POLAND / POLSKA '2017

WOMEN / KOBIETY as at: 25.06.2017 MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do Zbigniew Jonik

100 m (11.60-12.00) - IAAF & PZLA: 11.26
11.39   +1.6 Ewa        Swoboda         260797 UKS Czwórka Żory    3=   Turku             13.06  11.12/11.10w-16
11.41   +1.7 Karolina   Zagajewska      050493 AZS Łódź            1    Łódź              26.05  11.62-14
11.46   +1.6 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          6    Turku             13.06  11.34-15
11.48   -1.3            Swoboda                                    4A   Hengelo           11.06
11.49   +1.5            Kiełbasińska                               2h3  Turku             13.06
11.51   +1.7            Kiełbasińska                               2    Łódź              26.05
11.55   +1.2 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1A   Łódź              20.05  11.46/11.39w-16
11.56   +1.8            Zagajewska                                 1h2  Łódź              26.05
11.57   +0.8 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   1    Warszawa          20.05  11.28/11.27w-15
11.67   +1.4 Klaudia    Adamek          220399 Gwardia Piła        1r1  Bydgoszcz         02.06  11.75-16
11.68   +1.7 Małgorzata Kołdej          121190 AZS UMCS Lublin     3    Łódź              26.05  11.64-09
11.70   +1.7 Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          4    Łódź              26.05  11.74-16
11.76   +1.4 Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     2r1  Bydgoszcz         02.06  12.03-16
11.78   +1.7 Magdalena  Wronka          010195 Agros Zamość        5    Łódź              26.05  11.78-16
                        10
11.79   +1.2 Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      1r1y Kraków            11.06  12.20-15
11.80   +0.7 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1h1  Warszawa          18.06  11.88-16
11.82   +1.4 Klaudia    Konopko         210292 Bojary Białystok    3r1  Bydgoszcz         02.06  11.69/11.60w-16
11.83   +1.9 Ewelina    Kryńska         080591 Podlasie Białystok  1h1  Biała Podlaska    24.06  11.73-14
11.84   +1.4 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Bydgoszcz         13.05  12.41-16
11.86   +0.1 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            20.05  12.08-15
11.87   +1.7 Katarzyna  Sokólska        230893 Bojary Białystok    6    Łódź              26.05  11.56/11.50w-16
11.88   +1.2 Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     4A   Łódź              20.05  12.15-11
11.91   +0.7 Marta      Szulc           040994 Legia Warszawa      2h1  Warszawa          18.06  11.96-16
11.95   +1.2 Julia      Polak           090501 ROW Rybnik          2r1y Kraków            11.06  12.15-16
                        20
11.98   +1.2 Daria      Kurz            230297 AZS Łódź            5A   Łódź              20.05  12.00-16
12.00   +0.1 Klaudia    Gołąbek         240195 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Słupsk            10.06  11.97-14
wind / z wiatrem
11.31   +4.2 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1h2  Łódź              20.05  11.46/11.39w-16
11.38   +2.4 Ewa        Swoboda         260797 UKS Czwórka Żory    2r2  Bydgoszcz         02.06  11.12/11.10w-16
11.43   +2.4 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   3r2  Bydgoszcz         02.06  11.28/11.27w-15
11.44   +2.4 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          4r2  Bydgoszcz         02.06  11.34-15
11.45   +2.4            Zagajewska                                 5r2  Bydgoszcz         02.06
11.46   +2.1            Swoboda                                    1h2  Turku             13.06
11.51   +2.4            Forkasiewicz                               6=r2 Bydgoszcz         02.06
11.52   +3.6            Kiełbasińska                               1h1  Łódź              26.05
11.64   +2.4 Kamila     Ciba            290395 AZS Poznań          8r2  Bydgoszcz         02.06  11.74-16
11.75   +3.3 Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     1h3  Łódź              20.05  12.03-16
11.76   +2.7 Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     2h1  Łódź              20.05  12.15-11
11.76   +2.2 Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      1h1  Bielsko-Biała     03.06  12.20-15
11.89   +3.3 Daria      Kurz            230297 AZS Łódź            2h3  Łódź              20.05  12.00-16
11.91   +4.2 Angelika   Stepień         030493 AZS-AWF Wrocław     1h4  Łódź              20.05  11.64-12

150 m (18.50)
18.25   -1.1 Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      1r2  Bielsko-Biała     03.05  19.12-16

200 m (23.70-24.45) - IAAF: 23.10; PZLA: 23:00
23.45   +1.8 Karolina   Zagajewska      050493 AZS Łódź            1r1  Łódź              21.05  23.94-14
23.51   -1.1 Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1r3  Gdańsk            14.06  23.53/23.23w-16
23.54   -1.1 Marika     Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz   2r3  Gdańsk            14.06  23.15-09
23.62   +0.1 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          2h2  Villeneuve d'Ascq 23.06  22.94-15
23.67   -0.1 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            13.05  24.14-16
23.67   -0.3            Zagajewska                                 1r1  Łódź              27.05
23.68   -0.3            Kiełbasińska                               2r1  Łódź              27.05
23.69   +1.8 Małgorzata Kołdej          121190 AZS UMCS Lublin     2r1  Łódź              21.05  23.73-12
23.81   +1.8 Adrianna   Janowicz        160495 Baszta Szamotuły    4r1  Łódź              21.05  24.20-13
23.91   +1.2 Magdalena  Wronka          010195 Agros Zamość        2r1  Siedlce           10.06  23.99-15
23.94   -0.3 Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          1r1  Poznań            04.06  23.64-16
23.97   -1.1 Klaudia    Konopko         210292 Bojary Białystok    3r3  Gdańsk            14.06  23.38-16
                        10
24.02   -0.3 Martyna    Dąbrowska       050494 Bojary Białystok    3r1  Łódź              27.05  23.58-16
24.10   +0.1 Monika     Szczęsna        201287 AZS-AWF Katowice    2r1  Kraków            24.06  23.76-14
24.11   -0.7 Martyna    Kotwiła         130199 RLTL ZTE Radom      1r1  Warszawa          18.06  24.14-16
24.21   +0.6 Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     2r1  Wrocław           18.06  25.31-16
24.22   -0.4 Ewelina    Ptak            200387 Śląsk Wrocław       2r2  Łomża             07.06  23.07-09
24.26   +1.8 Dominika   Muraszewska     211195 AZS-AWF Warszawa    5r1  Łódź              21.05  24.17-15
24.31   +0.3 Diana      Gajda           010296 Legia Warszawa      3r1  Tucson            17.03  24.25-15
24.31    0.0 Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      1r1  Bielsko-Biała     04.06  25.42i-16
24.31   +0.6 Małgorzata Curyło          130194 AZS-AWF Wrocław     3r1  Wrocław           18.06  24.51-15
23.32   +0.7 Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      1r1  Kraków            11.06  25.33-16
                        20
24.34   +1.5 Aleksandra Lubicka         260496 Skra Warszawa       2r1  Radom             04.06  24.94-16
24.37   +1.3 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Kraków            03.06  24.62-16
24.44        Karolina   Łozowska        280599 Podlasie Białystok  1r1  Łomża             10.06  24.65-16
24.45   +1.8 Klaudia    Żurek           220991 AZS-AWF Kraków      1r3  Warszawa          27.05  24.62-14
hand timing / pomiar ręczny
22.8    +0.4 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          2    Villeneuve d'Ascq 25.06  22.94-15
wind / z wiatrem
23.25   +2.5 Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          1    Šamorín           17.06  22.94-15
24.09   +3.4 Magdalena  Stefanowicz     210900 MKS-MOSM Bytom      1r1  Częstochowa       21.05  25.42i-16

