08
                        (  x    20.71    -  )
20.65                   Bukowiecki                                 2QA  Amsterdam         09.07
                        (19.80  20.65    -  )
20.62                   Bukowiecki                                 1A   Halle             21.05
                        (20.45  20.20  20.33    x      x    20.62)
20.61                   Haratyk                                    2    Bydgoszcz         26.06
                        (19.71  19.77  20.45    x    20.61    x  )
20.58                   Bukowiecki                                 4    Amsterdam         10.07
                        (20.52  20.58  20.55  20.48  19.81    x  )
20.56                   Majewski                                   3    Oslo              09.06
                        (19.61  19.93  20.56    x    20.09  20.19)
20.56                   Majewski                                   3QA  Rio de Janeiro    18.08
                        (19.87  20.56  20.15)
20.54                   Haratyk                                    2    Stockholm         15.06
                        (18.25  19.98    x    20.06    x    20.54)
20.51                   Bukowiecki                                 2    Berlin            03.09
                        (19.57  19.90  19.80  20.51    x      x  )
20.46                   Bukowiecki                                 7    Zürich            01.09
20.45                   Haratyk                                    1QB  Amsterdam         09.07
20.44                   Bukowiecki                                 1    Warszawa          28.05
20.43                   Majewski                                   4    Eugene            27.05
20.43                   Majewski                                   3    Bydgoszcz         26.06
20.36                   Bukowiecki                                 5    Paris Saint-Denis 27.08
20.33                   Majewski                                   6    London            23.07
20.29                   Bukowiecki                                 4    Stockholm         15.06
20.27                   Haratyk                                    1    Częstochowa       03.09
20.25                   Haratyk                                    1    Turku             29.06
20.24                   Majewski                                   7    Zagreb            05.09
20.21                   Haratyk                                    2    Bad Köstritz      28.08
20.21                   Majewski                                   6    Berlin            03.09
20.18        Mateusz    Mikos           100487 Wisła Puławy        2    Turku             29.06  20.06-15
20.17                   Majewski                                   2    Bydgoszcz         05.06
20.15                   Bukowiecki                                 1    Słupsk            14.05
20.07                   Majewski                                   1    Cetniewo          12.07
20.04                   Majewski                                   10   Zürich            01.09
19.97                   Haratyk                                    8    London            23.07
19.88                   Mikos                                      2    Kielce            08.05
19.85                   Haratyk                                    1    Kraków            12.06
19.82                   Haratyk                                    5    Ostrava           20.05
19.77                   Haratyk                                    2    Cetniewo          12.07
19.74                   Mikos                                      6    Warszawa          28.08
19.72        Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   2    Warszawa          28.05  20.13-13
19.68                   Mikos                                      2    Rehlingen         16.05
19.67        Michał     Rozporski       201288 AZS-AWF Biała Podl. 1    Lillestrom        28.05  19.26-15
19.66                   Haratyk                                    3    Warszawa          28.05
19.63                   Mikos                                      4    Ústí nad Labem    19.07
19.60                   Haratyk                                    9    Paris Saint-Denis 27.08
19.56                   Mikos                                      2    Brest             30.04
19.56                   Mikos                                      2    Poadova           17.07
19.48                   Mikos                                      1    Białystok         01.06
19.44                   Mikos                                      4    Bydgoszcz         26.06
19.40        Jacek      Wiśniewski      290191 AZS-AWF Biała Podl. 1    Biała Podlaska    28.05  18.98-15
19.35                   Kownatke                                   3    Kielce            08.05
19.31        Andrzej    Regin           210294 Gwardia Szczytno    4    Warszawa          28.05  19.08-15
19.30        Jakub      Szyszkowski     200891 Śląsk Wrocław       1    Łódź              21.05  20.55i-15
19.29                   Mikos                                      2    Częstochowa       03.09
19.27                   Kownatke                                   1    Warszawa          21.05
19.27                   Rozporski                                  1    Nadderud          12.06
19.25                   Mikos                                      8    Praha             06.06
19.19                   Bukowiecki                                 4    Kielce            08.05
19.14                   Szyszkowski                                6    Rehlingen         16.05
19.06                   Kownatke                                   3    Cetniewo          12.07
19.04                   Kownatke                                   1    Gdańsk            11.06
19.02                   Wiśniewski                                 2    Warszawa          21.05
19.00        Dawid      Krzyżan         200494 Zawisza Bydgoszcz   1    Inowrocław        28.05  18.42-15
18.98                   Mikos                                      2    Biała Podlaska    28.05
