POLAND / POLSKA '2017

MEN / MĘŻCZYŹNI as at: 25.06.2017 WOMEN / KOBIETY
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

100 m (10.40-10.65) - IAAF & PZLA: 10.12
10.37   +1.5 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        2h1  Bydgoszcz         02.06  10.43/10.28w-16
10.40   +1.2 Remigiusz  Olszewski       200992 Zawisza Bydgoszcz   1r1  Kutno             11.06  10.21-16
10.42   +1.9 Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     2h2  Bydgoszcz         02.06  10.25/10.24w-13
10.44   +1.9 Przemysław Adamski         271296 Flota Gdynia        3h2  Bydgoszcz         02.06  10.68-15
10.47   +1.9 Grzegorz   Zimniewicz      131091 Achilles Leszno     4h2  Bydgoszcz         02.06  10.31-13
10.50   +1.6 Przemysław Słowikowski     201193 Flota Gdynia        8    Bydgoszcz         02.06  10.27-16
10.52   +1.5 Dariusz    Kuć             240486 Zawisza Bydgoszcz   4h1  Bydgoszcz         02.06  10.15-11
10.52   +1.0 Michał     Jakóbczyk       130595 Agros Zamość        1    Kraków            24.06  10.85-16
10.52   +1.0 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    2    Kraków            24.06  10.63/10.51w-16
10.54   +1.0 Piotr      Mitka           220894 AZS-AWF Kraków      3    Kraków            24.06  10.76-16
                        10
10.55   +1.8 Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          1h4  Leszno            27.05  10.47-12/10.40w-13
10.62   +0.8 Maciej     Brzeziński      270393 AZS-AWF Kraków      1h2  Radom             04.06  10.58/10.54w-14
10.62   +2.0 Kamil      Kryński         120587 Podlasie Białystok  1r3  Siedlce           10.06  10.33-12
10.64   +0.8 Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    2h2  Radom             04.06  10.82-16
10.65   +2.0 Michał     Jakóbczyk       130595 Agros Zamość        1h2  Łódź              26.05  10.85-16
10.65   -0.4 Dominik    Smosarski       120999 Gwardia Szczytno    1    Lidzbark Warm.    27.05  10.50-16
wind / z wiatrem
10.28   +3.9 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  1    Łódź              26.05  10.71-12
10.33   +2.2 Eryk       Hampel          031297 AZS Poznań          1A   Łódź              20.05  10.39-15
10.36   +2.3            Hampel                                     1h1  Łódź              20.05
10.37   +2.5            Kopeć                                      1    Szczecin          10.06
10.38   +2.2 Przemysław Słowikowski     201193 Flota Gdynia        2A   Łódź              20.05  10.27-16
10.40   +3.9 Przemysław Adamski         271296 Flota Gdynia        2    Łódź              26.05  10.68-15
10.43   +3.9 Grzegorz   Zimniewicz      131091 Achilles Leszno     3    Łódź              26.05  10.31-13
10.43   +3.9 Karol      Kwiatkowski     200896 AZS-AWF Katowice    4    Łódź              26.05  10.63/10.51w-16
10.48   +2.2 Artur      Zaczek          280289 AZS Poznań          3A   Łódź              20.05  10.47-12/10.40w-13
10.49   +3.9 Dominik    Staśkiewicz     050493 Pomerania Szczecin  5    Łódź              26.05  10.71-15
10.51   +2.2 Dariusz    Kuć             240486 Zawisza Bydgoszcz   1h2  Szczecin          10.06  10.15-11
10.55   +3.9 Michał     Jakóbczyk       130595 Agros Zamość        6    Łódź              26.05  10.85-16
10.55   +2.4 Maciej     Brzeziński      270393 AZS-AWF Kraków      1    Radom             04.06  10.58/10.54w-14
10.57   +3.9 Hubert     Kalandyk        200594 Agros Zamość        7    Łódź              26.05  10.59/10.42w-16
10.61   +3.0 Michał     Derus           210990 AZS PWSZ Tarnów     2h4  Łódź              26.05  10.51-14
10.63   +2.4 Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    3    Radom             04.06  10.82-16
10.63   +2.8 Szymon     Woźniak         100899 BKL Bełchatów       1h1  Łódź              24.06  10.98-16
10.64   +2.8 Konrad     Ziółkowski      240196 vectra Włocławek    2h1  Łódź              24.06  10.80-16

150 m (16.00)

200 m (21.00-21.50) - IAAF & PZLA: 20.44
20.87   +0.4 Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     6    Villeneuve d'Ascq 25.06  20.26-16
20.94   +0.6 Dominik    Kopeć           050395 Agros Zamość        1r2  Warszawa          20.05  21.12-16
20.96   +0.6 Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     2r2  Warszawa          20.05  21.07-16
20.97   +0.1            Zalewski                                   2r2  Zeulenroda        25.05
21.00   +0.1            Zalewski                                   1h2  Villeneuve d'Ascq 23.06
21.18   +0.3 Piotr      Mitka           220894 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            24.06  21.59-16
21.22   +1.3 Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1r1  Warszawa          20.05  21.51-15
21.23   +0.8 Kamil      Kryński         120587 Podlasie Białystok  1    Białystok         18.06  20.56-12
21.27   +0.2 Hubert     Kalandyk        200594 Agros Zamość        1r1  Siedlce           10.06  20.96-16
21.29   +1.0 Dominik    Smosarski       120999 Gwardia Szczytno    1    Gdańsk            14.06  21.06-16
21.31   +1.6 Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     1r3  Słupsk            27.05  21.05-07
21.34   -0.8 Eryk       Hampel          031297 AZS Poznań          1r2  Łódź              27.05  21.89-14
21.34   +1.0 Grzegorz   Zimniewicz      131091 Achilles Leszno     2    Gdańsk            14.06  21.08-10
                        10
21.34   -0.2 Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       1r1  Wrocław           18.06  21.19-15/21.15w-09
21.48   +1.0 Bartłomiej Czajkowski      241093 RLTL ZTE Radom      1r1  Warszawa          25.06  21.71i-16
21.49   +0.8 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  1r1  Toruń             20.05  21.25-12
wind / z wiatrem
20.61   +2.7 Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     1r1  Łódź              21.05  21.07-16
20.87   +7.1 Karol      Zalewski        070893 AZS-UWM Olsztyn     5    Šamorín           17.06  20.26-16
21.47   +3.0 Szymon     Woźniak         100899 BKL Bełchatów       1r1  Łódź              24.06  22.23-16

300 m (34.00)
33.10        Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          27.05  34.49i-16
33.80        Bartłomiej Czajkowski      241093 RLTL ZTE Radom      2    Warszawa          27.05  34.04-16