300 m (39.00)
36.58        Justyna    Święty          031292 AZS-AWF Katowice    1    Warszawa          20.05  37.50-16
36.96        Martyna    Dąbrowska       050494 Bojary Białystok    2    Warszawa          20.05  38.38i-16
37.31        Adrianna   Janowicz        160495 Baszta Szamotuły    3    Warszawa          20.05  38.31-12
37.33        Agata      Forkasiewicz    130194 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           14.05  38.13-16
37.42        Małgorzata Hołub           301092 Bałtyk Koszalin     4    Warszawa          20.05  38.08i-14
37.61        Anna       Kiełbasińska    260690 SKLA Sopot          5    Warszawa          20.05  38.87i-07
37.78        Dominika   Muraszewska     211195 AZS-AWF Warszawa    6    Warszawa          20.05  38.59i-16
38.02        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     2    Wrocław           14.05  38.35i-16
38.52        Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         1r2  Łódź              13.05	 39.86i-15
38.75        Karolina   Zagajewska      050493 AZS Łódź            2r2  Łódź              13.05  40.10-14
                        10
38.80        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     3    Wrocław           14.05  38.79-16
38.81        Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     2r1  Wrocław           06.05  40.23-14
38.91        Aleksandra Lubicka         260496 Skra Warszawa       1r1  Warszawa          14.05  40.00-16
38.98        Dominika   Morek           220196 AZS-AWFiS Gdańsk    3r2  Łódź              13.05  39.36-16

400 m (53.50-55.60) - IAAF & PZLA: 52.10
51.15        Justyna    Święty          031292 AZS-AWF Katowice    1    Hengelo           11.06  51.62-16
51.64                   Święty                                     6    Shanghai          13.05
51.72                   Święty                                     1r4  Bydgoszcz         02.06
51.81                   Święty                                     8    Roma              08.06
51.82                   Święty                                     2    Szczecin          10.06
51.93                   Święty                                     1A   Forbach           28.05
51.93                   Święty                                     1r1  Radom             04.06
52.01        Martyna    Dąbrowska       050494 Bojary Białystok    1r1  Białystok         18.06  52.23-15
52.09        Małgorzata Hołub           301092 Bałtyk Koszalin     2r4  Bydgoszcz         02.06  51.67-16
52.10                   Święty                                     2    Dessau            16.06
52.18        Iga        Baumgart        110489 BKS Bydgoszcz       4    Villeneuve d'Ascq 24.06  52.02-15
52.35        Patrycja   Wyciszkiewicz   080194 AZS Poznań          1A   Huelva            14.06  51.31-15
52.40                   Dąbrowska                                  1r1  Łódź              26.05
52.41                   Baumgart                                   3r4  Bydgoszcz         02.06
52.43                   Baumgart                                   1    Šamorín           17.06
52.45        Ewelina    Ptak            200387 Śląsk Wrocław       1r3  Bydgoszcz         02.06  52.24-16
52.45        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      2r3  Bydgoszcz         02.06  55.01-16
52.50                   Baumgart                                   2    Zeulenroda        25.05
52.50                   Hołub                                      3    Dessau            16.06
52.57                   Hołub                                      1    Ankara            06.06
52.57                   Wyciszkiewicz                              3    Szczecin          10.06
52.60                   Dąbrowska                                  4    Szczecin          10.06
52.61                   Baumgart                                   3h2  Villeneuve d'Ascq 23.06
52.69                   Dąbrowska                                  3r4  Bydgoszcz         02.06
52.73        Małgorzata Curyło          130194 AZS-AWF Wrocław     1r1  Kraków            24.06  53.25-15
52.75                   Wyciszkiewicz                              5r4  Bydgoszcz         02.06
52.76                   Hołub                                      5    Szczecin          10.06
52.79                   Baumgart                                   6    Szczecin          10.06
52.82                   Ptak                                       7    Szczecin          10.06
52.87                   Hołub                                      2    Šamorín           17.06
52.95                   Baumgart                                   2r2  Hérouville        15.06
53.02        Dominika   Muraszewska     211195 AZS-AWF Warszawa    3r3  Bydgoszcz         02.06  53.64i-16
53.28        Natalia    Kaczmarek       170198 AZS-AWF Wrocław     4r3  Bydgoszcz         02.06  53.90-16
53.32                   Ptak                                       1r1  Wrocław           18.06
53.33                   Gaworska                                   2r1  Wrocław           18.06
53.36                   Wyciszkiewicz                              5    Šamorín           17.06
53.40        Adrianna   Janowicz        160495 Baszta Szamotuły    3    Zeulenroda        25.05  53.43-16
53.47                   Curyło                                     1r1  Bydgoszcz         02.06
53.48                   Muraszewska                                3r1  Radom             04.06
                        (39/11)
53.64        Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      2r1  Bydgoszcz         02.06  55.15-15
53.81        Monika     Szczęsna        201287 AZS-AWF Katowice    3r1  Kraków            24.06  52.81-15
53.89        Diana      Gajda           010296 Legia Warszawa      2r1  Tucson            18.03  53.48-15
54.18        Dominika   Morek           220196 AZS-AWFiS Gdańsk    1r1  Słupsk            10.06  54.26-16
54.19        Anna       Pałys           020395 AZS-AWF Wrocław     4r1  Kraków            24.06  52.91-16
54.36        Karolina   Łozowska        280599 Podlasie Białystok  3r1  Białystok         18.06  54.15-16
54.51        Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         5r3  Bydgoszcz         02.06	 55.26-16
54.67        Agnieszka  Karczmarczyk    270493 AZS-AWFiS Gdańsk    2r1  Słupsk            10.06  53.96-13
55.03        Anna       Dobek           070696 AZS-AWFiS Gdańsk    3r1  Słupsk            10.06  55.36-15
                        20
55.04        Zofia      Wróblewska      010895 AZS-AWF Wrocław     2r1  Łódź              26.05  53.52-16
55.10        Aleksandra Lubicka         260496 Skra Warszawa       3r1  Łódź              26.05  56.35-16
55:13        Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    6r1  Łódź              20.05  55.43-15
55.21        Małgorzata Linkiewicz      150692 AZS-AWF Wrocław     2    Kraków            11.06  55.63-16
55.25        Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      2r1  Piła              03.06  55.84-16
55.30        Izabela    Smolińska       140199 RLTL ZTE Radom      6r1  Kraków            24.06  58.02-15
55.32        Adrianna   Czapla          040799 AZS-AWF Katowice    1r4  Bielsko-Biała     03.06  56.21-16
55.39        Natalia    Widawska        151299 WLKS Wrocław        4r3  Gdańsk            14.06  57.46-16
55.50        Katarzyna  Martyna         251098 Wawel Kraków        5r1  Bydgoszcz         02.06  55.04-16
55.54        Angelika   Stępień         030493 AZS-AWF Wrocław     1    Jelenia Góra      27.05  57.22-10
                        30
55.57        Helena     Dalke           170197 AZS Poznań          5r1  Łódź              26.05	 55.42-15

500 m (1:14.0)
1:09.60 NR   Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            06.05  1:14.92-16
1:11.41      Klaudia    Żurek           220991 AZS-AWF Kraków      2    Kraków            06.05  1:13.18-16
1:11.90      Mariola    Karaś           041296 AZS-AWF Kraków      3    Kraków            06.05  1:13.78-16
1:13.51      Joanna     Banach          280892 AZS-AWF Kraków      4    Kraków            06.05  1:13.56-16

600 m (1:30.0)
1:26.74      Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Warszawa    1    Bydgoszcz         02.06  1:25.04-15
1:27.82      Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  2    Bydgoszcz         02.06  1:27.47-15
1:29.06      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    4    Bydgoszcz         02.06  1:32.44-15
1:29.52      Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    5    Bydgoszcz         02.06  1:28.34-15