18.98                   Haratyk                                    5    Bydgoszcz         05.06
18.98                   Mikos                                      4    Sopot             28.07
18.96                   Mikos                                      9A   Halle             21.05
18.95                   Szyszkowski                                5    Bydgoszcz         26.06
18.93                   Kownatke                                   6    Szczecin          18.06
18.92                   Mikos                                      2    Geneve            11.06
18.90                   Wiśniewski                                 1    Puławy            07.05
18.88                   Szyszkowski                                6    Bydgoszcz         05.06
18.88                   Regin                                      1    Jelenia Góra      30.07
18.86                   Kownatke                                   1    Schifflange       31.07
18.79                   Wiśniewski                                 6    Bydgoszcz         26.06
18.78                   Szyszkowski                                1    Wrocław           17.06
18.77                   Kownatke                                   7    Rehlingen         16.05
18.75                   Kownatke                                   7    Bydgoszcz         05.06
18.75                   Krzyżan                                    2    Jelenia Góra      30.07
18.72                   Regin                                      11A  Halle             21.05
18.71                   Kownatke                                   4    Poadova           17.07
18.70                   Kownatke                                   7    Warszawa          28.08
18.68                   Kownatke                                   1    Słupsk            18.09
18.66                   Regin                                      7    Bydgoszcz         26.06
18.62                   Krzyżan                                    1    Toruń             15.07
18.59                   Kownatke                                   8    Bydgoszcz         26.06
18.57                   Wiśniewski                                 4    Brest             30.04
18.57        Dominik    Kurach          120293 Start Otwock        1    Warszawa          28.05  17.83-15
18.57                   Regin                                      2    Gdańsk            11.06
18.55                   Regin                                      2    Białystok         01.06
18.54                   Szyszkowski                                1    Bojanowo          01.05
18.51                   Regin                                      7    Szczecin          18.06
18.49        Andrzej    Gudro           080494 WLKS Siedlce        1    Warszawa          19.06  17.25-14
18.48                   Krzyżan                                    8    Bydgoszcz         05.06
18.41        Krzysztof  Brzozowski      150793 Płomień Sosnowiec   3    Biała Podlaska    28.05  19.57-15
18.40                   Regin                                      1    Maribor           15.07
18.39                   Szyszkowski                                5    Warszawa          28.05
18.38        Jan        Parol           111195 WLKS Iganie Nowe    1    Puławy            16.07  18.57-15
18.33                   Gudro                                      1    Kielce            02.07
18.31                   Szyszkowski                                9    Praha             06.06
18.30                   Gudro                                      1    Warszawa          14.05
18.29                   Regin                                      2    Bojanowo          01.05
18.28                   Kownatke                                   5    Sopot             28.07
18.27                   Regin                                      2    Słupsk            14.05
18.20                   Gudro                                      2    Puławy            16.07
18.17        Andrzej    Naszko          090594 Gwardia Szczytno    3    Gdańsk            11.06  17.58-15
18.15                   Regin                                      5    Kielce            08.05
18.13        Patryk     Ocypa           240294 Start Otwock        2    Kraków            12.06  18.29-15
18.11                   Wiśniewski                                 3    Białystok         01.06
18.05        Bartłomiej Stój            150596 Victoria Stalowa W. 1    Słubice           14.09  17.19-15
18.02                   Brzozowski                                 1    Kędzierzyn-Koźle  18.06
                        (119/17)
17.91        Marcin     Darga           020789 LKS Ziemi Puckiej   6    Sopot             28.07  17.87i-15
17.85        Sebastian  Łukszo          290794 Gwardia Szczytno    5    Gdańsk            11.06  18.47-15
17.84        Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   4    Biała Podlaska    28.05  16.80-15
                        20
16.88        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          7    Warszawa          28.05  18.54j-15
U-20 (6 kg) - 17.70
22.94 EJR    Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    1    Bojanowo          01.05
                        (21.41  21.19  22.91ER21.54    x    22.94)
22.61                   Bukowiecki                                 1    Białystok         01.06
                        (  x    22.61    x      x      x    22.44)
22.61                   Bukowiecki                                 1    Cetniewo          12.07
                        (22.48  22.61  22.54    x      x      x  )
22.29                   Bukowiecki                                 1    Suwałki           03.07
                        (20.45    x      x    21.60  22.29    x  )
21.59                   Bukowiecki                                 1QA  Suwałki           02.07
                        (21.59    -      -    )
20.40        Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   6    Bydgoszcz         19.07
18.79        Tomasz     Zelma           060297 Zawisza Bydgoszcz   1    Gdańsk            21.05