400 m (46.60-48.00) - IAAF & PZLA: 45.50
45.23        Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     1A   Forbach           28.05  45.14-16
45.53                   Omelko                                     2    Villeneuve d'Ascq 24.06
45.76                   Omelko                                     5    Stockholm         18.06
45.83                   Omelko                                     5    Oslo              15.06
45.86                   Omelko                                     1    Szczecin          10.06
46.12                   Omelko                                     1r2  Bydgoszcz         02.06
46.19                   Omelko                                     1    Ankara            06.06
46.33        Kajetan    Duszyński       120595 AZS Łódź            1r1  Łódź              26.05  46.82-15
46.38                   Omelko                                     2h1  Villeneuve d'Ascq 23.06
46.52                   Duszyński                                  3r2  Bydgoszcz         02.06
                        (10/2)
46.72        Dariusz    Kowaluk         160496 AZS-AWF Warszawa    4    Szczecin          10.06  47.10-15
46.75        Wiktor     Suwara          240796 AZS Łódź            1r1  Łódź              20.05  46.37-16
46.76        Michał     Pietrzak        030489 AZS-AWF Katowice    5    Szczecin          10.06  45.96-16
46.82        Jakub      Krzewina        101089 Śląsk Wrocław       1r2  Wrocław           18.06  45.11-14
46.94        Andrzej    Jaros           190790 AZS UMCS Lublin     1r1  Kraków            24.06  46.44-14
47.12        Łukasz     Krawczuk        150689 Śląsk Wrocław       8A   Turku             13.06  45.65-14
47.16        Patryk     Dobek           130294 SKLA Sopot          6r2  Bydgoszcz         02.06  46.15-13
47.18        Kacper     Kozłowski       071286 AZS-UWM Olsztyn     6    Szczecin          10.06  45.24-10
                        10
47.19        Antoni     Walicki         221299 ALKS AJP Gorzów     1r1  Piła              03.06  48.90-16
47.50        Bartłomiej Chojnowski      240993 Śląsk Wrocław       3r1  Bydgoszcz         02.06  47.04-16
47.51        Jakub      Smoliński       210792 RLTL ZTE Radom      1r1  Łódź              28.05  47.17i-15
47.55        Tymoteusz  Zimny           140398 Baszta Szamotuły    4r1  Bydgoszcz         02.06  47.14-16
47.63        Łukasz     Ozdarski        150194 AZS-AWF Warszawa    1r1  Radom             04.06  47.14-16
47.77        Kacper     Chłond          270594 AZS-AWF Wrocław     1r1  Kraków            11.06  47.63-16
47.80        Adrian     Zachciał        300995 MKL Szczecin        3r1  Łódź              26.05  48.13-16
47.81        Hubert     Olczyk          100295 AZS PO Opole        2r1  Kraków            24.06  48.35-16
47.88        Mateusz    Rzeźniczak      230798 RKS Łódź            2r1  Łódź              28.05  47.40-16
47.95        Przemysław Waściński       290395 Kadet Rawicz        5r1  Bydgoszcz         02.06  46.14-16
                        20
47.99        Cezary     Mirosław        080597 Agros Zamość        1r3  Siedlce           10.06  47.46-16

600 m (1:18.0)

800 m (1:48.0-1:51.5) - IAAF: 1:45.90; PZLA: 1:45.60
1:45.45      Adam       Kszczot         020989 RKS Łódź            6    Shanghai          13.05  1:43.30-11
1:45.76      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   2    Somerville        02.06  1:43.72-15
1:45.87                 Lewandowski                                7    Shanghai          13.05
1:45.96                 Kszczot                                    1    Roma              08.06
1:46.06                 Kszczot                                    4    Stockholm         18.06
1:46.51                 Lewandowski                                5    Roma              08.06
1:47.06                 Lewandowski                                1    Szczecin          10.06
1:47.30                 Kszczot                                    1r1  Radom             04.06
1:47.55                 Kszczot                                    2    Szczecin          10.06
1:47.67      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     3    Szczecin          10.06  1:46.85-16
1:47.89      Mateusz    Borkowski       020497 RKS Łódź            1r4  Wrocław           18.06  1:47.62-16
                        (11/4)
1:48.17      Artur      Kuciapski       261293 AZS-AWF Warszawa    3A   Forbach           28.05  1:44.89-14
1:49.46      Patryk     Kozłowski       101198 RLTL ZTE Radom      4r1  Radom             04.06  1:51.01-16
1:49.59      Grzegorz   Kunc            030797 AZS-AWF Kraków      2r4  Wrocław           18.06  1:50.06-16
1:49.84      Grzegorz   Kalinowski      220990 MKL Toruń           6r1  Praha             30.05  1:48.44-14
1:49.87      Szymon     Dobaj           190995 Wawel Kraków        3r4  Wrocław           18.06  1:50.98-16
1:50.16      Sebastian  Smoliński       010791 AZS UMCS Lublin     5r1  Radom             04.06  1:47.87-12
                        10
1:50.44      Szymon     Zięba           160399 UKS Kolbuszowa      4r4  Wrocław           18.06  1:51.63-16
1:50.49      Piotr      Drobnik         270693 LLKS Osowa Sień     5r4  Wrocław           18.06  1:50.94-15
1:50.87      Kamil      Kruk            230292 Ursynów Warszawa    2r2  Łomża             07.06  1:50.64-15
1:50.96      Marek      Szymański       271091 MKLA Łęczyca        2r1  Łódź              27.05  1:50.68-16
1:51.09      Marcin     Kuliga          160197 MOSiR Krosno        8r1  Radom             04.06  1:50.57-16
1:51.33      Adrian     Wyrzykiewicz    061195 Gwda Piła           3r1  Łódź              27.05  1:49.79-15
1:51.46      Patryk     Marmon          220297 AZS-AWF Kraków      7r4  Wrocław           18.06  1:53.17-16

1000 m (2:22.0-2:25.0)
2:23.51      Adam       Czerwiński      021088 Wawel Kraków        1r1  Kraków            06.05  2:22.53-10

1500 m (3:42.0-3:50.0) - IAAF & PZLA: 3:36.00
3:34.50      Marcin     Lewandowski     130687 Zawisza Bydgoszcz   7    Stockholm         18.06  3:37.37i-14
3:34.60                 Lewandowski                                3    Oslo              15.06
3:36.37 NUR  Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     9    Praha             05.06  3:38.35-16
3:39.54      Grzegorz   Kalinowski      220990 MKL Toruń           10   Hengelo           10.06  3:38.23-15
3:42.04                 Kalinowski                                 2B   Nijmegen          02.06
3:43.46      Roman      Kwiatkowski     190595 Start Otwock        4A   Watford           24.06  3:44.59-15
3:43.51      Adam       Czerwiński      021088 Wawel Kraków        1    Kraków            24.06  3:39.89-13
3:45.34      Sebastian  Smoliński       010791 AZS UMCS Lublin     2    Łomża             07.06  3:41.61-15
3:45.56      Mateusz    Dębski          230198 RLTL ZTE Radom      2r2  Gdańsk            14.06  3:47.21-16
3:46.64      Bartosz    Kotłowski       030992 LKS Ostromecko      4r2  Gdańsk            14.06  3:42.54-13
3:47.19      Piotr      Drobnik         270693 LLKS Osowa Sień     5r2  Gdańsk            14.06  3:42.30-15
3:47.79      Grzegorz   Kunc            030797 AZS-AWF Kraków      2    Kraków            24.06  3:47.81-16
                        10
3:47.84      Adam       Włodarczyk      260597 AZS Łódź            6r2  Gdańsk            14.06  3:51.94-16
3:47.92      Andrzej    Kowalczyk       301198 Fajfer Łapanów      8r2  Gdańsk            14.06  3:58.33-16
3:49.48      Szymon     Zięba           160399 UKS Kolbuszowa      5    Łomża             07.06  3:56.19-16
3:49.72      Patryk     Marmon          220297 AZS-AWF Kraków      9r2  Gdańsk            14.06  3:52.67-16

mile / mila (4:10.0)

2000 m (5:15.0)