800 m (2:04.0-2:10.0) - IAAF & PZLA: 2:01.00
2:00.77      Joanna     Jóźwik          300191 AZS-AWF Warszawa    7    Eugene            27.05  1:57.37-16
2:01.53                 Jóźwik                                     1    Radom             04.06
2:01.54      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        2    Radom             04.06  2:00.11-15
2:02.02                 Ennaoui                                    2A   Turku             13.06
2:03.30      Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          9    Stockholm         18.06  1:58.97-16
2:03.32                 Cichocka                                   3    Szczecin          10.06
2:03.66      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          4    Szczecin          10.06  2:04.59-15
2:03.66      Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  1    Białystok         18.06  2:02.36-14
2:03.81                 Jóźwik                                     4    Villeneuve d'Ascq 24.06
2:03.82                 Jóźwik                                     5    Szczecin          10.06
                        (10/5)
2:04.38      Angelika   Sarna           011097 AZS-AWF Warszawa    2    Białystok         18.06  2:05.90-15
2:04.64      Danuta     Cieślak         241289 Victoria Stalowa W. 5A   Turku             13.06  2:00.84-11
2:04.94      Adrianna   Czapla          040799 AZS-AWF Katowice    1r1  Kraków            24.06  2:05.99-16
2:05.28      Anna       Sabat           091193 Resovia Rzeszów     8B   Oordegem          27.05  2:03.36-16
2:05.42      Weronika   Wyka            070194 AZS-AWF Warszawa    4    Białystok         18.06  2:04.35-15
                        10
2:05.53      Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         2r1  Kraków            24.06  2:03.80-13
2:06.28      Syntia     Ellward         030393 Flota Gdynia        1r2  Gdańsk            14.06  2:02.94i-15
2:06.98      Milena     Korbut          080800 AZS-AWF Katowice    3r1  Kraków            24.06  2:09.69-16
2:07.42      Oliwia     Pakuła          020897 Victoria Stalowa W. 8    Szczecin          10.06  2:05.67-16
2:07.99      Monika     Hałasa          050492 Olimpia Zabrze      2r1  Łódź              27.05  2:04.03-13
2:08.05      Martyna    Puschhaus       120893 AZS-AWF Katowice    5    Białystok         18.06  2:05.85-14
2:08.65      Katarzyna  Chryczyk        300595 AZS-AWF Kraków      4r1  Kraków            24.06  2:10.85-16
2:08.99      Agata      Kołecka         060796 AZS-AWF Warszawa    6    Białystok         18.06  2:12.57i-15
2:09.45      Oliwia     Malmon          100698 Kondycja Piaseczno  3    Łomża             07.06  2:12.80-16
2:09.54      Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        3B   Rehlingen         05.06  2:12.97i-16
                        20
2:09.61      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Słupsk            27.05  2:10.59-16
2:09.94      Joanna     Bekus           061197 ZLKL Zielona Góra   2r2  Wrocław           18.06  2:09.44-15
2:10.05      Zuzanna    Bronowska       200601 Durasan Płońsk      1r1  Siedlce           10.06  -0-

1000 m (2:40.0-2:45.0)

1500 m (4:18.0-4:30.0) - IAAF: 4:07.50; PZLA: 4:06.50
4:01.84      Angelika   Cichocka        100188 SKLA Sopot          6    Roma              08.06  4:03.06-15
4:05.03      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        1    Szczecin          10.06  4:01.00-16
4:05.40                 Ennaoui                                    13   Roma              08.06
4:05.74                 Ennaoui                                    10   Eugene            27.05
4:06.23                 Cichocka                                   6    Shanghai          13.05
4:07.62      Danuta     Cieślak         241289 Victoria Stalowa W. 2    Szczecin          10.06  4:06.58-16
4:08.81      Martyna    Galant          260195 AZS Poznań          1    Bydgoszcz         02.06  4:14.88-16
4:11.54                 Cieślak                                    6    Marseille         03.06
4:12.16                 Cichocka                                   2    Villeneuve d'Ascq 25.06
4:17.49      Paulina    Kaczyńska       240791 Pomorze Stargard    6    Szczecin          10.06  4:16.65-16
4:18.01      Karolina   Giza            040489 Wieliczanka         7    Szczecin          10.06  4:11.18-15
                        (11/6)
4:18.65      Matylda    Kowal           110189 Resovia Rzeszów     9    Szczecin          10.06  4:16.67-16
4:18.69      Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        7A   Watford           24.06  4:24.42i-16
4:19.67      Katarzyna  Broniatowska    220290 AZS-AWF Kraków      13   Tübingen          20.05  4:08.79-14
4:21.68      Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   2r1  Long Beach        15.04  4:30.26-15
                        10
4:21.69      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   5    Bydgoszcz         02.06  4:25.45-16
4:23.55      Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      9r2  Azusa             14.04  4:25.09-16
4:23.68      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   8    Bydgoszcz         02.06  4:23.12-16
4:24.30      Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    9    Bydgoszcz         02.06  4:24.53-16
4:24.94      Eliza      Megger          280999 Olimpia Grudziądz   10   Bydgoszcz         02.06  4:31.59-16
4:25.10      Paulina Mikiewicz-Łapińska 130792 Podlasie Białystok  1    Łomża             07.06  4:16.68-14
4:25.97      Klaudia    Kazimierska     030901 Vectra Włocławek    11   Bydgoszcz         02.06  4:58.97-15
4:27.59      Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   1    Piła              03.06  4:26.93-16
4:28.96      Monika     Hałasa          050492 Olimpia Zabrze      2r1  Łódź              26.05  4:11.63-15
4:29.25      Paulina    Pawłowska       181195 AZS UMCS Lublin     3r1  Łódź              26.05  4:28.26-13
                        20
4:29.75      Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     4r1  Łódź              26.05  4:29.01-14

Mile / Mila (4:50.0)

2000 m (6:00.0)

3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:01.24      Sofia      Ennaoui         300895 MKL Szczecin        1    Villenueve d'Ascq 24.06  8:49.07i-16
9:09.74      Matylda    Kowal           110189 Resovia Rzeszów     1    Pliezhausen       14.05  9:07.73-11
9:16.26      Paulina    Kaczyńska       270791 Pomorze Stargard    10   Stockholm         18.06  9:03.95-15
9:33.74      Beata      Topka           200199 Talex Borzytuchom   1    Gdańsk            14.06  9:39.17-16
9:34.89      Sylwia     Indeka          190697 LKS Pszczyna        2    Gdańsk            14.06  -0-
9:35.91      Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    3    Gdańsk            14.06  9:28.56-16
9:44.50      Weronika   Lizakowska      021198 Remus Kościerzyna   4    Gdańsk            14.06  10:02.43-16
9:44.80      Eliza      Megger          280999 Olimpia Grudziądz   5    Gdańsk            14.06  9:53.25-16

5000 m (16:20.0-17:00.0) - IAAF: 15:22.00; PZLA: 15:20.00
15:59.00     Weronika   Pyzik           140596 Znicz Biłgoraj      3r2  Stanford          31.03  16:18.27-16
15:59.22     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   1r3  Stanford          31.03  17:26.77-14
16:01.68     Paulina    Kaczyńska       270791 Pomorze Stargard    5    Villeneuve d'Ascq 25.06  15:33.82-15
16:04.37                Kaczyńska                                  1    Łomża             07.06
16:12.19                Pyzik                                      8r1  Stanford          21.04
16:28.97     Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     2    Łomża             07.06  16:33.60-15
16:30.26     Izabela    Trzaskalska     090188 AZS UMCS Lublin     1    Toruń             23.06  16:26.12-07
16:36.88     Aleksandra Hołda           271196 AZS-AWF Warszawa    3    Łomża             07.06  17:15.26-16
16:37.57     Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           1    Toruń             17.06  16:46.31-16
16:48.62     Maria      Sławik          090489 AZS-AWF Kraków      5    Łomża             07.06  17:02.05-15
16:50.62     Izabela    Parszczyńska    190988 Podlasie Białystok  6    Łomża             07.06  16:57.00-15
16:54.39     Paulina    Pawłowska       181195 AZS UMCS Lublin     7    Łomża             07.06  17:14.54-16
                        10
16:55.03+    Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    1    Rybnik            29.04  15:35.75-12
16:57.12     Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     8    Łomża             07.06  16:29.20-11

10000 m (33:30.0-35:00.0) - IAAF: 32:15.00; PZLA: 32:00.00
32:55.06     Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    8A   London            20.05  32:56.25-12
33:07.28     Katarzyna  Rutkowska       140194 Podlasie Białystok  5    Huelva            08.04  34:25.71-16
34:23.43     Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     3    Rybnik            29.04  34:35.95-16
34:32.65     Aleksandra Brzezińska      300791 MKL Toruń           4    Rybnik            29.04  37:16.73-13