18.12        Michał     Walenda         280797 WLKS Iganie Nowe    1    Warszawa          19.06
17.86        Szymon     Marchlewski     091297 Nadwiślanin Chełmno 1    Zamość            05.06
results annuled / wynuki anulowane
23.34        Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    (1)  Bydgoszcz         19.07
                        (22.46    x    23.34    x  )
21.73                   Bukowiecki                                 (1QA)Bydgoszcz         19.07
                        (21.73    -      -    )
U-18 (5 kg) - 17.70
19.14        Kornel     Warszawski      110100 Orkan Ostrzeszów    1    Zamość            05.06

DT / Rzut dyskiem (65.00-57.50-51.00) - OG: 65.00; EC: 63.00
68.15        Piotr      Małachowski     070683 Śląsk Wrocław       1    Warszawa          28.05  71.84-13
                        (  x    63.88  68.15  65.51)
68.10                   Małachowski                                1    Bydgoszcz         26.06
                        (64.89  64.94  63.24    x    68.10  65.67)
68.03                   Małachowski                                1    Doha              06.05
                        (61.31  64.40  62.90  65.81  65.33  68.03)
67.55                   Małachowski                                2    Rio de Janeiro    13.08
                        (67.32  67.06  67.55    x    65.51  65.38)
67.50                   Małachowski                                1    Birmingham        05.06
                        (62.33  62.83  65.08  66.91    x    67.50)
67.45                   Małachowski                                1    Rabat             22.05
                        (63.24  63.72  65.91  66.88    x    67.45)
67.16                   Małachowski                                1    Cetniewo          12.07
                        (65.08  65.24  63.83    x    67.16  66.81)
67.06                   Małachowski                                1    Amsterdam         09.07
                        (62.73  65.96  66.15  67.06  65.68  64.97)
66.93                   Małachowski                                1    Stalowa Wola      08.05
                        (66.93    x      x    64.41    x    64.45)
66.56                   Małachowski                                1    Szczecin          18.06
                        (64.04  65.47  65.42  65.60  66.56  62.85)
66.52                   Małachowski                                2    Dessau            27.05
                        (  x    63.25  65.47  65.04  66.52    x  )
66.35                   Małachowski                                1    Turnov            24.05
                        (60.05  65.22  63.56  65.06  66.35  64.84)
65.89                   Małachowski                                1QA  Rio de Janeiro    12.08
                        (64.49  65.89    -  )
65.85                   Małachowski                                1    Sopot             28.07
                        (64.88  64.53  65.85  63.50    x      x  )
65.57                   Małachowski                                1    Monaco            15.07
                        (  x    63.35    x    63.09  65.57  64.37)
65.56        Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     2    Szczecin          18.06  66.93-12
                        (63.83  64.01    x      x    65.04  65.56)
65.39                   Małachowski                                2    Berlin            03.09
                        (58.69    x    62.12  65.39  63.79  65.22)
65.31                   Urbanek                                    2    Sopot             28.07
                        (62.73  64.14    x    63.80  65.31  63.22)
65.27                   Małachowski                                2    Bruxelles         09.09
                        (65.27    x    63.45    x      x      x  )
65.13                   Urbanek                                    4    Doha              06.05
                        (60.93  64.02  65.13  64.86  62.81    x  )
65.07                   Urbanek                                    2    Cetniewo          12.07
                        (  x      x      x      x    65.07  63.09)
65.04                   Urbanek                                    2    Rabat             22.05
                        (64.83  63.89  64.74  64.65  65.04  63.71)
65.00                   Urbanek                                    1    Roma              02.06
                        (64.17  65.00  62.53  62.65  64.16  64.40)
64.64        Bartłomiej Stój            150596 Victoria Stalowa W. 2    Bydgoszcz         26.06  59.76-15
64.47                   Urbanek                                    3    Turnov            24.05
64.38                   Urbanek                                    3    Bydgoszcz         26.06
64.28                   Urbanek                                    3QB  Amsterdam         07.07
64.15                   Małachowski                                5QB  Amsterdam         07.07
64.12                   Urbanek                                    3    Birmingham        05.06
63.97                   Urbanek                                    1    Kielce            08.05
63.81                   Stój                                       3    Cetniewo          12.07
63.80                   Urbanek                                    1    Warszawa          28.08
63.60                   Małachowski                                3    Warszawa          28.08
63.23                   Małachowski                                6    Roma              02.06
62.83                   Urbanek                                    5    Lausanne          25.08
62.74                   Urbanek                                    4    Berlin            03.09
62.46                   Małachowski                                6    Lausanne          25.08
62.40                   Stój                                       1    Jelenia Góra      31.07
62.18                   Urbanek                                    9    Amsterdam         09.07
61.96                   Urbanek                                    7    Bruxelles         09.09
61.87                   Stój                                       1    Radom             11.06