3000 m (8:00.0-8:20.0)
8:08.76      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     7    Turku             13.06  7:58.38-16
8:11.90      Michał     Rozmys          130395 Barnim Goleniów     9    Villeneuve d'Ascq 25.06  -0-
8:14.61      Bartosz    Kotłowski       030992 LKS Ostromecko      1    Szczecin          10.06  8:15.31i-14
8:14.90+     Szymon     Kulka           220693 niestowarzyszony    1    Łomża             07.06  8:59.76i-14
8:16.79      Paweł      Pankratow       100495 Hermes Gryfino      2    Szczecin          10.06  8:25.47i-15
8:18.74      Damian     Kabat           201089 Pomorze Stargard    3    Szczecin          10.06  8:12.02-10
8:19.17      Grzegorz   Kalinowski      220990 MKL Toruń           1r1  Łódź              27.05  8:27.25i-13

5000 m (13:50.0-14:20.0) - IAAF & PZLA: 13:22.60
13:58.88     Szymon     Kulka           220693 niestowarzyszony    2r2  Łomża             07.06  13:59.42-14
14:16.28     Dawid      Malina          181191 ROW Rybnik          4r2  Łomża             07.06  14:25.68-16
14:17.00     Robert     Głowala         291092 Wilga Garwolin      5r2  Łomża             07.06  14:34.36-16
14:18.10     Paweł      Pankratow       100495 Hermes Gryfino      6r2  Łomża             07.06  14:37.08-14
14:19.23     Krzysztof  Gosiewski       300588 LKS Ostromecko      1    Wrocław           18.06  14:39.74-14

10000 m (29:00.0-30:00.0) - IAAF & PZLA: 27:45.00
29:06.28     Szymon     Kulka           220693 niestowarzyszony    1    Bielsko-Biała     20.05  29:46.74-14
29:09.16     Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       1r1  Rybnik            29.04  28:44.19-10
29:18.32     Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        2r1  Rybnik            29.04  29:29.54-16
29:27.10     Dawid      Malina          181191 ROW Rybnik          3r1  Rybnik            29.04  29:40.41-16
29:28.18     Łukasz     Oślizło         140589 AZS-AWF Katowice    4r1  Rybnik            29.04  28:57.12-12
29:47.66     Damian     Roszko          111191 Podlasie Białystok  5r1  Rybnik            29.04  29:25.35-15
29:51.10     Krzysztof  Gosiewski       300588 LKS Ostromecko      6r1  Rybnik            29.04  -0-
29:53.20     Robert     Głowala         291092 Wilga Garwolin      7r1  Rybnik            29.04  30:18.71-16
29:55.77     Grzegorz   Ebel            281197 Baszta Bytów        8r1  Rybnik            29.04  30:35.95-16

HMar / Półmaraton (63.30-65:00)
63:16        Marcin     Chabowski       280686 Flota Gdynia        1    Poznań            26.03  62:26-11
63:45        Yared      Shegumo         110183 AZS-AWF Warszawa    7    Warszawa          26.03  63:42-13
63:53        Szymon     Kulka           220693 ULKS Lipinki        4    Poznań            26.03  63:03-16
63:57        Adam       Nowicki         240890 MKL Szczecin        13   Venlo             26.03  65:04-16
64:20        Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       21   Praha             01.04  63:28-11
64:33+       Artur      Kozłowski       190185 MULKS-MOS Sieradz   7    Warszawa          23.04  63:36-09
64:51        Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań     9    Ostia             12.03  62:35-11
64:53+       Yared      Shegumo         110183 AZS-AWF Warszawa         Düsseldorf        30.04  63:42-13

Mar / Maraton (2:14:00-2:25:00) - IAAF: 2:19:00 - PZLA: 2:11:15
2:12:33      Yared      Shegumo         110183 AZS-AWF Warszawa    3    Düsseldorf        30.04  2:10:34-13
2:12:38      Artur      Kozłowski       190185 MULKS-MOS Sieradz   3    Warszawa          23.04  2:10:58-12
2:13:43      Arkadiusz  Gardzielewski   120686 Śląsk Wrocław       6    Ottawa            28.05  2:11:34-12
2:15:17      Mariusz    Giżyński        260681 Grunwald Poznań     7    Ottawa            28.05  2:11:20-12
2:17:51      Henryk     Szost           200182 Grunwald Poznań     9    Ottawa            28.05  2:07:39-12
2:21:18      Błażej     Brzeziński      300787 Śląsk Wrocław       16   Ottawa            28.05  2:12:17-13
2:24:32      Rafał      Czarnecki       261279 STS Skarżysko-Kam.  1    Gdańsk            09.04  2:27:46-15
2:24:55      Maciej     Miereczko       140979 Vectra Włocławek    5    Mainz             07.05  2:24:16-06

100 km (8:00:00)

2000 mS / 2000 m prz. (5:50.0)

3000 mS / 3000 m prz. (8:42.0-9:05.0) - IAAF: 8:32.00; PZLA: 8:24.00
8:23.68      Krystian   Zalewski        110489 Barnim Goleniów     14   Roma              08.06  8:16.20-14
8:28.50                 Zalewski                                   8    Stockholm         18.06
8:33.02                 Zalewski                                   3    Villeneuve d'Ascq 25.06
8:56.26      Dawid      Konieczek       050693 Nadodrze Powodowo   3r3  Torrance          13.04  8:56.45-15
8:59.37      Mateusz    Kaczmarek       190396 Flota Gdynia        1    Białogard         17.06  8:59.31-15
9:02.76      Nikodem    Dworczak        020398 Nadodrze Powodowo   2    Białogard         17.06  9:33.88-16