HMar / Półmaraton (73.30-78:00)
69:54 NR     Karolina   Nadolska        060981 MKL Toruń           1    Poznań            26.03  70:36-11
72:01        Katarzyna  Kowalska        070485 Vectra Włocławek    8    Lisboa            19.03  70:06-16
72:02        Izabela    Trzaskalska     090188 AZS UMCS Lublin     6    Ostia             12.03  71:33-16
74:01+       Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    12   Osaka             29.01  72:00+-15
74:05        Olga       Ochal           150785 Prefbet Śniadowo    7    Warszawa          26.03  72:47-12
75:39        Ewa        Jagielska       251082 Omega Kleszczów     2    Wrocław           17.06  76:12-15
76:01        Dominika   Nowakowska      250185 LKB Braci P. Lębork 6    Gdynia            19.03  72:37-15
76:14        Monika     Stefanowicz     150580 Grunwald Poznań     6    Poznań            26.03  72:14-15
76:44        Angelika   Mach            070991 AZS UMCS Lublin     2    Radom             25.06  76:22-16
77:24        Paulina    Golec           130681 AZS-AWF Kraków      3    Wiązowna          05.03  79:05-16
                        10

Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - IAAF: 2:45:00 - PZLA: 2:30:45
2:29:37      Iwona      Bernardelli     190285 Vectra Włocławek    7    Osaka             29.01  2:27:47-15
2:29:56      Izabela    Trzaskalska     090188 AZS UMCS Lublin     2    Warszawa          23.04  2:35:33-15
2:30:24      Katarzyna  Kowalska        070485 Vectra Włocławek    7    Paris             09.04  2:29:41-15
2:34:47                 Bernardelli                                6    Ottawa            28.05
2:38:34      Monika     Stefanowicz     150580 Grunwald Poznań     8    Ottawa            28.05  2:28:26-16
2:38:52      Dominika   Stelmach        280282 Athletics Warszawa  6    Warszawa          23.04  2:42:50-16
2:39:35      Dominika   Nowakowska      250185 LKB Braci P. Lębork 7    Warszawa          23.04  -0-
2:40:12      Aleksandra Lisowska        121290 AZS UWM Olsztyn     10   Ottawa            28.05  2:45:28-15
2:41:41      Paulina    Golec           130681 AZS-AWF Kraków      3    Dębno             02.04  2:53:11-15
2:44:11      Izabela    Parszczyńska    190988 Podlasie Białystok  8    Warszawa          23.04  2:43:21-15
2:44:46      Arleta     Meloch          170879 Olimpia Grudziądz   5    Dębno             02.04  2:37:34-09
                        10
2:48:34      Karolina   Waśniewska      270880 RLTL ZTE Radom      6    Dębno             02.04  2:55:18-16

100 km (9:59:59)

2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:40.80 NYR  Klaudia    Pawlus          071000 LLKS Osowa Sień     1    Białogard         20.05  6:55.41-16
6:44.86      Wiktoria   Klębowska       200100 MKS-MOSM Bytom      1    Kraków            24.06  7:16.19-16
6:45.33      Amelia     Czerwińska      300395 Warszawianka        1    Warszawa          03.06  6:50.41-13
6:50.25      Milena     Pyka            270200 Płomień Sosnowiec   2    Kraków            24.06  -0-
6:53.77      Sylwia     Bąba            050198 Stal Nowa Dęba      3    Kraków            24.06  6:54.07-16
6:56.93      Małgorzata Kołacka         211293 AZS Poznań          2    Poznań            11.06  6:53.82-15

3000 mS / 3000 m prz. (10:20.0-10:45.0) - IAAF & PZLA: 9:42.00
 9:47.14     Matylda    Kowal           110189 Resovia Rzeszów     3    Oordegem          27.05  9:35.13-16
 9:49.16                Kowal                                      5    Praha             05.06
 9:49.74     Alicja     Konieczek       021194 Nadodrze Powodowo   6    Stanford          05.05  10:23.61-13
 9:51.09     Al.        Konieczek                                  1r1  Torrance          14.04
 9:55.39     Al.        Konieczek                                  1    Bradenton         26.05
 9:57.28     Mariola    Ślusarczyk      040190 Victoria Józefów    8    Praha             05.06  10:06.12-16
 9:57.70     Aneta      Konieczek       080697 Nadodrze Powodowo   1    Białogard         17.06  10:00.58.16
10:01.98                Kowal                                      9    Villeneuve d'Ascq 24.06
10:07.62                Kowal                                      6    Turku             13.06
10:15.97     Patrycja   Kapała          260397 AZS-AWF Katowice    1    Stalowa Wola      03.06  10:16.14-16
10:16.67                Ślusarczyk                                 8    Turku             13.06
                        (11/5)
10:24.93     Paulina    Szostecka       170698 Resovia Rzeszów     30   Oordegem          27.05  -0-
10:44.90     Sylwia     Bąba            050198 Stal Nowa Dęba      2    Białogard         17.06  11:01.87-16

100 mH / 100 m ppł. (13.60-14.20) - IAAF & PZLA: 12.98
13.07   -0.6 Karolina   Kołeczek        150193 Wisła Sandomierz    1A   Geneve            10.06  12.91/12.87w-15
13.17   +1.0            Kołeczek                                   2h2  Villeneuve d'Ascq 23.06
13.20   +0.1            Kołeczek                                   1h2  Forbach           28.05
13.20   -0.3            Kołeczek                                   4    Turku             13.06
13.21   +0.9            Kołeczek                                   2h1  Turku             13.06
13.27   +0.4 Klaudia    Siciarz         150398 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            20.05  13.59-16
13.28   +1.6            Kołeczek                                   2A   Hérouville        15.06
13.30   +0.8            Kołeczek                                   1h3  Hérouville        15.06
13.42   +1.2 Urszula    Bhebhe          270292 AZS-AWF Warszawa    1    Warszawa          27.05  13.30-13
13.45   -1.3            Bhebhe                                     1h-  Warszawa          25.06
13.47   +1.6            Bhebhe                                     1r1  Bydgoszcz         02.06
13.48   +1.6            Bhebhe                                     1    Warszawa          25.06
13.51   +0.1            Bhebhe                                     1h-  Warszawa          27.05
13.56   +1.8            Bhebhe                                     1h2  Łódź              10.06
13.58   -3.1            Kołeczek                                   1    Forbach           28.05
13.60   +1.6 Marlena    Morton          150295 Zawisza Bydgoszcz   3r1  Bydgoszcz         02.06  14.01/13.97w-16
                        (16/4)
13.62   -0.2 Ewa        Ochocka         170196 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           18.06  13.86-16
13.87   +0.8 Julia      Rządzińska      300592 AZS Łódź            1h-  Łódź              04.06  13.54-14
13.88   +0.7 Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        H    Kraków            03.06  13.88-16
13.88   +0.2 Katarzyna  Siewruk         031295 AZS PO Opole        1    Kraków            24.06  13.75-16
13.93   +0.8 Marta      Nawrocka        280598 AZS Łódź            2h-  Łódź              04.06  14.38-16
13.94   +0.3 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   2    Toruń             17.06  14.16y-16
                        10
13.94   +0.2 Klaudia    Wojtunik        150599 Resovia Rzeszów     2    Kraków            24.06  13.88y-16
13.95   -0.2 Katarzyna  Flis            100796 AZS Łódź            4    Wrocław           18.06	 13.88-16
14.00   +0.8 Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           3h-  Łódź              04.06  13.82y-16
14.19   +1.6 Anna       Golczewska      261097 Sprint Warszawa     2    Warszawa          25.06  14.35-16
wind / z wiatrem
13.10   +2.2            Kołeczek                                   1    Loughborough      21.05
13.21   +2.5            Kołeczek                                   4r2  Bydgoszcz         02.06
13.33   +2.5            Siciarz                                    6r2  Bydgoszcz         02.06
13.54   +3.0            Bhebhe                                     1    Łódź              20.05
13.56   +2.6            Bhebhe                                     1    Łódź              10.06
13.70   +2.9 Julia      Rządzińska      300592 AZS Łódź            2h2  Łódź              20.05  13.54-14
13.71   +2.5 Klaudia    Wojtunik        150599 Resovia Rzeszów     1r1  Stalowa Wola      03.06  13.88y-16
13.81   +2.6 Marta      Nawrocka        280598 AZS Łódź            2    Łódź              04.06  14.38-16
13.88   +2.8 Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1    Toruń             20.05  14.16y-16
13.92   +2.8 Zuzanna    Hulisz          150799 MKL Toruń           2    Toruń             20.05  13.82y-16
13.94   +2.6 Katarzyna  Flis            100796 AZS Łódź            3    Łódź              04.06	 13.88-16
14.09   +3.0 Karolina   Wrzesińska      131297 AZS-AWF Wrocław     6    Łódź              20.05  15.04-16
14.09   +2.6 Anna       Golczewska      261097 Sprint Warszawa     4    Łódź              10.06  14.35-16
U-18 (76.2cm)
13.77   +0.9 Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       1    Warszawa          25.06
14.13   -0.1 Aleksandra Kiryluk         021101 Podlasie Białystok  1    Piła              03.06
14.15   +1.9 Karolina   Pacholak        291200 ALKS AJP Gorzów     1h1  Piła              03.06
14.17   +1.7 Katarzyna  Jóźwiaczuk      160501 Skra Warszawa       2    Warszawa          27.05