61.77                   Stój                                       1    Łomża             08.06
61.76                   Urbanek                                    10QB Rio de Janeiro    12.08
61.70                   Stój                                       5    Szczecin          18.06
61.55                   Stój                                       4    Warszawa          28.08
61.42                   Stój                                       1    Maribor           15.07
61.30                   Stój                                       10QA Amsterdam         07.07
61.28                   Stój                                       1    Kielce            23.04
60.88                   Stój                                       2    Stalowa Wola      08.05
60.62                   Stój                                       2    Białystok         01.06
60.41                   Stój                                       1    Częstochowa       03.09
60.12        Wojciech   Praczyk         100193 Śląsk Wrocław       3    Stalowa Wola      08.05  60.87-14
60.05                   Stój                                       2    Warszawa          28.05
59.71        Damian     Kamiński        151293 AZS-AWF Warszawa    4    Stalowa Wola      08.05  58.17-14
59.62                   Urbanek                                    7    Monaco            15.07
59.61        Przemysław Czajkowski      261088 Zawisza Bydgoszcz   3    Białystok         01.06  65.61-12
58.82                   Kamiński                                   1    Poznań            27.07
58.79        Paweł      Pasiński        060393 MKL Toruń           5    Stalowa Wola      08.05  61.46-15
58.71                   Kamiński                                   2    Łomża             08.06
58.61                   Kamiński                                   2    Radom             11.06
58.56                   Pasiński                                   5B   Halle             21.05
58.47                   Praczyk                                    4    Białystok         01.06
57.91                   Kamiński                                   4    Bydgoszcz         26.06
57.79                   Kamiński                                   5    Białystok         01.06
                        (64/7)
57.01        Mateusz    Mikos           100487 Wisła Puławy        2    Biała Podlaska    18.06  56.99-12
55.64        Marcin     Darga           020789 LKS Ziemi Puckiej   1    Gdańsk            04.06  54.08-15
55.47        Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    4    Warszawa          28.05  52.65-15
                        10
55.12        Krystian   Pawelczyk       220895 MKS Pułtusk         3    Łomża             08.06  50.03-15
53.76        Olgierd    Stański         040473 AZS UMCS Lublin     8    Bydgoszcz         26.06  64.20-00
53.43        Artur      Bojko           150288 MKL Szczecin        1    Białogard         09.07  53.40-12
51.82        Patryk     Ocypa           240294 Start Otwock        2    Warszawa          28.05  48.10j-13
51.56        Jan        Parol           111195 WLKS Iganie Nowe    3    Jelenia Góra      31.07  48.80-15
U-20 (1.75 kg)
62.83        Oskar      Stachnik        010398 Uczniak Szprotawa   2    Bydgoszcz         24.07
62.20        Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    1    Białystok         01.06
57.18        Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   1    Sosnowiec         15.05
53.06        Patryk     Zygmunt         140298 Uczniak Szprotawa   1    Poznań            19.06
51.84        Mateusz    Gibaszek        080397 Chemik Kędzierzyn   1    Sosnowiec         01.05
51.66        Rafał      Rendaszka       060198 niestowarzyszony    1    Gdańsk            07.05
51.36        Wojciech   Koszałka        280398 LKS Ziemi Puckiej   2    Słupsk            14.05
51.29        Szymon     Marchlewski     091297 Nadwiślanin Chełmno 3    Zamość            04.06
U-18 (1.5 kg)
57.08        Kornel     Warszawski      110100 Orkan Ostrzeszów    1    Warszawa          22.05
57.00        Michał     Jarmołowicz     280599 Uczniak Szprotawa   1    Zamość            04.06
52.09        Mariusz    Bołdysz         020199 Polonia Pasłęk      2    Wrocław           06.08
51.33        Jakub      Lewoszewski     070200 Agros Zamość        3    Wrocław           06.08
U-16 (1 kg)
69.09 NR-15  Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Słubice           07.10
                        ()
61.67        Gracjan    Kozak           191101 Bolesłavia          2    Słubice           25.09
59.99        Michał     Węgrzyk         220101 RMKS Rybnik         1    Chorzów           12.06
58.61        Mateusz    Gładkowski      050101 MKL Szczecin        3    Słubice           25.09
52.87        Adrian     Hajkowski       230201 Eurocentr Suchowola 1    Białystok         04.06
52.52        Michał     Trybulski       160301 MGOKSiR Korfantów   2    Częstochowa       07.05
51.49        Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       2    Poznań            30.04

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)
19.91        Mariusz    Walczak         270271 AZS-AWF Warszawa    1    Łagiewniki        04.04  19.25-15
19.28                   Walczak                                    1-45 Perth             26.10
18.10        Damian     Kozłowski       260878 AZS Poznań          2    Łagiewniki        04.06  ?

HT / Rzut młotem (77.00-68.00-60.00) - OG: 77.00; EC: 75.00
82.47        Paweł      Fajdek          040689 Agros Zamość        1    Warszawa          28.08  83.93-15
                        (78.52  80.03  79.71  79.57  82.47  80.89)
81.87                   Fajdek                                     1    Bydgoszcz         25.06
                        (81.87    x      x    78.11    x      x  )
81.71                   Fajdek                                     1    Bydgoszcz         05.06
                        (77.70  76.18    x    77.28  79.80  81.71)
81.59                   Fajdek                                     1    Cetniewo          12.07