110 mH / 110 m ppł. (14.00-14.60) - IAAF & PZLA: 13.48
13.28   +1.2 Damian     Czykier         100892 Podlasie Białystok  1r2  Bydgoszcz         02.06  13.32/13.31w-16
13.35   +1.8            Czykier                                    4    Praha             05.06
13.37   +1.1            Czykier                                    1h-  Szczecin          10.06
13.40   +0.2            Czykier                                    4    Villeneuve d'Ascq 25.06
13.43   +1.2            Czykier                                    2h1  Turku             13.06
13.44   +1.4            Czykier                                    1    Toruń             20.05
13.48   +0.8            Czykier                                    4    Turku             13.06
13.48   +1.0            Czykier                                    1h2  Villeneuve d'Ascq 23.06
13.53   -0.2 Artur      Noga            020588 SKLA Sopot          1h-  Warszawa          27.05  13.26-13/13.20w-10
13.53   +1.7            Noga                                       1    Warszawa          27.05
13.54   +1.4            Czykier                                    1    Łódź              28.05
13.69   +1.2            Noga                                       3r2  Bydgoszcz         02.06
13.89   +0.6            Noga                                       1h-  Warszawa          25.06
13.90   -1.0 Dawid      Żebrowski       080197 Victoria Racibórz   1    Kraków            24.06  13.45j-16
13.95   +1.4            Żebrowski                                  2    Łódź              28.05
13.95   -0.8 Marcin     Grudka          260795 Flota Gdynia        1    Toruń             23.06  14.01-16
13.95   -0.9            Noga                                       1    Warszawa          25.06
13.96   -0.8 Kacper     Schubert        100795 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             23.06  14.06/13.91w-16
13.97    0.0 Dominik    Bochenek        140587 Zawisza Bydgoszcz   1h-  Toruń             23.06  13.44-11
13.98    0.0            Grudka                                     2h-  Toruń             23.06
13.99   +1.3            Żebrowski                                  4A   Hérouville        15.06
14.00   +1.1            Żebrowski                                  4h-  Szczecin          10.06
                        (22/6)
14.11   +1.1 Dominik    Staśkiewicz     050493 Pomerania Szczecin  5h-  Szczecin          10.06  14.21-15
14.16   -0.8 Adam       Karczewski      231094 Zawisza Bydgoszcz   3    Toruń             23.06  14.55-16
14.25   +1.3 Patryk     Bachar          161192 AZS-AWF Wrocław     1    Łódź              20.05  13.97-15
14.28   +0.8 Filip      Drozdowski      280493 MKL Toruń           6    Houston           05.05  14.13-15/14.04w-14
                        10
14.28   +0.7 Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        M    Warszawa          20.05  14.49-15
14.28   +1.3 Michał     Włodarczyk      200294 Płomień Sosnowiec   2    Łódź              20.05  14.34-16
14.44   +0.1 Marcin     Mencfel         040596 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            11.06  14.47-16
wind / z wiatrem
13.31   +2.6            Czykier                                    1    Szczecin          10.06
13.36   +3.5            Czykier                                    5    Stockholm         18.06
13.93   +2.7            Żebrowski                                  3h1  Hérouville        15.06
14.05   +2.6 Dominik    Staśkiewicz     050493 Pomerania Szczecin  5    Szczecin          10.06  14.21-15
14.23   +4.8 Patryk     Bachar          161192 AZS-AWF Wrocław     1h-  Łódź              20.05  13.97-15
14.28   +2.6 Filip      Drozdowski      280493 MKL Toruń           4r2  Austin            15.04  14.13-15/14.04w-14
U20 (99 cm) - 14.30
13.91   +2.0 Wiktor     Santkiewicz     160798 Pomerania Szczecinek1    Piła              03.06
14.02   +1.7 Michał     Sierocki        120999 AZS UMCS Lublin     1r3  Puławy            11.06
14.18   +1.7 Michał     Wilk            030399 Basket Warszawa     2r3  Puławy            11.06
14.28   +1.8 Patryk     Baran           220498 Sambor Tczew        1    Słupsk            27.05
U18 (91.4 cm) - 14.30
14.09   +1.9 Jakub      Kalinowski      110800 MKS Aleksandrów Ł.  1    Łódź              28.05
14.11   +1.8 Jakub      Czak            290501 Lubusz Słubice      1    Łódź              24.06
14.20   +1.9 Olgierd    Michniewski     181100 RLTL ZTE Radom      2    Łódź              28.05

300 mH / 300 m ppł. (38.00)

400 mH / 400 m ppł. (51.15-53.00) - IAAF & PZLA: 49.35
49.78        Patryk     Dobek           130294 SKLA Sopot          2A   Turku             13.06  48.40-15
49.79                   Dobek                                      3    Villeneuve d'Ascq 24.06
50.04                   Dobek                                      4    Praha             05.06
50.53                   Dobek                                      2h1  Villeneuve d'Ascq 23.06
50.60        Robert     Bryliński       020491 AZS Poznań          1r1  Radom             04.06  49.88-16
50.73                   Dobek                                      1    Tel Aviv          20.05
50.84        Jakub      Smoliński       210792 RLTL ZTE Radom      1r1  Kraków            24.06  50.11-16
50.88                   Bryliński                                  1r2  Kutno             11.06
50.97                   Smoliński                                  2r1  Radom             04.06
51.01                   Smoliński                                  2r2  Kutno             11.06
                        (10/3)
51.30        Paweł      Gwiazdoń        030991 AZS-AWF Katowice    3r2  Kutno             11.06  51.08-16
52.23        Rafał      Omelko          160189 AZS-AWF Wrocław     2    Ankara            06.06  50.26-14
52.66        Mateusz    Kozłowski       130593 AZS-AWF Wrocław     1    Jelenia Góra      27.05  52.08-16

HJ / Skok wzwyż (2.30-2.20-2.10) - IAAF & PZLA: 2.30
2.30         Sylwester  Bednarek        280489 RKS Łódź            1    Biała Podlaska    28.05  2.32-09
                        ()
2.26         Norbert    Kobielski       280197 MKS Inowrocław      1    Białystok         18.06  2.22i-16
2.25         Wojciech   Theiner         250686 AZS PO Opole        1    Szczecin          10.06  2.32-14
2.24                    Bednarek                                   6    Shanghai          13.05
2.24                    Bednarek                                   1    Łódź              21.05
2.23                    Kobielski                                  1    Kutno             11.06
2.22         Maciej     Grynienko       300398 Orlica Domaniów     1    Wrocław           13.05  2.16-16
2.22                    Kobielski                                  1A   Łódź              26.05
2.22                    Kobielski                                  4=   Villeneuve d'Ascq 24.06
2.20                    Theiner                                    3    Opole             04.06
2.20                    Bednarek                                   3    Szczecin          10.06
2.20                    Bednarek                                   10   Oslo              15.06
2.20                    Grynienko                                  1    Wrocław           24.06
                        (13/4)
2.16         Maciej     Lepiato         180888 Start Gorzów        1    Zielona Góra      28.04  2.22-13
2.15         Jakub      Moskal          120398 Podlasie Białystok  1u23 Opole             03.06  2.10-16
2.13         Mateusz    Tofil           020899 Bolesłavia          1    Wrocław           21.05  2.12i-16
2.13         Piotr      Milewski        021091 Podlasie Białystok  2A   Łódź              26.05  2.22-13
2.12         Igor       Kopala          040897 Resovia Rzeszów     4    Łódź              21.05  2.16i-16
2.12         Konrad     Owczarek        111287 AZS PO Opole        5    Łódź              21.05  2.28-10
                        10
2.12         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        D    Götzis            27.05  2.11-16
2.10         Bartłomiej Bedeniczuk      060995 AZS-AWF Biała Podl. 2    Biała Podlaska    28.05  2.12-15

PV / Skok o tyczce (5.70-5.30-5.00) - IAAF & PZLA: 5.70
5.81         Piotr      Lisek           160892 OSOT Szczecin       3    Eugene            27.05  5.90i-15
                        (5.41/2  5.56/1  5.71/2  5.81/1  5.86/x  5.91/xx)
5.80sq                  Lisek                                      1    Piła              18.06
                        (5.40/1  5.50/1  5.70/1  5.80/2  5.90/xxx)
5.80         Paweł      Wojciechowski   060689 Zawisza Bydgoszcz   1=   Hof               24.06  5.91-11
                        (5.30/1  5.50/1  5.70/2  5.80/2  5.92/xxx)
5.70                    Wojciechowski                              1    Tübingen          20.05
                        (5.50/2  5.70/2  5.80/xxx)
5.70                    Wojciechowski                              1    Bydgoszcz         02.06
                        (5.30/1  5.51/2  5.60/3  5.70/1  5.82/xxx)
5.70                    Lisek                                      1    Rehlingen         05.06
                        (5.35/1  5.50/2  5.60/2  5.70/3  5.80/xxx)
5.70                    Lisek                                      1    Szczecin          10.06
                        (5.40/1  5.50/2  5.60/1  5.70/2  5.80/xxx)
5.70                    Lisek                                      1    Dessau            16.06
                        (5.35/1  5.50/2  5.70/3  5.85/xxx)
5.70sq                  Wojciechowski                              2    Piła              18.06
                        (5.30/1  5.50/2  5.70/2  5.80/xx  5.85/x)
5.56                    Wojciechowski                              8    Eugene            27.05
5.50                    Wojciechowski                              3    Szczecin          10.06
5.46                    Wojciechowski                              4    Turku             13.06
5.45                    Lisek                                      5    Villeneuve d'Ascq 25.06
5.41sq                  Wojciechowski                              1    Sopot             04.06
5.40         Borys      Dżaman          170996 OSOT Szczecin       5    Bydgoszcz         02.06  5.00i-16
5.32                    Dżaman                                     1    Rishon Letzion    15.06
5.30sq       Mateusz    Jerzy           290395 AZS-AWF Warszawa    9    Żary              27.05  5.30-15
                        (17/4)
5.20         Karol      Pawlik          170394 Zawisza Bydgoszcz   9    Bydgoszcz         02.06  5.40sq-15
5.20sq       Przemysław Czerwiński      280783 OSOT Szczecin       4    Piła              18.06  5.82i-10
5.00         Maciej     Włódarski       250397 Zawisza Bydgoszcz   2    Łódź              24.06  4.80i-16