300 mH / 300 m ppł. (44.00)
41.67        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            13.05  -0-
42.44        Joanna     Banach          280892 AZS-AWF Kraków      2    Kraków            13.05  41.24-16
hand timing / pomiar ręczny
39.8         Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     1r2  Pliezhausen       14.05  39.2h-16

400 mH / 400 m ppł. (58.80-61.00) - IAAF: 56.10; PZLA: 56.00
55.42        Joanna     Linkiewicz      020590 AZS-AWF Wrocław     2    Praha             05.06  55.25-16
55.58                   Linkiewicz                                 2    Szczecin          10.06
55.98                   Linkiewicz                                 5    Villeneuve d'Ascq 24.06
56.46                   Linkiewicz                                 1    Marseille         03.06
56.87        Aleksandra Gaworska        071195 AZS-AWF Kraków      1r1  Radom             04.06  58.62-16
56.97        Emilia     Ankiewicz       221190 AZS-AWF Warszawa    4    Szczecin          10.06  55.89-16
57.00                   Gaworska                                   5    Szczecin          10.06
57.11                   Ankiewicz                                  3A   Rehlingen         05.06
57.19                   Ankiewicz                                  1r1  Kraków            24.06
57.26                   Gaworska                                   1    Lokeren           25.06
57.30        Klaudia    Żurek           220991 AZS-AWF Kraków      2r1  Radom             04.06  57.73-16
57.35                   Ankiewicz                                  4    Marseille         03.06
57.39                   Linkiewicz                                 2h1  Villeneuve d'Ascq 23.06
57.51                   Żurek                                      7    Szczecin          10.06
57.51                   Ankiewicz                                  1    Kobenhavn         20.06
57.96                   Żurek                                      1r1  Wrocław           18.06
58.04        Joanna     Banach          200892 AZS-AWF Kraków      2r1  Wrocław           18.06  57.12-15
58.06                   Gaworska                                   1r1  Łódź              21.05
58.12                   Banach                                     2r1  Kraków            24.06
58.46                   Saganiak                                   8    Szczecin          10.06
58.75        Natalia    Wosztyl         280899 RLTL ZTE Radom      1r1  Kutno             11.06  60.24-15
                        (21/6)
59.33        Magdalena  Sobek           180794 AZS PO Opole        3r1  Kraków            24.06  60.95-16
59.49        Agata      Furman          170391 Juvenia Głuchołazy  1    Opole             20.05	 58.75-13
59.70        Justyna    Saganiak        011295 UKS 55 Łódź         3r1  Łódź              21.05	 58.09-16
60.10        Julia      Korzuch         271295 Płomień Sosnowiec   2    Kraków            11.06  58.87-16
                        10
60.30        Helena     Dalke           170197 AZS Poznań          1r2  Kutno             11.06	 58.65-15
60.41        Katarzyna  Martyna         251098 Wawel Kraków        4r1  Kraków            24.06  61.43-15
60.66        Izabela    Smolińska       140199 RLTL ZTE Radom      2r1  Kutno             11.06  62.82-16
60.73        Susane     Lachele         100700 Gwardia Piła        5r1  Wrocław           18.06  60.73-16
60.86        Anna       Wojcieszek      160391 Skra Warszawa       3r1  Kutno             11.06  61.04-15
60.95        Anna       Szymkowicz      140498 Juvenia Głuchołazy  1r2  Kraków            24.06	 60.40-16
60.97        Zofia      Praczukowska    260199 RLTL ZTE Radom      2r1  Łódź              28.05  63.22-13

HJ / Skok wzwyż (1.94-1.84-1.74) - IAAF & PZLA: 1.94
1.97         Kamila     Lićwinko        220386 Podlasie Białystok  2    Stockholm         18.06  2.02i-15
                        (1.85/1  1.90/1  1.94/1  1.97/3  2.00/xxx)
1.97                    Lićwinko                                   1    Villeneuve d'Ascq 25.06
                        (1.85/1  1.90/2  1.94/1  1.97/1  2.00/xxx)
1.96                    Lićwinko                                   1    Radom             04.06
                        (1.83/1  1.88/2  1.92/2  1.96/2  2.00/xxx)
1.96                    Lićwinko                                   2    Roma              08.06
                        (1.85/1  1.88/1  1.91/1  1.94/2  1.96/3  1.98/x  2.00/xx)
1.95                    Lićwinko                                   2    Eugene            27.05
                        (1.84/1  1.88/1  1.92/1  1.95/2  1.98/xxx)
1.94                    Lićwinko                                   1    Łódź              20.05
                        (1.84/1  1.88/1  1.92/1  1.94/1  1.98/xxx)
1.88         Urszula    Gardzielewska   210788 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           18.06  1.92i-15
1.87         Aneta      Rydz            300394 RLTL ZTE Radom      1A   Łódź              26.05  1.86-15
1.85                    Rydz                                       1    Kutno             11.06
1.85         Martyna    Lewandowska     261000 MLKL Płock          2    Kutno             11.06  1.80-16
1.85         Aleksandra Nowakowska      230498 RKS Łódź            3    Kutno             11.06  1.82-15
1.84                    Gardzielewska                              3    Huelva            14.06
1.84                    Rydz                                       2    Wrocław           18.06
                        (13/5)
1.82         Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        H    Kraków            03.06  1.92-12
1.80         Patrycja   Skoczylas       040299 UKS 12 Kalisz       1    Leszno            27.05  1.71-16
1.80         Paulina    Borys           140598 SKLA Sopot          1    Gdańsk            24.06  1.87i-16
1.80         Justyna    Konior          231195 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            24.06  1.80-15
1.79         Patrycja   Adamczyk        190599 Polonia Pasłęk      H    Kraków            03.06  1.74-16
                        10
1.79         Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   H    Kraków            03.06  1.70-16
1.78         Paulina    Wal             180691 AZS PO Opole        1    Wrocław           14.05  1.82-15

PV / Skok o tyczce (4.55-4.00-3.80) - IAAF & PZLA: 4.55
4.40         Justyna    Śmietanka       240994 AZS-AWF Warszawa    3    Hof               24.06  4.40-16
4.30sq       Kamila     Przybyła        030596 Zawisza Bydgoszcz   2    Piła              18.06  4.30-15
4.21sq                  Śmietanka                                  5    Praha             20.06
4.20sq                  Przybyła                                   3    Żary              27.05
4.20                    Przybyła                                   8    Villeneuve d'Ascq 24.06
4.11sq                  Przybyła                                   1    Sopot             04.06
4.10sq       Agnieszka  Kaszuba         310898 KL Gdynia           3    Piła              18.06  4.15i-16
4.10sq       Julia      Ryczak          300199 Zawisza Bydgoszcz   4=   Piła              18.05  3.90sq-16
4.10sq                  Śmietanka                                  4=   Piła              18.06
4.10         Wiktoria   Wojewódzka      221297 OSOT Szczecin       1    Łódź              24.06  3.80-16
4.03                    Wojewódzka                                 2    Rishon Letzion    15.06
4.00sq                  Ryczak                                     4    Żary              27.05
4.00         Olga       Frąckowiak      140290 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Gdańsk            03.06  4.30i-16
4.00                    Kaszuba                                    1    Szczecin          10.06
4.00         Paulina    Hnida           100195 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           18.06  4.00i-14
4.00                    Ryczak                                     2    Łódź              24.06
4.00                    Kaszuba                                    3    Łódź              24.06
                        (18/7)
3.90         Anna       Łyko            300501 MKS-MOS Wrocław     1    Wrocław           04.06  3.40-16
3.90         Victoria   Kalitta         130801 Zawisza Bydgoszcz   1=   Bydgoszcz         18.06  3.80-16
3.90sq       Karolina   Wejman          130801 KL Gdynia           6    Piła              18.06  3.30-16
                        10