                        (  x      x    76.24    x    81.59    x  )
81.12                   Fajdek                                     1    Turku             29.06
                        (77.87  78.75    x    81.12  80.95  80.79)
81.11                   Fajdek                                     1    Székesfehérvár    18.07
                        (72.70  78.10  76.55  78.50  81.11  79.95)
81.08                  	Fajdek                                     1    Częstochowa       03.09
                        (  x    81.08    x      x  )
80.93                   Fajdek                                     1    Amsterdam         10.07
                        (80.46  78.85  79.09  80.37  80.93  79.69)
80.66                   Fajdek                                     1    Ostrava           19.05
                        (78.71    x    78.46    x    80.66  78.09)
80.39                   Fajdek                                     1A   Halle             21.05
                        (73.70  79.02    x    79.51  78.03  80.39)
80.28                   Fajdek                                     1    Eugene            27.05
                        (  x    80.28  79.66  79.48  78.82    x  )
80.10                   Fajdek                                     1    Szczecin          18.06
                        (  x      x    79.99    x      x    80.10)
79.12                   Fajdek                                     1    Kielce            08.05
                        (  x    78.64    x      x      x    79.12)
78.82                   Fajdek                                     1QB  Amsterdam         08.07
                        (  x      x    78.82)
78.36        Wojciech  	Nowicki         220289 Podlasie Białystok  1    Białystok         01.06  78.71-15
                        (  x    76.85  78.05  77.00  78.36    x  )
78.04                   Nowicki                                    3    Turku             29.06
                        (74.75  78.04    x      x    73.57  75.64)
77.73                   Nowicki                                    3    Rio de Janeiro    19.08
                        (  x    74.94  74.97    x      x    77.73)
77.64                   Nowicki                                    1QB  Rio de Janeiro    17.08
                        (74.39  74.09  77.64)
77.53                   Nowicki                                    3    Amsterdam         10.07
                        (74.52  77.31  77.53    x    77.43  76.02)
77.09                   Nowicki                                    2    Bydgoszcz         25.06
                        (  x    73.27  76.52    x      x    77.09)
76.86                   Nowicki                                    3    Eugene            27.05
76.72                   Nowicki                                    2    Cetniewo          12.07
76.58                   Nowicki                                    2    Warszawa          28.08
76.44                   Nowicki                                    2    Bydgoszcz         05.06
75.91                   Nowicki                                    4    Szczecin          18.06
75.85                   Nowicki                                    2QA  Amsterdam         08.07
75.38                   Nowicki                                    6    Ostrava           19.05
74.65                  	Nowicki                                    2    Częstochowa       03.09
74.24                  	Nowicki                                    2    Kielce            08.05
73.93                   Nowicki                                    4    Székesfehérvár    18.07
72.00                   Fajdek                                     7QA  Rio de Janeiro    17.08
70.87        Arkadiusz  Rogowski        300393 Skra Warszawa       3    Bydgoszcz         25.06  73.10-15
69.90                   Rogowski                                   3    Cetniewo          12.07
69.52                   Rogowski                                   3    Kielce            08.05
69.49                   Rogowski                                   1    Łódź              22.05
68.71                   Rogowski                                   1    Warszawa          28.05
68.62                   Rogowski                                   8    Szczecin          18.06
68.01        Sebastian  Janusz          211295 Stal Mielec         4    Kielce            08.05  63.25-15
                        (38/4)
63.54        Mariusz    Walczak         270271 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          11.09  70.02-98
63.51        Bartosz    Gołdyn          210784 Pomorze Stargard    1    Poznań            19.06  65.60-14
62.42        Kacper     Wrzałkowski     200995 Zawisza Bydgoszcz   6    Bydgoszcz         25.06  57.87-15
62.13        Sebastian  Nowicki         260894 Skra Warszawa       1    Warszawa          15.05  70.50-15
60.80        Damian     Kozłowski       260878 AZS Poznań          2    Toruń             04.09  66.80-98
60.24        Adrian     Muszyński       020897 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             15.07  60.00-15
                        10
U-20 (6 kg) - 63.00
68.13        Adrian     Muszyński       020897 Zawisza Bydgoszcz   1    Suwałki           03.07
66.09        Mikołaj    Górski          130797 Skra Warszawa       1    Warszawa          11.06
65.97        Radosław   Sikora          060398 BKS Bydgoszcz       1    Poznań            04.06
64.08        Kamil      Swancar         200798 Orkan Września      2QB  Suwałki           01.07
U-18 (5 kg) - 63.00
64.08        Michał     Mazur           250699 Wawel Kraków        1    Bielsko-Biała     18.06
	
JT / Rzut oszczepem (83.00-74.00-65.00) - OG: 83.00; EC: 80.00
84.74        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        3    Ostrava           20.05  85.20-15
                        (77.47  80.93  79.66  80.57    x    84.74)
83.63                   Krukowski                                  1    Bydgoszcz         24.06
                        (74.46  76.12    x    83.63    -    78.29)
83.60        Łukasz     Grzeszczuk      030390 Skra Warszawa       1    Warszawa          21.05  84.77-14