LJ / Skok w dal (8.15-7.70-7.40) - IAAF & PZLA: 8.15
8.18    +1.7 Tomasz     Jaszczuk        090392 WLKS Nowe Iganie    1    Biała Podlaska    28.05  8.15-14
                        (7.96/ 0.0      x      8.18/+1.7      x          -          -    )
8.07    +0.6            Jaszczuk                                   1    Dessau            16.06
7.92    +1.4            Jaszczuk                                   1    Siedlce           10.06
7.89    +1.0            Jaszczuk                                   4    Marseille         03.06
7.84    +0.7            Jaszczuk                                   4    Villeneuve d'Ascq 24.06
7.72    -0.3 Adrian     Strzałkowski    280390 MKL Szczecin        2    Floro             10.06  8.18i-14
7.70    +1.1            Strzałkowski                               6    Marseille         03.06
7.67    -0.1 Jakub      Andrzejczak     130698 MKS Aleksandrów Ł.  3    Dessau            16.06  7.86-16
7.66    +1.9 Andrzej    Kuch            271091 Start Wieruszów     2    Turnov            23.05  7.76-16
7.52    +1.7 Rafał      Abramowski      230295 AZS-AWF Warszawa    D    Firenze           28.04  6.89-13
7.52    +0.0 Patryk     Bachar          161192 AZS-AWF Wrocław     1    Hradec Králové    13.05  7.51-15
7.51    +0.9 Mateusz    Różański        110898 AZS PWSZ Tarnów     1    Rzeszów           28.05  7.12-16
7.45    +1.9 Pavel      Varanovich      101094 AZS-AWF Wrocław     1    Bojanowo          01.05  7.18-16
7.44    +0.2 Łukasz     Masłowski       080691 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             20.05  7.85-09
7.42    +2.0 Michał     Rejmus          080991 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            03.06  7.90-13
                        10
7.42    +1.8 Łukasz     Wróbel          190492 BKS Bydgoszcz       2    Łódź              24.06  7.57i-16
7.41    +1.7 Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        M    Warszawa          20.05  7.63i-15
7.40    +1.3 Paweł      Basałygo        100695 Osa Zgorzelec       2    Wrocław           13.05  7.26-14
wind / z wiatrem
7.72    +3.8 Jakub      Andrzejczak     130698 MKS Aleksandrów Ł.  3    Floro             10.06  7.86-16

TJ / Trójskok (16.80-16.20-15.20) - IAAF: 16.80; PZLA: 16.85
16.53   -0.4 Adrian     Świderski       270986 Śląsk Wrocław       1    Leszno            27.05  16.81-15
16.53   +0.6            Świderski                                  1    Šamorín           17.06
16.52    0.0            Świderski                                  2    Geneve            10.06
16.50   +1.1 Karol      Hoffmann        010689 MKS Aleksandrów Ł.  2    Ogre              25.05  17.16-16
16.42   +2.0            Hoffmann                                   7    Villeneuve d'Ascq 25.06
16.34   +0.5            Świderski                                  3    Montgeron         13.05
16.22   +0.6            Hoffmann                                   4    Andujar           02.06
15.26   +1.3 Bartosz    Wójcik          281297 WLKS Nowe Iganie    1    Piła              04.06  15.36-16
15.24   +0.2 Patryk     Komar           210191 AZS PO Opole        2    Kraków            24.06  15.38-16
15.23   +0.5 Krzysztof  Dudek           100795 Pogoń Ruda Śl.      1    Sosnowiec         06.05  15.01-16
15.23   +1.9 Bartosz    Bonecki         210892 AZS Łódź            1A   Łódź              26.05  16.06-15
15.21   +1.7 Jan        Kulmaczewski    220495 Misiaczki Pruszków  2A   Łódź              26.05  15.18-16
wind / z wiatrem
16.24   +2.1            Hoffmann                                   3    Kuortane          17.06

SP / Pchnięcie kulą (20.50-19.00-16.50) - IAAF & PZLA: 20.50
21.51        Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    1    Kielce            13.05  21.14-16
                        (20.34  20.05  20.89  20.81  21.51    x  )
21.18        Michał     Haratyk         100492 AZS-AWF Kraków      2    Szczecin          10.06  21.35i-16
                        (19.59  20.12  20.78    x    20.65  21.18)
21.17A NUR              Bukowiecki                                 1c2  Potchefstroom     17.01
                        (20.50    x    20.24    x    21.17    x  )
20.99                   Bukowiecki                                 1    Bydgoszcz         01.06
                        (20.99  20.76  20.35  20.20    x      x  )
20.92        Jakub      Szyszkowski     200891 Śląsk Wrocław       1    Wrocław           18.06  20.55i-15
                        (19.69  20.11  20.14  20.35  20.92  20.79)
20.90                   Haratyk                                    2    Bydgoszcz         01.06
                        (19.15    x    20.69    x    20.90  19.51)
20.83                   Bukowiecki                                 3    Villeneuve d'Ascq 24.06
                        (20.83  20.18  20.80  20.33)
20.76                   Bukowiecki                                 1    Łomża             07.06
                        (  x      x    20.76    x    19.86  20.21)
20.71                   Haratyk                                    1    Radom             04.06
                        (20.18  20.65  20.64  20.71    x    20.38)
20.68                   Bukowiecki                                 1    Warszawa          20.05
                        (19.89  20.68    x    20.06. 20.22    x  )
20.63                   Bukowiecki                                 2    Radom             04.06
                        (20.38  20.63    x      x      x      x  )
20.57                   Szyszkowski                                3    Szczecin          10.06
                        (19.74  20.48  20.57  20.17    x      x  )
20.48                   Haratyk                                    1    Kraków            24.06
20.43                   Szyszkowski                                3    Radom             04.06
20.42A                  Bukowiecki                                 1    Potchefstroom     24.01
20.31A                  Bukowiecki                                 1c1  Potchefstroom     17.01
20.29                   Bukowiecki                                 7    Eugene            27.05
20.28                   Bukowiecki                                 1    Bojanowo          01.05
20.27                   Szyszkowski                                1    Łódź              21.05
20.18                   Haratyk                                    2    Kielce            13.05
20.16                   Szyszkowski                                1    Bielsko-Biała     17.06
20.11                   Szyszkowski                                2    Kraków            24.06
20.05                   Szyszkowski                                5    Praha             05.06
20.02                   Bukowiecki                                 4    Szczecin          10.06
20.00                   Szyszkowski                                3    Bydgoszcz         01.06
19.96                   Szyszkowski                                2    Warszawa          20.05
19.75                   Haratyk                                    2    Łódź              21.05
19.65        Mateusz    Mikos           100487 Wisła Puławy        4    Bydgoszcz         01.06  20.18-16
19.61                   Szyszkowski                                3    Kielce            13.05
19.48                   Mikos                                      4    Kielce            13.05
19.41                   Mikos                                      3    Warszawa          20.05
19.40        Andrzej    Gudro           080494 WLKS Nowe Iganie    1    Biała Podlaska    24.06  18.49-16
19.39                   Gudro                                      4    Radom             04.06
19.34        Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   5    Bydgoszcz         01.06  17.84-16
19.33        Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    2    Biała Podlaska    24.06  18.57-15
19.28                   Parol                                      5    Radom             04.06
                        (36/7)
18.90        Rafał      Kownatke        240385 LKS Ziemi Puckiej   6    Szczecin          10.06  20.37i-16
18.89        Andrzej    Regin           210294 Gwardia Szczytno    5    Kielce            13.05  19.31-16
18.84        Andrzej    Naszko          090594 Gwardia Szczytno    6    Radom             04.06  18.17-16
                        10
18.68        Sebastian  Łukszo          290794 Gwardia Szczytno    2    Bojanowo          01.05  18.49i-16
18.49        Michał     Rozporski       201288 AZS-AWF Biała Podl. 1    Lillestrom        27.05  19.67-16
18.22        Dominik    Kurach          120293 Start Otwock        1    Białystok         03.05  18.57-16
17.70        Marcin     Wrotyński       110396 AZS Poznań          1    Poznań            29.04  16.88-16
17.65        Tomasz     Zelma           060297 Zawisza Bydgoszcz   1    Bydgoszcz         28.05  18.79j-16
17.54        Bartłomiej Stój            150596 AZS PO Opole        3    Łódź              21.05  18.05-16
17.25        Szymon     Marchlewski     091297 Nadwiślanin Chełmno 1    Piła              04.06  18.13j-15
U-20 (6 kg) - 17.70
20.99        Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   1    Halle             20.05
U-18 (5 kg) - 17.70
19.33        Kornel     Warszawski      110100 Orkan Ostrzeszów    1    Puławy            11.06
18.93        Michał     Skopiński       050900 ZLKL Zielona Góra   1    Słubice           13.06
18.63        Piotr      Goździewicz     230301 UKS 12 Kalisz       1    Piła              04.06
18.46        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   1    Poznań            24.06
18.10        Damian     Niedźwiecki     090900 OKLA Ostrołęka      1    Warszawa          27.05
17.98        Mateusz    Gładkowski      050101 MKL Szczecin        1    Neubrandenburg    27.05
17.93        Konrad     Noga            111100 LUKS Namysłów       1    Wrocław           06.05
17.91        Szymon     Jóźwiak         230500 Sokół Węgorzewo     1    Lidzbark Warm.    17.05