LJ / Skok w dal (6.75-6.30-5.95) - IAAF & PZLA : 6.75
6.49    +1.7 Anna    Jagaciak-Michalska 100290 AZS Poznań          1    Łódź              20.05  6.74-10
6.35    -0.3            Jagaciak-Michalska                         5    Villeneuve d'Ascq 25.06
6.23    +1.8 Izabela    Włodarska       110295 AZS-AWF Wrocław     2    Łódź              20.05  6.20-16
6.23    +0.4 Natalia    Chacińska       070396 AZS Łódź            1    Łódź              28.05  6.22-13
6.16     0.0 Magdalena  Żebrowska       290596 Podlaskie Białystok 1    Białystok         18.06  6.22-16
6.08    +1.5 Anna       Kiljan          220590 Skra Warszawa       1    Warszawa          20.05  6.30-16
6.05    +1.8 Katarzyna  Wróbel          270494 AZS-AWF Wrocław     5    Szczecin          10.06  6.10-16
6.04    +1.6 Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        H    Kraków            04.06  6.20-15
6.00    +0.2 Joanna     Kuryło          160895 AZS-AWF Wrocław     1    Wrocław           18.06  5.95-16
5.98    +0.4 Angelika   Faka            150196 Wawel Kraków        1    Kraków            11.06  5.87-15
5.97    -0.5 Ewa        Korniluk        110794 Podlaskie Białystok 2    Białystok         18.06  6.29-15
                        10
5.96    +1.2 Weronika   Grzelak         190397 Górnik Wałbrzych    2A   Łódź              27.05  6.18-16
5.95    +0.7 Gaja       Wota            040998 AZS-AWF Kraków      1    Bielsko-Biała     03.06  6.03-15
5.95    +1.9 Pia        Skrzyszowska    200401 Skra Warszawa       1    Warszawa          24.06  5.65-16
wind / z wiatrem
6.10    +2.4 Anna       Kiljan          220590 Skra Warszawa       2    Hradec Králové    13.05  6.30-16
6.03    +2.9 Gaja       Wota            040998 AZS-AWF Kraków      1    Bielsko-Biała     17.06  6.03-15

TJ / Trójskok (14.10-13.00-12.50) - IAAF: 14.10; PZLA: 14.15
13.77    0.0 Anna    Jagaciak-Michalska 100290 AZS Poznań          2    Dessau            16.06  14.33/14.40w-16
13.72   +0.3            Jagaciak-Michalska                         4    Marseille         03.06
13.71   +1.6            Jagaciak-Michalska                         5    Villeneuve d'Ascq 24.06
13.66   +1.8            Jagaciak-Michalska                         -    Forbach           28.05
13.50   +2.0            Jagaciak-Michalska                         1    Łódź              21.05
13.45   +0.4            Jagaciak-Michalska                         1    Ankara            06.06
13.28   +0.1            Jagaciak-Michalska                         6    Turku             13.06
12.93   +0.2 Małgorzata Kiełbasa        040297 AZS Łódź            1    Kutno             11.06  12.65-15
12.90   +0.1 Agnieszka  Bednarek        140698 Żeromski Sieradz    1    Aleksandrów       18.06  12.83-16
12.81   +1.7 Weronika   Gaudyn          101292 Wawel Kraków        2    Kalamazoo         13.05  12.99i-14
12.76   +1.0 Nicole     Kraska          070199 BKS Bydgoszcz       2    Kutno             11.06  11.85-15
12.72   -0.4 Justyna    Ostrowska       160790 AZS-AWF Kraków      1    Bielsko-Biała     04.06  13.18i-15
12.68   -0.3 Adrianna   Szóstak         020396 Olimpia Poznań      2    Łódź              04.06  13.11-16
12.53   +2.0 Marta      Kwiatkowska     260390 AZS-AWF Biała Podl. 2    Łódź              21.05  13.17-16
wind / z wiatrem
13.99   +2.3 Anna    Jagaciak-Michalska 100290 AZS Poznań          1    Forbach           28.05  14.33/14.40w-16
12.87   +2.6 Weronika   Gaudyn          101292 Wawel Kraków        4    Baton Rouge       22.04  12.99i-14

SP / Pchnięcie kulą (17.75-15.75-14.00) - IAAF & PZLA: 17.75
18.24        Paulina    Guba            140591 Start Otwock        1    Kobenhavn         20.06  18.63i-16
                        (17.47  17.82  18.24    x      x      x  )
17.73                   Guba                                       2    Huelva            14.06
17.67                   Guba                                       3    Villeneuve d'Ascq 25.06
17.47                   Guba                                       2    Halle             20.05
17.23        Klaudia    Kardasz         020596 Podlasie Białystok  1    Białystok         18.06  16.80-15
17.15                   Guba                                       10   Roma              08.06
17.01                   Kardasz                                    1    Kielce            13.05
16.98                   Kardasz                                    1    Łomża             07.06
16.78                   Kardasz                                    1    Gdańsk            14.06
16.30                   Kardasz                                    1    Białystok         21.05
16.25        Aldona     Żebrowska       110191 AZS-AWF Kraków      1    Kraków            24.06  16.51i-15
16.17        Agnieszka  Maluśkiewicz    180389 AZS Poznań          1    Łódź              21.05  17.20-14
16.08                   Maluśkiewicz                               3    Kobenhavn         20.06
15.90                   Żebrowska                                  2    Kielce            13.05
15.85        Maja       Ślepowrońska    021298 MKS Pułtusk         1    Warszawa          27.05  15.75-16
                        (15/5)
15.68        Anna       Niedbała        100798 Wawel Kraków        2    Kraków            24.06  15.75-16
15.36        Karolina   Urban           181098 SKLA Sopot          1    Gdańsk            03.06  14.91-16
14.41        Angelika   Kalinowska      040293 Płomień Sosnowiec   2    Bielsko-Biała     03.06  16.26-15
14.18        Beata      Trzonkowska     020595 Prefbet Śniadowo    3    Białystok         18.06  13.98-14
14.10        Dominika   Tomczak         280791 AZS-AWF Kraków      2    Puławy            11.06  15.22-14
                        10
U18 (3 kg)
16.11        Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        1    Łęczyca           13.05
15.22        Natalia    Klocek          120601 Halszka Szamotuły   1    Poznań            24.06	
14.33        Angelika   Woźniak         210500 Błyskawica Domaniew.3    Schwechat         04.06
14.03        Nina       Staruch         030301 MKS Tomaszów Maz.   2    Aleksandrów       18.06

DT / Rzut dyskiem (61.20-53.00-48.00) - IAAF & PZLA: 61.20
59.69        Żaneta     Glanc           110383 AZS Poznań          1    Łódź              20.05  65.34-12
59.34                   Glanc                                      1    Kielce            13.05
58.72                   Glanc                                      4    Marseille         03.06
58.62        Lidia      Augustyniak     140594 MKL Toruń           2    Kielce            13.05	 59.36-16
58.42                   Augustyniak                                1A   Łódź              26.05
58.15                   Glanc                                      1    Białystok         18.06
57.98        Daria      Zabawska        160495 Podlasie Białystok  2    Białystok         18.06  60.23-15
57.90                   Zabawska                                   6    Marseille         03.06
57.86                   Zabawska                                   3    Kielce            13.05
57.28                   Augustyniak                                2B   Halle             20.05
57.25                   Zabawska                                   2A   Łódź              26.05
57.19                   Zabawska                                   5    Montreuil         01.06
56.96                   Glanc                                      7    Montreuil         01.06
56.71                   Augustyniak                                1    Bydgoszcz         28.05
56.59                   Augustyniak                                7    Villeneuve d'Ascq 24.06
56.40        Joanna     Wiśniewska      240572 LKS Polkowice       2    Castellón         10.06  63.97-99
56.39                   Zabawska                                   1    Białystok         21.05
56.09                   Augustyniak                                1    Gdańsk            14.06
55.88                   Zabawska                                   2    Gdańsk            14.06
55.73                   Wiśniewska                                 1    Wrocław           18.06
55.31                   Augustyniak                                1    Toruń             17.06
54.94                   Wiśniewska                                 1    Valencia          20.05
54.19                   Augustyniak                                1    Łódź              04.06
54.18        Katarzyna  Moś             201294 Śląsk Wrocław       3    Gdańsk            14.06	 56.26-15
54.10        Monika     Nowak           110795 AZS-AWF Kraków      4    Kielce            13.05  52.10-13
53.90        Aleksandra Grubba          190696 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Łódź              20.05  51.48-15
53.61        Karolina   Urban           181098 SKLA Sopot          4    Gdańsk            14.06  52.87-16
53.48                   Nowak                                      1    Bielsko-Biała     03.06
53.38                   Urban                                      1    Słupsk            27.05
53.00                   Moś                                        3    Łódź              20.05
                        (30/8)
49.38        Karolina   Sygutowska      101293 ZLKL Zielona Góra   5A   Łódź              26.05  48.74-16

WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)

HT / Rzut młotem (71.00-60.00-52.00) - IAAF & PZLA: 71.00
79.73        Anita      Włodarczyk      080885 Skra Warszawa       1    Doha              06.05  82.98-16
                        (76.46    x    79.73    x    79.06  77.32)
78.00                   Włodarczyk                                 1    Sao Bernardo do C.03.06
                        (75.46  78.00    x    75.88)
77.07                   Włodarczyk                                 1    Szczecin          10.06
                        (77.07  76.48  77.00    x    76.48  75.98)
76.32                   Włodarczyk                                 1    Halle             20.05
                        (72.65  76.32  75.08  74.52  73.98  73.62)
75.69                   Włodarczyk                                 1    Forbach           28.05
                        (71.76  74.78  74.78  73.54  73.54  75.69)
75.45                   Włodarczyk                                 1    Šamorín           17.06
                        (  x    75.11  73.86  74.86  75.45    x  )
73.98        Malwina    Kopron          161194 AZS Poznań          1    Praha             05.06  72.74-16
                        (71.39  71.63  73.98  70.22  69.28  71.84)
73.29                   Kopron                                     1    Łódź              21.05
                        (73.29    x      x      x      x      x  )
73.06                   Kopron                                     2    Villeneuve d'Ascq 24.06
                        (67.09  73.06  71.88    x  )
72.82        Joanna     Fiodorow        040389 AZS Poznań          1    Kielce            13.05  74.39-14
                        (71.33    x    70.47  70.91  72.48  72.82)
72.24                   Kopron                                     2    Kielce            13.05
                        (  x    70.01  71.29    x    72.24    x  )
72.09                   Kopron                                     2    Forbach           28.05
                        (  x      x    71.18  71.18  72.09    -  )
71.88                   Kopron                                     3    Szczecin          10.06
                        (  x    71.21  71.88    x      x      x  )
71.65                   Fiodorow                                   4    Szczecin          10.06
                        (  x    71.65    x      x      x    70.73)
71.46                   Fiodorow                                   3    Kawasaki          21.05
                        (70.23  69.88  71.17    x    71.46    x  )
71.14                   Fiodorow                                   3    Praha             05.06
                        (  x      x    69.53  71.14  70.52    x  )
70.94                   Fiodorow                                   4    Šamorín           17.06
69.60        Katarzyna  Furmanek        190296 KKL Kielce          5    Szczecin          10.06  67.11-16
67.17                   Furmanek                                   1    Poznań            28.05
66.65                   Furmanek                                   1    Kielce            29.04
65.97                   Furmanek                                   2    Łódź              21.05
65.91                   Furmanek                                   1    Bojanowo          01.05
65.12                   Furmanek                                   3    Kielce            13.05
64.94        Agata      Zieńkowicz      171295 ALKS AJP Gorzów     1    Zielona Góra      25.05  58.78-16
64.05        Marika     Kaczmarek       250496 Kadet Rawicz        2    Poznań            28.05  63.20-15
63.19        Kinga      Łepkowska       300497 Pomorze Stargard    1    Warszawa          27.05  60.86-16
63.14                   Furmanek                                   1    Kielce            01.04
62.98                   Furmanek                                   1    Łódź              04.06
62.96                   Kaczmarek                                  3    Łódź              21.05
62.56        Aleksandra Kokowska        280495 AKS Chorzów         3    Poznań            28.05  59.69-16
62.43                   Zieńkowicz                                 1    Piła              03.06
62.13                   Kaczmarek                                  8    Szczecin          10.06
61.96                   Kokowska                                   1    Chorzów           30.04
61.86                   Kokowska                                   4    Kielce            13.05
61.78                   Zieńkowicz                                 1    Szprotawa         13.05
61.52                   Zieńkowicz                                 1    Słubice           03.05
61.37                   Zieńkowicz                                 4    Łódź              21.05
61.18                   Łepkowska                                  1    Poznań            06.05
60.84                   Łepkowska                                  1    Warszawa          13.05
60.58                   Kaczmarek                                  5    Kielce            13.05
60.49        Sara       Rosiak          110597 AZS-AWF Warszawa    2    Poznań            06.05  57.65-16
60.39                   Kaczmarek                                  1    Poznań            10.06
60.31                   Kokowska                                   1    Bielsko-Biała     04.06
60.11                   Łepkowska                                  5    Łódź              21.05
                        (44/9)
59.71        Aleksandra Śmiech          021097 Agros Zamość        1    Warszawa          18.06  54.00-16
                        10
57.35        Magdalena  Zycer           210797 Pomorze Stargard    1    Poznań            25.06  56.99-15
56.96        Patrycja   Maciejewska     010699 Achilles Leszno     2    Poznań            10.06  52.45-16
56.42        Magda      Kożanowska      150595 Żak Wałcz           2    Poznań            25.06  56.43-16
55.54        Anna       Dreger          290795 BKS Bydgoszcz       1    Toruń             20.05  56.62-16
54.65        Aleksandra Osiak           060299 AZS-UMCS Lublin     4    Biała Podlaska    28.05  42.37-15
53.40        Marta      Kordykiewicz    200896 Zawisza Bydgoszcz   4    Poznań            24.06  56.47-14
53.24        Emilia     Sołoducha       041298 Agros Zamość        2    Puławy            11.06  47.90-16
53.15        Karolina   Kusak           091099 Stal Mielec         1    Stalowa Wola      13.05  46.18-16
53.00        Aleksandra Kufel           070901 AZS-UMCS Lublin     1    Biała Podlaska    13.05  49.85-16
52.18        Pamela     Jakubowska      290498 Orkan Września      5    Poznań            06.05  50.18-16
                        20
52.17        Natalia    Cuppa           010299 Jantar Ustka        1    Gdańsk            06.05  51.17y-15
U-18 (3 kg)
66.03        Aleksandra Kufel           070901 AZS-UMCS Lublin     1    Biała Podlaska    13.05
63.34        Angelika   Woźniak         210500 Błyskawica Domaniew.1    Łódź              13.05
60.85        Ewa        Różańska        221200 MKLA Łęczyca        2    Schwechat         04.06
58.29        Karolina   Bomba           110102 Park Zduńska Wola   1    Poznań            29.04
55.48        Beata      Wybierała       040600 Kadet Rawicz        1    Poznań            10.06
54.74        Kinga      Knez            240801 AZS-UMCS Lublin     1    Zamość            17.06
53.26        Jolanta    Klimasz         270301 Achilles Leszno     1    Piła              03.06
53.23        Natalia    Ziółkowska      170200 Victoria Stalowa W. 1    Stalowa Wola      03.06
52.51        Jagoda     Schubert        220901 Echo Twardogóra     2    Piła              03.06