                        (78.70  78.20  77.93  79.55  76.58  83.60)
82.99                   Grzeszczuk                                 2    Bydgoszcz         24.06
82.78                   Grzeszczuk                                 1    Riga              31.05
81.88                   Krukowski                                  3QB  Amsterdam         06.07
81.05                   Grzeszczuk                                 6QB  Amsterdam         06.07
80.97        Kacper     Oleszczuk       150594 Polonia Pasłęk      5QA  Amsterdam         06.07  82.29-15
80.83                   Oleszczuk                                  4    Bellinzona        06.06
80.62                   Krukowski                                  7QA  Rio de Janeiro    17.08
80.42        Hubert     Chmielak        190689 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Słupsk            14.05  82.58-14
80.41                   Chmielak                                   1    Szczecin          18.06
80.38        Bartosz    Osewski         200391 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            11.06  83.89-12  
80.31                   Osewski                                    2    Słupsk            14.05
79.49                   Krukowski                                  6    Amsterdam         07.07
79.34                   Oleszczuk                                  8    Amsterdam         07.07
78.72                   Chmielak                                   3    Dessau            27.05
78.68                   Oleszczuk                                  1    Cetniewo          12.07
78.60                   Chmielak                                   1    Kołobrzeg         23.09
78.57                   Oleszczuk                                  3    Bydgoszcz         24.06
78.56        Piotr      Lebioda         280592 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Słupsk            14.05  76.01-15
78.36                   Osewski                                    1    Biała Podlaska    28.05
78.30                   Grzeszczuk                                 5    Jena              04.06
78.18                   Osewski                                    1    Łódź              22.05
78.17        Marcin     Plener          220890 Skra Warszawa       6    Jena              04.06  78.95-12
78.07        Paweł      Rakoczy         150587 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Łódź              22.05  84.99-12
77.78                   Lebioda                                    2    Cetniewo          12.07
77.69                   Chmielak                                   3    Cetniewo          12.07
77.44                   Lebioda                                    4    Bydgoszcz         24.06
77.08                   Rakoczy                                    2    Biała Podlaska    28.05
77.03                   Krukowski                                  8    Jena              04.06
76.88                   Rakoczy                                    1    Białystok         01.06
76.81                   Krukowski                                  7    Shanghai          14.05
76.67                   Plener                                     3    Biała Podlaska    28.05
76.64        Mateusz    Kwaśniewski     160795 Uczniak Szprotawa   5    Bydgoszcz         24.06  73.05-15
76.53                   Plener                                     2    Białystok         01.06
76.52                   Grzeszczuk                                 15QB Rio de Janeiro    17.08
76.49                   Krukowski                                  9    Stockholm         16.06
76.42                   Kwaśniewski                                1    Jelenia Góra      30.07
76.41                   Grzeszczuk                                 11   Amsterdam         07.07
76.35                   Grzeszczuk                                 4    Cetniewo          12.07
76.24                   Rakoczy                                    5    Warszawa          21.05
76.21                   Chmielak                                   1    Sopot             28.07
76.16                   Osewski                                    3    Szczecin          18.06
76.08                   Osewski                                    6    Warszawa          21.05
75.94                   Krukowski                                  3    Białystok         01.06
75.85                   Rakoczy                                    1    Wrocław           17.06
75.78                   Chmielak                                   2    Gdańsk            11.06
75.63                   Lebioda                                    3    Gdańsk            11.06
75.56                   Osewski                                    2    Sopot             28.07
75.30                   Krukowski                                  5    Cetniewo          12.07
75.23                   Osewski                                    6    Bydgoszcz         24.06
74.99                   Kwaśniewski                                1    Maribor           15.07
74.98                   Plener                                     8    Warszawa          21.05
74.90        Cyprian    Mrzygłód        020298 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            12.06  69.47-15
74.84                   Rakoczy                                    4    Gdańsk            11.06
74.82                   Kwaśniewski                                2    Wrocław           17.06
74.76                   Rakoczy                                    7    Bydgoszcz         24.06
74.72        Wojciech   Ćwik            200794 AZS-UWM Olsztyn     1    Lidzbark Warm.    08.05  70.47-14
74.48                   Mrzygłód                                   3QA  Bydgoszcz         22.07
74.36                   Chmielak                                   3    Łódź              22.05
74.27        Krystian   Bondarenko      221091 AZS-AWFiS Gdańsk    8    Bydgoszcz         24.06  78.06-15
74.24                   Chmielak                                   8    Rehlingen         16.05