DT / Rzut dyskiem (65.00-57.50-51.00) - IAAF & PZLA: 65.00
66.25        Robert     Urbanek         290487 MKS Aleksandrów     2    Villeneuve d'Ascq 25.06  66.93-12
                        (63.30  64.22  66.25  66.11)
65.90        Piotr      Małachowski     070683 Śląsk Wrocław       1    Radom             04.06  71.84-13
                        (  x    63.63    x      x    65.90    x  )
65.41                   Małachowski                                4A   Halle             20.05
                        (  x    60.47  63.63  63.15  65.41  62.73)
64.82                   Małachowski                                2    Szczecin          10.06
64.60                   Małachowski                                6    Stockholm         18.06
64.56                   Urbanek                                    1    Białystok         18.06
64.53                   Małachowski                                2    Turnov            23.05
64.36                   Małachowski                                2    Shanghai          13.05
63.72                   Urbanek                                    4    Szczecin          10.02
63.70                   Urbanek                                    3    Turnov            23.05
63.70                   Małachowski                                7    Oslo              15.06
63.41                   Urbanek                                    6A   Halle             20.05
61.94                   Urbanek                                    6    Shanghai          13.05
61.72        Damian     Kamiński        151293 AZS-AWF Warszawa    1    Gdańsk            03.06  59.71-16
61.46                   Urbanek                                    5    Rehlingen         05.06
61.38        Bartłomiej Stój            150596 AZS PO Opole        1    Łódź              20.05  64.64-16
60.73                   Stój                                       5    Szczecin          10.06
60.69        Paweł      Pasiński        060393 MKL Toruń           6    Szczecin          10.06  61.46-15
60.47                   Pasiński                                   1    Toruń             23.06
60.18                   Stój                                       1    Toruń             17.06
60.07                   Kamiński                                   1    Toruń             20.05
60.03                   Stój                                       2    Radom             04.06
59.76                   Pasiński                                   1    Bydgoszcz         28.05
59.60                   Pasiński                                   2    Gdańsk            03.06
59.52                   Stój                                       1    Kielce            13.05
59.49                   Pasiński                                   2    Toruń             20.05
59.27        Wojciech   Praczyk         100193 Śląsk Wrocław       1    Wiechlice         22.04  60.87-14
58.58                   Pasiński                                   2    Toruń             17.06
58.39                   Stój                                       1A   Łódź              26.05
58.20                   Kamiński                                   1    Bydgoszcz         28.05
57.76                   Kamiński                                   2    Kielce            13.05
57.68                   Praczyk                                    1    Zielona Góra      25.05
57.65        Krystian   Pawelczyk       220895 MKS Pułtusk         3    Toruń             17.06  55.12-16
                        (33/7)
56.75        Konrad     Bukowiecki      170397 Gwardia Szczytno    1    Bojanowo          01.05  55.47-16
55.99        Mateusz    Mikos           100487 Wisła Puławy        5    Kielce            13.05  57.01-16
53.91        Olgierd    Stański         040473 AZS UMCS Lublin     1    Biała Podlaska    24.06  64.20-00
                        10
53.80        Oskar      Stachnik        010398 Uczniak Szprotawa   2    Wrocław           18.06  62.83j-16
53.21        Jan        Parol           111195 WLKS Nowe Iganie    2    Puławy            11.06  51.56-16
52.60        Mateusz    Gibaszek        080397 Śląsk Wrocław       5    Radom             04.06  46.83-15
52.10        Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   6    Kielce            13.05  49.75-16
51.00        Szymon     Marchlewski     091297 Nadwiślanin Chełmno 1    Piła              03.06  40.99-16
U-20 (1.75 kg)
61.36        Oskar      Stachnik        010398 Uczniak Szprotawa   1    Halle             20.05
56.08        Patryk     Zygmunt         140298 Uczniak Szprotawa   2    Szprotawa         13.05
55.96        Szymon     Mazur           020998 Płomień Sosnowiec   1    Bielsko-Biała     27.05
52.38        Wojciech   Makurat         010298 LKS Ziemi Puckiej   1    Gdańsk            06.05
51.21        Krzysztof  Perkowski       150198 Basket Warszawa     1    Warszawa          14.05
U-18 (1.5 kg)
60.22        Jakub      Lewoszewski     070200 Agros Zamość        1    Gdańsk            06.05
57.48        Kornel     Warszawski      110100 Orkan Ostrzeszów    2    Piła              03.06
54.04        Wojciech   Marok           120901 Orkan Środa Wlkp.   3    Piła              03.06
53.65        Bartłomiej Goździk         200500 MKS Tomaszów        1    Łódź              24.06
51.13        Konrad     Noga            111100 LUKS Namysłów       1    Wrocław           13.05
U-16 (1 kg)
59.17        Jarosław   Andrzejczak     230402 Echo Twardogóra     1    Oleśnica          10.06
55.46        Sebastian  Lewoszewski     170602 Wisła Puławy        1    Biała Podlaska    24.06
52.28        Jakub      Kanik           200502 Górnik Wałbrzych    2    Oleśnica          10.06