JT / Rzut oszczepem (61.40-53.00-48.00) - IAAF & PZLA: 61.40
60.98        Marcelina  Witek           020695 Polanik Piotrków T. 3    Villeneuve d'Ascq 25.06  61.48-16
59.14                   Witek                                      1    Białogard         17.06
56.24        Klaudia    Maruszewska     280897 Jantar Ustka        6    Ogre              25.05  57.59-16
56.04                   Witek                                      1    Gdańsk            14.06
54.81                   Maruszewska                                3    Jena              11.06
54.44                   Witek                                      5    Hengelo           11.06
54.28        Marta      Kąkol           250292 AZS-AWFiS Gdańsk    2    Białogard         17.06  58.43-15
54.19                   Witek                                      8    Ogre              25.05
54.10                   Kąkol                                      1    Warszawa          20.05
53.96                   Maruszewska                                8    Praha             05.06
53.77                   Witek                                      1    Radom             04.06
                        (11/3)
52.83        Aleksandra Ostrowska       191297 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Słupsk            27.05  56.24-15
52.68        Agnieszka  Grubba          230395 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Słupsk            13.05  50.43-16
52.41        Kamila     Zdybał          180394 Gwardia Szczytno    1A   Łódź              27.05  51.07-15
51.12        Karolina   Bołdysz         210493 AZS-AWFiS Gdańsk    1    Gdańsk            03.06  56.14-14
50.95        Joanna     Hajdrowska      280899 RLTL ZTE Radom      1    Piła              04.06  45.54-16
48.87        Dominika   Orlińska        300198 Echo Twardogóra     2    Piła              04.06  48.64-16
U-18 (500 g)
53.92        Maria      Szramiak        050700 AML Słupsk          1    Gdańsk            24.06
51.95        Małgorzata Czarnata        240101 ULKS Tychowo        1    Białogard         17.06

Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - IAAF & PZLA: 6200
5895         Izabela    Mikołajczyk     040990 Warszawianka        1    Kraków            04.06  5968-12
                        (13.88/+0.7-1.82-12.31-24.88/+0.9 / 6.04/+1.6-40.13-2:22.90)
5728                    Mikołajczyk                                1    Warszawa          14.05
                        (13.97/-0.3-1.74-12.91-24.74/+0.5 / 5.90/-0.5-39.89-2:27.35)
5687 NJR     Adrianna   Sułek           030499 Zawisza Bydgoszcz   1-j  Kraków            04.06  5674y-16
                        (14.02/+2.2-1.79-12.05-24.37/+1.3 / 5.57/-0.4-38.63-2:23.61)
5515         Patrycja   Adamczyk        190599 Polonia Pasłęk      2-j  Kraków            04.06  4816-16
                        (15.08/+2.2-1.79-12.07-25.87/+1.3 / 5.73/-0.1-43.96-2:26.89)
5473         Paulina    Ligarska        090496 SKLA Sopot          2    Kraków            04.06  5379-15
                        (15.21/+0.7-1.73-12.74-25.78/+0.9 / 5.60/+3.3-41.68-2:20.84)
5264         Marika     Marlicka        270794 AZS-AWF Warszawa    3    Kraków            04.06  5207-15
                        (14.33/+0.7-1.61-11.24-26.31/+0.9 / 5.83/+1.5-39.79-2:26.07)
5159         Klaudia    Muchlada        300395 AZS-AWFiS Gdańsk    4    Kraków            04.06  5266-15
                        (14.73/+0.7-1.58-11.57-26.10/+0.9 / 5.35/+0.4-41.13-2:21.58)
5028         Wiktoria   Zezula          210396 Zawisza Bydgoszcz   5    Kraków            04.06  2601(15)-10
                        (14.68/+1.7-1.52-12.98-25.60/+0.8 / 5.34/+1.9-29.45-2:20.17)

3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
13:41.39     Joanna     Bemowska        270694 AZS-AWF Katowice    1    Brive la Gaillarde07.05  13:41.32i-15
13:46+       Katarzyna  Golba           211289 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         08.04  12:48.72-15
13:54.55     Agata      Kowalska        220998 Rodło Kwidzyn       1    Gdańsk            10.05  14:04.08-16

5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
22:53.16mx   Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        1    Gdańsk            14.06  23:29.26-14
23:07+       Katarzyna  Golba           211289 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         08.04  22:00.35-15
23:23+       Paulina    Buziak          161286 Stal Mielec              Poděbrady         21.05  21:46+-09

10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
46:24.85     Katarzyna  Golba           211289 AZS-AWF Katowice    4    Canberra          29.01  44:58.49-15
46:34+                  Golba                                           Poděbrady         08.04
46:36+                  Golba                                      4    Lugano            19.03
46:51+       Paulina    Buziak          161286 Stal Mielec              Poděbrady         21.05  44:41+-14
49:08+       Joanna     Bemowska        270694 AZS-AWF Katowice         Poděbrady         08.04  49:00+-16
49:12        Zuzanna    Drygalska       270499 CMKL Człuchów       1    Zaniemyśl         22.04  -0-
49:41        Agata      Kowalska        220998 Rodło Kwidzyn       5    Poděbrady         08.04  52:39.97-16
49:45        Małgorzata Cetnarska       020898 Victoria Stalowa W. 1    Nowa Dęba         18.06  51:53-16

20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - IAAF: 1:36:00; PZLA: 1:33:00
1:34:16      Katarzyna  Golba           211289 AZS-AWF Katowice    3    Lugano            19.03  1:32:32-15
1:34:59                 Golba                                      9    Poděbrady         08.04
1:35:44      Paulina    Buziak          161286 Stal Mielec         1    Zaniemyśl         22.04  1:29:41-14
1:35:50                 Buziak                                     20   Poděbrady         21.05
1:36:08                 Buziak                                     1    Nowa Dęba         18.06
1:38:41                 Golba                                      2    Nowa Dęba         18.06
1:38:57      Olga       Niedziałek      300697 WLKS Nowe Iganie    2    Zaniemyśl         22.04  -0-
1:39:39      Agnieszka  Ellward         260389 Flota Gdynia        3    Nowa Dęba         18.06  1:40:59-14
1:39:54      Joanna     Bemowska        270694 AZS UMCS Lublin     3    Zaniemyśl         22.04  1:38:27-16
1:48:49      Kinga      Majchrowicz     101195 Resovia Rzeszów     3    Montreuil         02.04  1:46:21-16

4x100 m (46.00) - ranking IAAF
43.07        Polska                                                2r2  Villeneuve d'Ascq 24.06  NR 42.68-10
             (Kamila Ciba, Marika Popowicz-Drapała, Anna Kiełbasińska, Ewa Swoboda)
43.79        Polska                                                1    Bydgoszcz         02.06
             (Marika Popowicz-Drapała, Karolina Zagajewska, Anna Kiełbasińska, Ewa Swoboda)
44.24        Polska                                                4    Hengelo           11.06
             (Marika Popowicz-Drapała, Kamila Ciba, Anna Kiełbasińska, Ewa Swoboda)
45.07        Polska U-23                                           2    Bydgoszcz         02.06
             (Ewa Ochocka, Kamila Ciba, Magdalena Wronka, Daria Kurz)

4x400 m (3:45.0) - ranking IAAF
3:27.60      Polska                                                1r2  Villeneuve d'Ascq 25.06  NR 3:24.49-05
             (Iga Baumgart, Patrycja Wyciszkiewicz, Martyna Dąbrowska, Małgorzata Hołub)
3:28.28      Polska                                                2A   Nassau            23.04
             (Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Adrianna Janowicz, Justyna Święty)
3:29.42      Polska                                                1h3  Nassau            22.04
             (Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Adrianna Janowicz, Justyna Święty)
3:41.44      AWF Kraków                                            1r1  Łódź              27.05
             (Katarzyna Chryczyk, Mariola Karaś, Joanna Banach, Aleksandra Gaworska)
3:44.40      KS AZS-AWF Wrocław                                    1    Łódź              21.05
             (Małgorzata Linkiewicz, Angelika Stępień, Anna Pałys, Natalia Kaczmarek)
3:44.58      KS AZS-AWF Kraków                                     2    Łódź              21.05
             (Katarzyna Chryczyk, Klaudia Żurek, Joanna Banach, Magdalena Suder)

4x800 m 
8:24.71      Polska                                                4    Nassau            22.04  NR 8:11.36-15
             (Anna Sabat, Paulina Mikiewicz-Łapińska, Martyna Galant, Angelika Cichocka)

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 05.05.2017 – 23.07.2017 Bieg na 10000 metrów: 15.04.2017 – 25.06.2017 Maraton: 01.01.2017 – 30.04.2017 Chód na 20 kilometrów: 01.01.2017 – 18.06.2017 – na zawodach wyznaczonych przez IAAF