74.09                   Krukowski                                  9    Paris Saint-Denis 27.08
                        (64/12)
73.57        Dawid      Kościów         050690 Jantar Ustka        1    Słupsk            28.05  77.48-15
71.98        Rafał      Gierek          240296 MKS Pułtusk         2    Maribor           15.07  64.47-15
71.72        Krzysztof  Szalecki        130291 Podlasie Białystok  1    Białystok         03.05  78.08-13
70.79        Mateusz    Zabłocki        220598 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Suwałki           02.07  64.90-15
70.37        Bartosz    Kobyłka         240289 UKS 12 Kalisz       2    Leszno            28.05  73.10-10
70.21        Robert     Szpak           311289 Sztorm Kołobrzeg    1    Białogard         11.06  78.33-09
69.00        Kamil      Marach          280296 MKL Toruń           4    Jelenia Góra      30.07  66.04-14
68.48        Hubert     Trzeciakowski   291088 UKS Cyprianka       1    Chełmno           17.09  75.73-14
                        20
65.75        Wojciech   Sumiński        140194 AZS-AWF Warszawa    5    Jelenia Góra      30.07  61.74-15
U-18 (700 g) - 68.00
74.97        Szymon     Sadowski        250499 Fenix Słupsk        1    Chojnice          26.07
69.07        Kamil      Łabęcki         030499 Fenix Słupsk        2    Chojnice          26.07

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - OG: 8.100; EC: 7.900
8095         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        1    Warszawa          05.06  8140-15
                        (10.74/+1.0-7.20/+1.6-14.15-2.11-49.78 / 14.62/+0.6-41.50-4.60-59.75-4:32.28)
7784                    Wiesiołek                                  21   Rio de Janeiro    18.08
                        (10.88/-0.8-6.73/+0.7-14.17-2.01-50.18 / 15.09/+0.1-48.32-4.50-56.68-4:42.27)
7057         Michał     Krawczyk        080992 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          05.06  7091-15
                        (11.32/+1.0-6.38/+1.1-13.72-1.72-50.20 / 14.80/+0.6-40.04-4.30-45.43-4:27.95)
U-20 (6kg/99cm/1.75kg)
7248         Patryk     Baran           220498 Sambor Tczew        1    Warszawa          05.06
                        (11.11/-0.4-7.02/+0.9-13.06-2.02-51.13 / 14.12/+1.7-34.31-4.20-50.03-4:58.69)
7099         Radosław   Sobczyk         080698 MKS Ustroń          2    Warszawa          05.06
                        (10.89/+0.3-6.83/+0.8-13.63-1.81-49.56 / 15.33/+1.7-37.82-4.30-47.28-4:56.02)
6964         Maciej     Włódarski       250397 Zawisza Bydgoszcz   1    Warszawa          15.05
                        (11.19/+0.2-6.57/+1,7-12.50-1.86-51.57 / 14.81/+1.5-36.49-4.50-44.33-4:46.55)
6850         Mikołaj    Jakubczak       300598 Orkan Ostrzeszów    3    Warszawa          05.06
                        (11.46/-0.4-6.67/-1.2-13.18-1.81-50.49 / 14.72/+1.7-40.91-3.90-40.17-4:45.73)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)
11:29.15     Grzegorz   Sudoł           280878 AZS-AWF Kraków      3    Cork              28.06  11:21.32-13
11:53.04     Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków      6    Cork              28.06  11:41.96-12

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
19:54.57     Łukasz     Nowak           181288 AZS Poznań          1    Poznań            04.06  19:13.08i-14
19:56.79     Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         3    Villeneuve d'Ascq 22.05  19:16.51i-14
20:08+       Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         09.04  19:28.66-11
20:09+       Rafał      Fedaczyński     031280 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         09.04  19:19.02-11
20.14+       Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    9    Dudince           19.03  19:13.16i-13
20:29+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice         Alytus            10.06  20:28-07
20:56+       Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe         Poděbrady         09.04  21:32.51-15
21:00+       Arkadiusz  Drozdowicz      300398 Gwda Piła                Poděbrady         09.04  22:17-15

10000 mW / Chód 10000 m (40:00-43:00)
40:13+       Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         09.04  39:49-12
40:13+       Rafał      Fedaczyński     031280 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         09.04  39:33-10
40.35+       Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    9    Dudince           19.03  40:11-13
40:38+       Łukasz     Nowak           181288 AZS Poznań               Poděbrady         09.04  40:30+-13
40:57+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice         Alytus            10.06  41:00-13
41:11+       Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         47   Roma              07.05  39:47-10
41:12        Grzegorz   Sudoł           280878 AZS-AWF Kraków      6    Murcia            24.04  39:01-05
42:30.29     Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      3    Biała Podlaska    28.05  40:30.80-10
42:37        Arkadiusz  Drozdowicz      300398 Gwda Piła           6    Poděbrady         09.04  44:06.60-15

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - OG: 1:21:00
1:21:38      Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków      19   Poděbrady         09.04  1:21:05-12
1:21:47      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS-AWF Katowice    20   Poděbrady         09.04  1:20:18-14
1:21:50      Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    1    Alytus            10.06  1:20:30-13
1:21:52                 Jelonek                                    19   Rio de Janeiro    12.08
1:22:11      Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    2    Alytus            10.06  1:22:16-13
1:22:28                 Tomala                                     9    Dudince           19.03
1:22:42                 Brzozowski                                 2    Békéscsaba        30.04
1:22:43                 Jelonek                                    17   La Coruna         28.05
1:23:07                 Tomala                                     35   Roma              07.05