WT / Rzut ciężarem (19.00-18.00)

HT / Rzut młotem (76.00-68.00-60.00) - IAAF & PZLA: 76.00
82.40        Paweł      Fajdek          040689 Agros Zamość        1    Turku             13.06  83.93-15
                        (81.85    x    80.59    x      x    82.40)
82.31                   Fajdek                                     1    Halle             20.05
                        (  x      x    77.12    x    82.31  81.68)
81.51                   Fajdek                                     1    Kielce            13.05
                        (75.10  76.42  76.45  79.55  81.51    x  )
81.39                   Fajdek                                     1    Coral Gables      07.04
                        (78.12  81.39  79.65    x    80.92  80.78)
80.53                   Fajdek                                     1    Szczecin          10.06
                        (  x    80.53  79.32  79.46    x      x  )
80.14                   Fajdek                                     1    Montreuil         01.06
                        (80.14    x      x      x      x    79.75)
78.67                   Fajdek                                     1    Šamorín           17.06
                        (76.90  78.67  75.48    x      x      x  )
78.54        Wojciech  	Nowicki         220289 Podlasie Białystok  2    Kielce            13.05  78.71-15
                        (  x    76.26  75.75  78.16  77.56  78.54)
78.29                   Fajdek                                     1    Villeneuve d'Ascq 25.06
                        (  x      x    78.29    x  )
76.71                   Nowicki                                    2    Turku             13.06
                        (  x    74.05  76.71  76.59    x    75.92)
76.19                   Nowicki                                    2    Szczecin          10.06
                        (71.96  75.01  76.19    x    75.20    x  )
76.04                   Nowicki                                    2    Šamorín           17.06
                        (72.09  73.96  73.11  76.04    x      x  )
75.99                   Nowicki                                    3    Montreuil         01.06
                        (13/2)
65.45        Arkadiusz  Rogowski        300393 Skra Warszawa       4    Coral Gables      07.04  73.10-15
63.11        Rafał      Ciszewski       070993 AZS PO Opole        1    Łódź              21.05  63.56-15
61.92        Damian     Kozłowski       260878 AZS Poznań          1-35 Łagiewniki        03.06  66.80-98
60.29        Kacper     Wrzałkowski     200995 Zawisza Bydgoszcz   1    Poznań            04.06  62.42-16
60.26        Artur      Leszczyński     100896 AZS-AWF Warszawa    2    Łódź              21.05  59.21-16
U-20 (6 kg) - 63.00
69.30        Radosław   Sikora          060398 BKS Bydgoszcz       1    Toruń             23.06
67.02        Kamil      Swancar         200798 Orkan Września      1    Toruń             17.06
64.72        Michał     Mazur           250699 Wawel Kraków        1    Kraków            13.05
U-18 (5 kg) - 63.00
70.76        Tomasz     Ratajczyk       200902 Park Zduńska Wola   1    Łódź              04.06
64.36        Patryk     Bucki           140801 AZS-AWF Gorzów      1    Słubice           03.05
63.20        Dawid      Piłat           060202 Stal Mielec         1    Stalowa Wola      03.06
63.10        Jakub      Bartoszek       090600 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             23.06
	
JT / Rzut oszczepem (83.00-74.00-65.00) - IAAF & PZLA: 83.00
83.52        Marcin     Krukowski       140692 Warszawianka        1    Kraków            24.06  85.20-15
                        (80.71    x    77.20  83.52  78.06    -  )
82.27        Łukasz     Grzeszczuk      030390 Skra Warszawa       1    Warszawa          20.05  84.77-14
80.75                   Grzeszczuk                                 2    Kraków            24.06
80.22        Bartosz    Osewski         200391 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Kielce            13.05  83.89-12  
80.21                   Krukowski                                  2    Warszawa          20.05
80.15                   Krukowski                                  2    Kielce            13.05
79.89                   Osewski                                    3    Warszawa          20.05  
79.75        Hubert     Chmielak        190689 AZS-AWFiS Gdańsk    3    Kielce            13.05  82.58-14
78.80        Dawid      Kościów         050690 Jantar Ustka        1    Słupsk            27.05  77.48-15
78.07                   Chmielak                                   2    Haniá             03.06  
77.91                   Osewski                                    5    Rehlingen         05.06
76.98        Piotr      Lebioda         280592 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            14.06  78.56-16
76.95                   Chmielak                                   1    Szczecin          10.06  
76.66                   Krukowski                                  7    Ogre              25.05
76.63                   Chmielak                                   2    Gdańsk            14.06  
75.82                   Krukowski                                  6    Ventspils         03.06
75.81                   Chmielak                                   5    Villeneuve d'Ascq 24.06
75.72        Cyprian    Mrzygłód        020298 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Warszawa          20.05  74.90-16
75.68                   Krukowski                                  3    Szczecin          10.06  
75.63                   Krukowski                                  3    Gdańsk            14.06  
75.21                   Grzeszczuk                                 4    Szczecin          10.06  
75.00                   Lebioda                                    1    Postomino         20.05
74.97                   Mrzygłód                                   3    Haniá             03.06  
74.96                   Kościów                                    1    Słupsk            13.05
74.91                   Mrzygłód                                   4    Gdańsk            14.06  
74.80                   Grzeszczuk                                 6    Praha             05.06
74.57                   Chmielak                                   5    Warszawa          20.05  
74.56                   Krukowski                                  6    Jena              11.06
74.11                   Chmielak                                   1    Łódź              21.05
                        (29/7)
73.84        Krystian   Bondarenko      221091 Fenix Słupsk        2    Słupsk            27.05  78.06-15
72.07        Kacper     Oleszczuk       150594 Polonia Pasłęk      5    Kielce            13.05  82.29-15
71.49        Rafał      Gierek          240296 MKS Pułtusk         1    Warszawa          03.06  71.98-16
                        10
69.71        Mateusz    Kwaśniewski     160795 Uczniak Szprotawa   6    Kielce            13.05  76.64-16
69.28        Wojciech   Ćwik            200794 AZS-UWM Olsztyn     3    Gdańsk            03.06  74.72-16
69.09        Wojciech   Sumiński        140194 AZS-AWF Warszawa    2    Warszawa          03.06  65.75-16
68.49        Hubert     Trzeciakowski   291088 UKS Cyprianka       1    Aleksandrów       06.05  75.73-14
67.40        Wiktor     Mertka          070997 UKS Cyprianka       2A   Łódź              27.05  60.44-15
67.22        Kamil      Marach          280296 MKL Toruń           4    Gdańsk            04.06  69.00-16
66.83        Bartosz    Kobyłka         240289 UKS 12 Kalisz       3    Kraków            24.06  73.10-10
66.56        Dominik    Wabik           141199 RLTL ZTE Radom      1    Warszawa          24.06  59.64-16
65.51        Szymon     Sadowski        250499 Fenix Słupsk        3    Słupsk            13.05  60.96-16
U-18 (700 g) - 68.00
81.48        Dawid      Wegner          230400 Start Nakło         1    Gdańsk            20.05
73.97        Oskar      Trejgo          020500 Podlasie Białystok  1    Biała Podlaska    28.05