1:23:09      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         36   Roma              07.05  1:20:53-12
1:23:40      Łukasz     Nowak           181288 AZS Poznań          4    Alytus            10.06  1:20:48-13
                        (11/6)
1:27:44      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      1    Zaniemyśl         16.04  1:21:04-11
1:28:28      Grzegorz   Sudoł           280878 AZS-AWF Kraków      5    Bydgoszcz         25.06  1:20:46-13
1:29:54      Adrian     Błocki          110490 AZS-AWF Katowice    7    Bydgoszcz         25.06  1:25:55-10

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00) - OG: 3:50:00
3:43:22      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         1    Dudince           19.03  3:43:55-15
3:47:16      Adrian     Błocki          110490 AZS-AWF Katowice    3    Dudince           19.03  3:49:11-15
3:48:42      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS-AWF Katowice    7    Dudince           19.03  3:46:05-11
3:51:18      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      11   Dudince           19.03  3:46:16-11
3:51:31      A.         Błocki                                     15   Rio de Janeiro    19.08
3:54:26      Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    10   Roma              08.05  3:51:32-13
3:55:01                 Augustyn                                   22   Rio de Janeiro    19.08
3:55:51                 Fedaczyński                                24   Rio de Janeiro    19.08
4:07:53      Grzegorz   Sudoł           280878 AZS-AWF Kraków      26   Roma              08.05  3:41:20-13

4x100 m (40.50) - OG: ranking IAAF; EC: ranking EA
38.64        Polska                                                1h2  Amsterdam         09.07  NR 38.31-12
             (Grzegorz Zimniewicz, Przemysław Słowikowski, Adam Pawłowski, Karol Zalewski)
38.69        Polska                                                6    Amsterdam         10.07
             (Grzegorz Zimniewicz, Przemysław Słowikowski, Adam Pawłowski, Karol Zalewski)
39.18        Polska                                                4    Roma              02.06
             (Jakub Adamski, Przemysław Słowikowski, Adam Pawłowski, Krzysztof Grześkowiak)
39.49        Polska                                                5    Shanghai          14.05
             (Dariusz Kuć, Przemysław Słowikowski, Kamil Kryński, Krzysztof Grześkowiak)
39.98        Polska U-20                                           3h2  Bydgoszcz         22.07
             (Jakub Gałandziej, Adrian Wesela, Damian Sztejkowski, Eryk Hampel)
40.07        OŚ AZS Poznań                                         1    Warszawa          28.05
             (Bartosz Lewandowski, Krzysztof Grześkowiak, Adam Pawłowski, Artur Zaczek)
40.17        OŚ AZS Poznań                                         1    Łódź              21.05
             (Jakub Adamski, Adam Pawłowski, Krzysztof Grześkowiak, Artur Zaczek)
40.25        Polska U-20                                           8    Bydgoszcz         23.07
             (Jakub Gałandziej, Adrian Wesela, Damian Sztejkowski, Eryk Hampel)
40.32        KS Podlasie Białystok                                 1    Bydgoszcz         25.06
             (Łukasz Nabiałek, Damian Czykier, Adrian Kamiński, Kamil Kryński)
40.35        OŚ AZS Poznań                                         2    Bydgoszcz         25.06
             (Artur Zaczek, Jakub Adamski, Adam Pawłowski, Krzysztof Grześkowiak)
40.47        KS AZS-AWF Wrocław                                    2    Warszawa          28.05
             (Kacper Ambroży, Tomasz Sieradzan, Adrian Skrzypacz, Rafał Omelko)
                        (11/5)

4x400 m (3:15.0) - OG: ranking IAAF; EC: ranking EA
2:59.58      Polska                                                4h1  Rio de Janeiro    19.08  NR 2:58.00-98
             (Łukasz Krawczuk, Michał Pietrzak, Jakub Krzewina, Rałaf Omelko)
3:00.50      Polska                                                7    Rio de Janeiro    20.08
             (Łukasz Krawczuk, Michał Pietrzak, Jakub Krzewina, Rałaf Omelko)
3:01.18      Polska                                                2    Amsterdam         10.07
             (Łukasz Krawczuk, Kacper Kozłowski, Jakub Krzewina, Rałaf Omelko)
3:02.09      Polska                                                2h1  Amsterdam         09.07
             (Michał Pietrzak, Kacper Kozłowski, Jakub Krzewina, Łukasz Krawczuk)
3:08.59      WKS Śląsk Wrocław                                     2    Bydgoszcz         26.06
             (Piotr Kuśnierz, Bartłomiej Chojnowski, Jakub Krzewina, Łukasz Krawczuk)
3:08.74      Polska                                                6    Doha              06.05
             (Marcin Marciniszyn, Bartłomiej Chojnowski, Piotr Kuśnierz, Rafał Smoleń)
3:09.32      RLTL ZTE Radom                                        3    Bydgoszcz         26.06
             (Jakub Smoliński, Marcin Strzelczyk, Bartłomiej Czajkowski, Patryk Adamczyk)
3:09.42      Polska U-20                                           6h1  Bydgoszcz         23.07
             (Mateusz Rzeźniczak, Cezary Mirosław, Kamil Mroczek, Tymoteusz Zimny)
3:10.16      Polska U-23                                           1    Maribor           15.07
             (Łukasz Ozdarski, Rafał Smoleń, Wiktor Suwara, Dariusz Kowaluk)
3:11.70      KS AWS-AWF Wrocław                                    4    Bydgoszcz         26.06
             (Kacper Chłond, Mateusz Kozłowski, Tomasz Sieradzan, Rafał Omelko)
3:13.56      OŚ AZS Poznań                                         1    Łódź              22.05
             (Rafał Smoleń, Rafał Miaskowski, Bartosz Lewandowski, Robert Bryliński)
3:13.51      AZS-AWF Warszawa                                      5    Bydgoszcz         26.06
             (Bartosz Rożnowski, Jakub Bałdyka, Szymon Ogonowski, Łukasz Ozdarski)
3:13.69      AZS-AWF Warszawa                                      2    Łódź              22.05
             (Jakub Bałdyka, Michał Makowski, Łukasz Ozdarski, Szymon Ogonowski)
                        (13/8)