Dec / Dziesięciobój (7.400-6.800) - IAAF & PZLA: 8.100
8002         Paweł      Wiesiołek       130891 Warszawianka        15   Götzis            28.05  8140-15
                        (10.79/+0.5-7.35/+1.9-14.19-2.12-50.83 / 14.52/+1.0-44.50-4.50-55.58-4:42.16)
7358         Rafał      Abramowski      230295 AZS-AWF Warszawa    1    Kraków            04.06  6759-15
                        (10.90/+0.9-7.24/+2.0-12.99-1.95-51.11 / 15.27/+0.5-39.71-4.00-57.17-4:48.60)
7183         Krzysztof  Miara           110694 AZS-AWF Warszawa    6    Firenze           29.04  7033-15
                        (11.74/-3.2-6.96/+1.7-12.90-1.83-50.01 / 15.21/+0.4-40.12-4.25-56.45-4:39.46)
7041         Jacek      Chochorowski    180996 AZS PO Opole        2    Kraków            04.06  6795-16
                        (11.38/+0.9-6.96/+1.6-12.61-1.80-50.58 / 14.85/+0.5-40.58-4.10-52.17-4:54.58)
U-20 (6kg/99cm/1.75kg)
7393         Patryk     Baran           220498 Sambor Tczew        1    Kraków            04.06
                        (11.15/+1.8-7.22/+2.9-14.73-1.98-53.17 / 14.50/-0.7-41.51-4.70-48.66-5:15.52)
7300         Mikołaj    Jakubczak       300598 Orkan Ostrzeszów    2    Kraków            04.06
                        (11.22/+1.8-6.98/+1.6-14.06-1.89-50.03 / 14.61/-0.7-42.97-4.10-44.99-4:45.41)
7288         Radosław   Sobczyk         080698 MKS Ustroń          3    Kraków            04.06
                        (10.89/+0.3-6.83/+0.8-13.63-1.81-49.56 / 15.33/+1.7-37.82-4.30-47.28-4:56.02)

3000 mW / Chód 3000 m (12:00)

5000 mW / Chód 5000 m (20:00-21:00)
20:22+       Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         21.05  19:28.66-11
20:33+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         21.05  20:28-07
20:38+       Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice         La Coruna         03.06  21:17-13
20:44+       Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe         Poděbrady         21.05  20:48.63i-16
20:56+       Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice         Alytus            09.06  19:13.16i-13

10000 mW / Chód 10000 m (40:00-43:00)
41:05+       Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice         La Coruna         03.06  44:13.09-07
41.16.38     Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    3    Canberra          29.01  40:11-13
41:19+       Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         21.05  40:57+-16
41:22+       Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         21.05  39:49-12
41:28    NJR Łukasz     Niedziałek      150300 WLKS Iganie Nowe    3    Poděbrady         21.05  43:40-16
42:56+       Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków           Poděbrady         21.05  40:30.80-10
42:59+       Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     1    Zaniemyśl         22.04  39:33-10

20 kmW / Chód 20 km (1:24:00-1:30:00) - IAAF: 1:24:00; PZLA: 1:22:30
1:21:16      Artur      Brzozowski      290385 AZS-AWF Katowice    4    Adelaide          19.02  1:22:11-16
1:21:52      Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    10   La Coruna         03.06  1:26:06-14
1:22:14                 Brzozowski                                 9    Poděbrady         21.05
1:22:15      Jakub      Jelonek         070785 AZS-AWF Kraków      10   Adelaide          19.02  1:21:05-12
1:23:28                 Błocki                                     20   Poděbrady         21.05
1:23:45                 Jelonek                                    23   Poděbrady         21.05
1:23:55                 Brzozowski                                 1    Nowa Dęba         18.06
1:24:00                 Błocki                                     2    Nowa Dęba         18.06
1:24:11      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     3    Nowa Dęba         18.06  1:20:18-14
1:24:33      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         4    Nowa Dęba         18.06  1:20:53-12
1:24:41      Dawid      Tomala          270889 AZS-AWF Katowice    1    Alytus            09.06  1:20:30-13
1:25:55      Rafał      Sikora          170287 AZS-AWF Kraków      32   Poděbrady         21.05  1:21:04-11
1:29:47      Adrian     Klonowski       080197 Vectra Włocławek    3    Zaniemyśl         22.04  1:38:56-16

50 kmW / Chód 50 km (4:00:00-4:30:00) - IAAF: 4:06:00; PZLA: 3:51:00
3:44:42      Rafał      Augustyn        140584 Stal Mielec         2    Dudince           25.03  3:43:22-16
3:48:39      Adrian     Błocki          110490 AZS-AWF Katowice    4    Dudince           25.03  3:47:16-16
3:48:56      Rafał      Fedaczyński     031280 AZS UMCS Lublin     5    Dudince           25.03  3:46:05-11
3:53:01      Damian     Błocki          280489 AZS-AWF Katowice    8    Dudince           25.03  3:51:32-13

4x100 m (40.50) - ranking IAAF
39.21        Polska                                                4r2  Villeneuve d'Ascq 24.06  NR 38.31-12
             (Dominik Kopeć, Przemysław Słowikowski, Karol Zalewski, Dariusz Kuć)
39.84        Polska                                                6h2  Nassau            22.04
             (Dominik Kopeć, Przemysław Słowikowski, Artur Zaczek, Grzegorz Zimniewicz)
40.34        Polska B                                              1    Bydgoszcz         02.06
             (Karol Kwiatkowski, Przemysław Adamski, Artur Zaczek, Grzegorz Zimniewicz)

4x200 m 
1:24.78      Polska                                                5h1  Nassau            23.04  NR 1:21.22-01
             (Przemysław Słowikowski, Eryk Hampel, Artur Zaczek, Rafał Omelko)

4x400 m (3:15.0) - ranking IAAF
3:03.86      Polska                                                1r2  Villeneuve d'Ascq 25.06  NR 2:58.00-98
             (Łukasz Krawczuk, Michał Pietrzak, Jakub Krzewina, Rafał Omelko)
3:07.89      Polska                                                3B   Nassau            23.04
             (Kacper Kozłowski, Łukasz Krawczuk, Bartłomiej Chojnowski, Rafał Omelko)
3:08.42      Polska                                                4h2  Nassau            22.04
             (Kacper Kozłowski, Łukasz Krawczuk, Przemysław Waściński, Rafał Omelko)
3:13.69      AZS-AWF Warszawa                                      1    Łódź              21.05
             (Dominik Baćmaga, Łukasz Ozdarski, Jakub Bałdyka, Dariusz Kowaluk)
3:14.12      PŁ Łódź                                               1r1  Łódź              27.05
             (Kamil Mroczek, Michał Knapik, Tomasz Sych, Kajetan Duszyński)

4x400 m MIX
3:22.26 NR   Polska                                                4    Nassau            23.04  NR 3:24.64-15
             (Kacper Kozłowski, Martyna Dąbrowska, Małgorzata Curyło, Rafał Omelko)

4x800 m 
7:18.74      Polska                                                3    Nassau            23.04  NR 7:08.69-14
             (Artur Kuciapski, Mateusz Borkowski, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski)

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 05.05.2017 – 23.07.2017 Bieg na 10000 metrów: 15.04.2017 – 25.06.2017 Maraton: 01.01.2017 – 30.04.2017 Chód na 20 kilometrów: 01.01.2017 – 18.06.2017 – na zawodach wyznaczonych przez IAAF Chód na 50 kilometrów: 01.01.2017 – 21.05.2017 – na zawodach wyznaczonych przez IAAF